Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Arkadaşlar ben de bu ilacı kullanmayı düşünüyorum 19 yaşındayım 2 ay sonra üniversite sınavına gireceğim. Kısmetse eylüle de üniversiteye başlayacağım. Sivilcelerden kurtulmak için çok ilaç krem kullandım ama sonuç değişmedi. Sormak istediğim şu bu ilaç çalışmalarımı kötü yönde etkiler mi yani bu dönemde bu ilaca başlamam sakıncalı olur mu hemen başlamak istememin sebebi üniye başladığımda ilacın bitmesini istiyorum bildiğim kadarıyla yüzü çok kötü yapıyor derinin altındakileri çıkarttırıyor bi de bende çok çıkar sivilce die düşünüyorum çünkü cildim çok yağlı sivilcelerim büyük büyük çıkıyor ve nette gördüğüm bu ilacı kullananlarla ilgili resimler korkunç. Ama kullanan bir arkadaşım dedi ki o sivilceleri çıkarttırması ilk 15 20 gün için geçerli sona düzelme sürecine giriyor dedi sadece dudak kuruması devam ediyor dedi lütfen kafamdaki soru işaretleri için yardımcı olun bu sivilcelerimden bir an önce kurtulmak istiyorum ama sınavımı da düşünmek zorundayım.
Şimdiden teşekkürler

Canım ben de ygs ye girdim. Fakat benim tedavim ocağın sonunda bitti ve iyi ki de bitmiş. Yan etkileri çok yoğun yaşamayan biri olduğum halde sana tavsiyem ilaca sınavdan önce kesinlikle ve kesinlikle başlama.. Bir kere hiç yan etkisi olmasa bile göz kuruluğu olacak ve iki satır okuyunca gözlerin yaşaracak. Bu bile yeter inan. Kusma dönemini çok kafana takma. Bende hiç olmadı mesela.. Bence ilacı hem kışın kullan hem de sınav öncesi asla başlama. Ben bu görüşteyim. Hakkında en hayırlısı olsun.

Arkadaşlar ben de bu ilacı kullanmayı düşünüyorum 19 yaşındayım 2 ay sonra üniversite sınavına gireceğim. Kısmetse eylüle de üniversiteye başlayacağım. Sivilcelerden kurtulmak için çok ilaç krem kullandım ama sonuç değişmedi. Sormak istediğim şu bu ilaç çalışmalarımı kötü yönde etkiler mi yani bu dönemde bu ilaca başlamam sakıncalı olur mu hemen başlamak istememin sebebi üniye başladığımda ilacın bitmesini istiyorum bildiğim kadarıyla yüzü çok kötü yapıyor derinin altındakileri çıkarttırıyor bi de bende çok çıkar sivilce die düşünüyorum çünkü cildim çok yağlı sivilcelerim büyük büyük çıkıyor ve nette gördüğüm bu ilacı kullananlarla ilgili resimler korkunç. Ama kullanan bir arkadaşım dedi ki o sivilceleri çıkarttırması ilk 15 20 gün için geçerli sona düzelme sürecine giriyor dedi sadece dudak kuruması devam ediyor dedi lütfen kafamdaki soru işaretleri için yardımcı olun bu sivilcelerimden bir an önce kurtulmak istiyorum ama sınavımı da düşünmek zorundayım.
Şimdiden teşekkürler

Kesinlikle sınavdan önce başlama. Göz kuruluğu eklem ağrısı yaşayacaksın ki benim 1 aydan fazla baş ağrım olmuştu. Kusma dönemini bn de yaşamadım. Ayrıca Kasım sonu başladım ben ve sen de sonbahara denk getir. Yazın çok zor olur. Kışın bile güneş kremi sürmeden çıkmadım yine de çillenme oldu. Yazın mahvolur yüzün. Benden tavsiye sonbaharda başla. Hem bn de üniversitedeyim bnm gbi bi çok sınıf arkadaşım da bu ilacı kullandı bu süreçten geçti. İyi ki de kullanmışız diyoruz :) inşallah istediğin cilde kavuşursun

iPhone 'dan gönderildi

Canım bu ilaç herkeste farklı yan etkileri gösteriyor. Ben kilo vermedim tam tersi iştahım çok açıldı ve 3 kilo aldım. Tabi ben ilacı kışın kullanmıştım, belki onun da etkisi vardır ama iştahımın bariz açıldığını söyleyebilirim. . umarım kötü yan etkileri yaşamazsınız, sonuç da dilediğiniz gibi olur. .

haklısın herkes de aynı yan etki yapmaz ama yan etkilerin de okudum ve kullanan arkadaşlarım da söyledi şaşırdım biraz:KK4:

AAynen benimde cildim aşırı yağlı bende hametan kullanıyorum dudaklarım kurumaya başladı 2 gündür. İnşallah dah kötü olmaz. bişe sorucam acaba tedavi sürecinde çıkan sivilcelerin de izi kalıyomu şuan bende hiç iz yok da ??:21: bu arada teşekkür ederm moralim düzeliyo yavaş yavaş
:21:

Herkes kaliyo diyo bende bende bundan sıkayetciyim zaten lekelerimden fazla sıkayetciyim bu ilac lekere iyi gelecekmi acaba :KK43:( bugun 1. Ayim doldu kontrole gittim tahliller temiz cikti gunluk 30 mg kullanmaya devam ediyorum doktor ellerim ustundeki beneklerin kabuklastigini gordu o yuzden bi nemlendirici verdi buyuk bir sisede yuzumunda kurudugunu farketti onun icinde kendisi 4 kucuk kutu nemlendirici verdi dudaklarima evdeyken hametan kullanmaya devam ediyorum disari cikarkende bugun dogal zeytinyagli bir nemlendirici ruj aldim süper nemlendiriyo kullanmak isteyenlere tam adini soyleyebilirim eczanelerde satiliyor ben 7 liraya aldim :))

Bunlar leke mi yoksa iz mi ? Baya bi gecmis cunku eger izse benimde lekelerim gecer diye umuyorum:))

Tedaviden önce sivilcelerim vardı aynı yerde. Sonra bi sağ yanağımda çıktı geçti izi kaldı bi sol yanağımda çıktı geçti iz kaldı. Şimdi sivilceler gitti ama izler de çok az kaldı. Siz madecassol kullanmaya devam edin düzenli bi şekilde. Bn normal bi ize de kullanıyorum ya da uçuk çıkınca filan geçiriyor yani :)

iPhone 'dan gönderildi

Kızlar ya benim ağda yaptırmam gerek. Ne yapsam bilemiyorum korkuyorum açıkçası :KK43:

iPhone 'dan gönderildi

Tedaviden önce sivilcelerim vardı aynı yerde. Sonra bi sağ yanağımda çıktı geçti izi kaldı bi sol yanağımda çıktı geçti iz kaldı. Şimdi sivilceler gitti ama izler de çok az kaldı. Siz madecassol kullanmaya devam edin düzenli bi şekilde. Bn normal bi ize de kullanıyorum ya da uçuk çıkınca filan geçiriyor yani :)

iPhone 'dan gönderildi

Guzelde ben madecassol kullanmiyorumki yuzum icin sadece nemlendirici doktorun verdigi effaclar diye bi krem kullaniyorum :) daha 1. Ayimdayim bugun kontrol gunumdu bu kremi verdi bana

Guzelde ben madecassol kullanmiyorumki yuzum icin sadece nemlendirici doktorun verdigi effaclar diye bi krem kullaniyorum :) daha 1. Ayimdayim bugun kontrol gunumdu bu kremi verdi bana

Hm iki ay sorma filan başlarsın bu kreme canım

iPhone 'dan gönderildi

Kızlar benim ağız çevrem çok kurumaya başladı, pul pul dökülüyor daha 1.ayım dolmadı bir hafta sonra dolucak. Herhangi bi nemlendirici krem kullanmıyorum yüzüm için. bb krem almıştım ama sürünce çok kötü oldu pul pul oldu daha çok. Ne kullanıyim biri bi akıl verebilir mi :2: çok pahalı birşey olsun istemiyorum ama yüzümdeki pul pul kuruma gidicekse para vermeye de razıyım napalımm

Kızlar benim ağız çevrem çok kurumaya başladı, pul pul dökülüyor daha 1.ayım dolmadı bir hafta sonra dolucak. Herhangi bi nemlendirici krem kullanmıyorum yüzüm için. bb krem almıştım ama sürünce çok kötü oldu pul pul oldu daha çok. Ne kullanıyim biri bi akıl verebilir mi :2: çok pahalı birşey olsun istemiyorum ama yüzümdeki pul pul kuruma gidicekse para vermeye de razıyım napalımm

Excipial hydro kullanabilirsin. Doktorum bana nutraplus yazdı çok da memnunum açıkçası :) yumuşacık yapıyor

iPhone 'dan gönderildi

Merhaba kızlar aknetrentte bugün 3. Günüm günde 40 mg alıyorum.daha bi etkisini görmedim.ileri süreçten bana bahsedebilirmisiniz.:KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X