Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Yok zaten mgi yukseltemem ritim bozuklugm war beloc kullaniyorum :-( ama bn rooctain kullanirkn elleromde egzama olmustu cild resmen yirtiliyordu hosuna mi gidio yine oyle mi olsun istiorsan die dusunme:KK66: o etkiler olmayinca acaba bu etkili bi ilac deil mi dusunmeye basladm:KK43: su an zaten bepanthne en ii dostum:KK66: nem kalmadi wucumda cok dikkt ediorm belji de onceki kullanimimdan kalan tecrubeleri uyguladigm icin yan etki yasamiyorum :KK66: zaten sivilcrm de yok siwilce lekelrm icin basladm ilaca cunki lekelerim cok derin deil belki bi fayda gorurrm :-s

Aslnda pek krem kullanmmya ozen gosteriorum pek fazla makyaj yapan biride deilm rimel kafi benm icin:KK66: sadece bol bepanthrne yannda ise garnier gunes kremi geceleri uyumadan duduslara wazelin yeterli oluo bnim icin:KK66: cildim onceden de hassasti o yuzdn pek krem falan sewmem ne kadar kimyasal olrsa cilt o kadar harap oluyor ama yuzum cok soluksa yine garnier bb kremini kullaniyorum yuzumun rengini acip nemlendiriyor cunki

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tamam harika işte :) sen artık uzmanı olmuşsun ilacın . Tecrübeli olduğun için bak kendin diyorsun yan etkileri tabi ki olmaz kendin önlemlerini alıyorsun bu sekilde devam et benimde ilk 15 gün filan ellerim üstü çok kötü oldu ve aşırı kaşıntı oluyor inanırmısın hiçbrşey kullanmadım sadece nemlendirici sürdüm suan alıştığım için yan etkileri nerdeyse yok gibi

Sakın yan etkisi olmuyor ilacı bırakayım diye düşüncen olmasın aynen bu sekilde devam et sonuçları hep beraber göreceğiz. Olumlu olacak :)

Tamam harika işte :) sen artık uzmanı olmuşsun ilacın . Tecrübeli olduğun için bak kendin diyorsun yan etkileri tabi ki olmaz kendin önlemlerini alıyorsun bu sekilde devam et benimde ilk 15 gün filan ellerim üstü çok kötü oldu ve aşırı kaşıntı oluyor inanırmısın hiçbrşey kullanmadım sadece nemlendirici sürdüm suan alıştığım için yan etkileri nerdeyse yok gibi

Sakın yan etkisi olmuyor ilacı bırakayım diye düşüncen olmasın aynen bu sekilde devam et sonuçları hep beraber göreceğiz. Olumlu olacak :)

Aynn kasintidan maymun olup halilarin uzerinde surtunesm war:-d birakmam zaten sonuc rooctainda ki gibi olrsa mukkmml olcak eminim:KK66: tek sikintim zaten kilo kaybm bi ona uzuluom :KK43:

Aynn kasintidan maymun olup halilarin uzerinde surtunesm war:-d birakmam zaten sonuc rooctainda ki gibi olrsa mukkmml olcak eminim:KK66: tek sikintim zaten kilo kaybm bi ona uzuluom :KK43:

bende kilo kaybı değil de alımı oldu :) ama ben iştahlıyım severim yemeyi . Olacak çok güzel olacak için rahat olsun canım .
Benim suan tek problemim saçlarım çok aşırı kurudu önceden yağlanıyor diye ağlardım :) şimdi çok kuru o kadar bakım yağları kullanyorum badem yağı hint yağıı argan yağıı yok faydası çok kuru.

bende kilo kaybı değil de alımı oldu :) ama ben iştahlıyım severim yemeyi . Olacak çok güzel olacak için rahat olsun canım .
Benim suan tek problemim saçlarım çok aşırı kurudu önceden yağlanıyor diye ağlardım :) şimdi çok kuru o kadar bakım yağları kullanyorum badem yağı hint yağıı argan yağıı yok faydası çok kuru.

53 kilo ile basladm 50 kiloyum;( cok bu kilo kaybi deil ama bn bi gram werdigim gibi farkediliyor;( ewet ya sacimi bi gun yikamasam yagdan bakikmaZdi simdi ise :KK66:)) ama ilac tedawin bitsin bi au da gecsn ilacin etkileri bitince inan ayni tas ayni hamam olcak:KK66:

53 kilo ile basladm 50 kiloyum;( cok bu kilo kaybi deil ama bn bi gram werdigim gibi farkediliyor;( ewet ya sacimi bi gun yikamasam yagdan bakikmaZdi simdi ise :KK66:)) ama ilac tedawin bitsin bi au da gecsn ilacin etkileri bitince inan ayni tas ayni hamam olcak:KK66:

çok kilo kaybı yok bence o ilaçla alaklı bir durum değil.
Hem ilacı bırakınca anyı şekilde olmayacak yağlanmayacak canım saçların :) kuru kalacak içimiz rahat olsun ben nice hastaları görüyorum seneler önce kullanan sorun yok 1 2 sene önce tedavisi biten arkadaşım var kız gelirdi öpmezdim kızı tiksiniridm şimdi bebek gibi :)

çok kilo kaybı yok bence o ilaçla alaklı bir durum değil.
Hem ilacı bırakınca anyı şekilde olmayacak yağlanmayacak canım saçların :) kuru kalacak içimiz rahat olsun ben nice hastaları görüyorum seneler önce kullanan sorun yok 1 2 sene önce tedavisi biten arkadaşım var kız gelirdi öpmezdim kızı tiksiniridm şimdi bebek gibi :)

Ewet oyle oluyorda rahatszlgimdan dolyi zaten doktorum ilaci kullnma ddi annmle tartisioz kilo werion da falan filan bilirsin anneleeri:KK66: sonuc super olcak:KK66:

Ewet oyle oluyorda rahatszlgimdan dolyi zaten doktorum ilaci kullnma ddi annmle tartisioz kilo werion da falan filan bilirsin anneleeri:KK66: sonuc super olcak:KK66:

doktorun kullanma diyorsa kullanmayacaksın o zman . Ve bu arada anneler her zaman haklıdır :)

Galiba bi annesin sen:KK66:)))))))

hayır değilim :) bekarım daha ama annem der hep ondan dedim bende çünkü ne zaman aksini yapsam hata olduğunu anlarım yaş geçiyor 28 oldum daha da mı anlayamayayım anne sözü haklılığını :

Son düzenleme:
hayır değilim :) bekarım daha ama annem der hep ondan dedim be ne zaman aksini yapsam hata olduğunu anlarım yaş geçiyor 28 oldum daha da mı anlayamayayım anne sözü haklılığını :

23 yasinda oldugum icin belki:KK66: annler hep haklidr guzeldi ama:)

23 yasinda oldugum icin belki:KK66: annler hep haklidr guzeldi ama:)

kendimi bir anda çok yaşlı hissettim ya ama yaşımı sorduklarında söyleyince sasırıyorlar en fazla 24 gösteriyorsun diyorlar avantajlıymışım bu konuda ama Her yaşın ayrı bir güzelliği var tatlım tadını çıkar her yeni yaşının bir daha gelmeyecekler :):) evet aynen anneler her zaman haklıdır tabi ki iyi ki varlar eksiklikleriniz göstermesin Rabbim

kendimi bir anda çok yaşlı hissettim ya ama yaşımı sorduklarında söyleyince sasırıyorlar en fazla 24 gösteriyorsun diyorlar avantajlıymışım bu konuda ama Her yaşın ayrı bir güzelliği var tatlım tadını çıkar her yeni yaşının bir daha gelmeyecekler :):) evet aynen anneler her zaman haklıdır tabi ki iyi ki varlar eksiklikleriniz göstermesin Rabbim

Aminnnnnnnnn Allah im bize onlarin acisini wermesin<3 bnde cok kucuk deilm yasli hisettme kendini tatlim

Aminnnnnnnnn Allah im bize onlarin acisini wermesin<3 bnde cok kucuk deilm yasli hisettme kendini tatlim

Kizlar tedawiye dewam ederken lazer yaptiran war mi lazer hakkinda bilgisi olan war mi zarari warmiymis bu ilacla beraber

Arkadaşlar yardımnıza ihtiyacım varr bilmeden hazır ağdalardan kullandım kabardım ve kızardım:KK43: denemediğim sey kalmadı iz kalır diyede korkuyorum bu kırmızılıkları ne geçirir en acilinden

Eklentiler

• $1403343880401.jpg
    $1403343880401.jpg
    21,4 KB · Görüntüleme: 134

bak sana en iyi ihtimali söyleyim
ben solaryuma girince 2gün sonra anca geçmişti kızarıklık hiç geçmicek gibi dediğin şey geçiyo
en kötü ihtimal ise biraz maliyetli olur ama lazerle çözersin:KK34:
Umarım ihtiyacın kalmaz bi kaç güne geçer
ben bazen birinci ısladıgım suyla yüzümü yıkarım bembeyaz olur ama bu durum farklı..:KK6:

X