Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ben aknetrend e 40 mg ile başladım ama çok ağır geldi doktor 20 mg ye düşürdü fakat sivilcelerim daha fazla çıktı ve iltihapları büyüdü ilacı kesti antibiyotiğe başlattı sabah akşam ve 1 ay boyunca sanki antibiyotik çok iyi bir şeymiş gibi bunun orta bi yolu yok mu yaaa tamda aknetrend e alışmıştım siyah noktalarım ve yağlanma gitmişti :KK25:

Kızlar bugün 7.günüm ve alnımda 3-4 tane iltihaplı sivilce çıktı yanağımda da 3 tane kistik olduğunu düşündüğüm sivilceler çıktı moralim inanılmaz bozuldu :KK43: iltihapları da yok uçlarında içleri dopdolu öylece duruyolar yarın kontrole gidicem bakalım :KK43:

herkese merhaba kızlarr, bugün 10.günüm yüzümde biraz kuruma var alnım da hafif pullanma ... ve 2 gündür fark ettiğim yanagımda ve kaşımın oralarda küçük sert sivilcemsi bişe var sanırım zamanla cilt yüzeyine çıkacak :26: dudaklarımın kenarları kurudu ve acıyor :KK28: ben vazelin ve bebe losyonundan yaptığım karışımı sürüyorum etkili oluyo ama sabahında hersey eskisine dönüyo :44: dışarı çıktığımda ise vazelin ve ruj u eritip yeni bir lipstick yaptım onu sürüyorum o da güzel oldu :KK34:

Benim de 8.günüm dudağımda hafif kuruma dışında bi belirti yok, aknetrent kullanmaya başladığımdan beri çıkan bütün kistik sivilcelere zorla iğne saplattım bugün gidip :) , iyi ki de yaptırmışım bazıları tedavıi sonunda bile kistiklerin geçmediğii söylemiş çünkü kokkmuştum ben de

Benim de 8.günüm dudağımda hafif kuruma dışında bi belirti yok, aknetrent kullanmaya başladığımdan beri çıkan bütün kistik sivilcelere zorla iğne saplattım bugün gidip :) , iyi ki de yaptırmışım bazıları tedavıi sonunda bile kistiklerin geçmediğii söylemiş çünkü kokkmuştum ben de

ya iz kalmasın :KK43: büyüklermiş bi de :26:

kızlar meraba ben de kullanıyorum da bişey sorucam. benim doktorum kesinlikle hiç alkol almamam gerektiğini söyledi ama bazı doktorlar az miktarda almanın problem olmıcağını söylemiş okumuştum bi yerlerde. sizin doktorlarınız bu konuda bişey dedi mi?

ya iz kalmasın :KK43: büyüklermiş bi de :26:

Canım asıl hemen müdahale ettirmeseydim yani kendiliğinden geçmesini bekleseydim iz kalırdı şimdi hiçbiri yok çok şükür :) iyi yaptırmışım iz miz yok yani aynı hafta çıktı ve iğne yaptırdım o yüzdendir :)) 9.günüm bügün alnım hiç yağlanmadı şu saate kadar bi de dudaklarda hafif kuruma o kadar

Kızlar 3. ayımın bitmesine 10 gün kaldı. Ayın 23. kontrolüm var, 30 mgdan devam ediyorum. Sivilcelerimde ciddi ilerleme var sadece çene kısmındakiler çoğaldı diğer yerler söndü ve moral olarak da gayet iyiyim.. Artık bu ilaçla yaşamaya alıştım. İlaç saatlerimi hiç kaçırmıyorum, yan etkilerinden sadece dudak kuruluğu kaldı ve bu aralar yüzümde özellikle sivilcelerin çıktığı yerde bi kaşıntı oluyo ama hart hurt kaşımıyorum tabi :KK70: Bendeki durum budur. 4. aya girince çok daha iyi olacağımı düşünüyorum.

Kızlar 3. ayımın bitmesine 10 gün kaldı. Ayın 23. kontrolüm var, 30 mgdan devam ediyorum. Sivilcelerimde ciddi ilerleme var sadece çene kısmındakiler çoğaldı diğer yerler söndü ve moral olarak da gayet iyiyim.. Artık bu ilaçla yaşamaya alıştım. İlaç saatlerimi hiç kaçırmıyorum, yan etkilerinden sadece dudak kuruluğu kaldı ve bu aralar yüzümde özellikle sivilcelerin çıktığı yerde bi kaşıntı oluyo ama hart hurt kaşımıyorum tabi :KK70: Bendeki durum budur. 4. aya girince çok daha iyi olacağımı düşünüyorum.

canım ya çok geçmiş olsun :21:i birşey sorayım sivilce durumun nasıldı ? ve şuan iz durumun nasıl ?

bende 4. ayıma girdim bu ilaçta.günde 80 mg la başladım halada öyle içiyorum.beni en çok zorlayan yanı yüz kuruluğu.

kızlar meraba ben de kullanıyorum da bişey sorucam. benim doktorum kesinlikle hiç alkol almamam gerektiğini söyledi ama bazı doktorlar az miktarda almanın problem olmıcağını söylemiş okumuştum bi yerlerde. sizin doktorlarınız bu konuda bişey dedi mi?

Kullandığın ilaç zaten karaciğeri çok yoruyor ee sen birde alkol alırsan sabaya selan verilir :KK70:

merhaba bende aknetrent e başladım bugün 2.günüm doktor 20 mg ve 10 mg verdi. günde 1 tane ikisinide aynı anda içiyorum bazıları birini akşam birini sabah içiyomuş. aynı anda içmem sorun olur muu bilen var mı kızlar?

merhaba bende aknetrent e başladım bugün 2.günüm doktor 20 mg ve 10 mg verdi. günde 1 tane ikisinide aynı anda içiyorum bazıları birini akşam birini sabah içiyomuş. aynı anda içmem sorun olur muu bilen var mı kızlar?

oyle olmazki...:KK50:
brini sabah tok karnına birinide akşam tok karnına alcksın..
bnde senn gbi kullanyrm, 30 mg sbah akşam...

Öylemii hiç sölemedide eczacı ya aynı anda alıyodum cok teşekkür ederim. artık sabah akşam alırım iyki okumuşm burdan :KK70:

Öylemii hiç sölemedide eczacı ya aynı anda alıyodum cok teşekkür ederim. artık sabah akşam alırım iyki okumuşm burdan :KK70:

tabiki, bana hem doktor söyledi hemde eczacı kızda kullanymş o da aynı bnm gbi alymuş sbah akşm o syledi..
bir anda iksni brden alma sakın:KK20:
hatta bn doktrma 20 mg akşam 10 mg sbah içsem sorun olrmu dye sormştum,yok hayr kolyna nasl gelyosa dedi...
20 mg akşam alyrm gece uyyrz ya sırt ve baş agrlarını gündüz yaşamyım çekmiyim dye. farketmez o demşti...
2. ayımı bitrcem bnde ay sonunda.bnde çok sırt baş agrısı yapyo,birde dudaklarım yara kup kuru brde suratım kabuk yapyo:KK25:
işte böölleeee :)

tabiki, bana hem doktor söyledi hemde eczacı kızda kullanymş o da aynı bnm gbi alymuş sbah akşm o syledi..
bir anda iksni brden alma sakın:KK20:
hatta bn doktrma 20 mg akşam 10 mg sbah içsem sorun olrmu dye sormştum,yok hayr kolyna nasl gelyosa dedi...
20 mg akşam alyrm gece uyyrz ya sırt ve baş agrlarını gündüz yaşamyım çekmiyim dye. farketmez o demşti...
2. ayımı bitrcem bnde ay sonunda.bnde çok sırt baş agrısı yapyo,birde dudaklarım yara kup kuru brde suratım kabuk yapyo:KK25:
işte böölleeee :)

sağolasın uyardığın için ya :KK70: daha yeniyim ben bilmiodum :KK70: bende öyle alıym bari umarım ağrı yapmaz ya. dudaklarım için şimdiden basladm kurumadan önlem almak lazm :KK70: 2 ay bitmiş olsa kşke bnmde :KK70:

sağolasın uyardığın için ya :KK70: daha yeniyim ben bilmiodum :KK70: bende öyle alıym bari umarım ağrı yapmaz ya. dudaklarım için şimdiden basladm kurumadan önlem almak lazm :KK70: 2 ay bitmiş olsa kşke bnmde :KK70:

:KK70: bellii yenisinn 2.günn zaten ilaçta...
neutrgnanın dudak stiğini alablirsin yada sebmedin 8 lira 9 lira falan..
gün boyu sürersin..ihtyacı olyo gercekten lazım bu ilacı kulananların..
bana bde doktr dudaklarım için merhem werdi medicassol dye bsey..
sna vermedimi krem fln??

:KK70: bellii yenisinn 2.günn zaten ilaçta...
neutrgnanın dudak stiğini alablirsin yada sebmedin 8 lira 9 lira falan..
gün boyu sürersin..ihtyacı olyo gercekten lazım bu ilacı kulananların..
bana bde doktr dudaklarım için merhem werdi medicassol dye bsey..
sna vermedimi krem fln??

Hametan verdi banada dudak kuruluğu için

Hametan verdi banada dudak kuruluğu için

hımm güle gle kullan o zmn :KK70:
15 gne kalmaz yuzunde farklılklar grcen anaamm siwilclerim gecmiş dceksin hmen etki gsteryo ilaç...
özellkle yag ve yuzdeki syah noktlr gecmyoomuu:KK16: en cok sewndrci şey o:KK31:
heee bide saçlarnı bu ilacı kullanrken hiç yıkamsan yıkmazsın pmuk gbi kuru tertemz yagsız olyo saclar:KK9: buna baylyrm:KK9:

X