Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Kızlar bu tarz sivilce ilaöları kullananlardan kızılay bile kan almıyor.. Nedenide alınan kanın hamile bir anneye denk geldiğinde çocuğun engelli olma riski çok fazla... Bende de var dı şu anda dist. yaptığım ürünlerle götürdüm.. çok memnunum... Her gün dua ediyorum bu ürünleri çıkaranlar..Hiç bir yan etkisi yok . kimyasal içermiyor.. içeriklerine baktım.. Bana ulaşabilirseniz bu konuda bilgi verebilirim..05325638332 http://fatmadanzili.flptr.com

Selam arkadaslar bende aknetrent kullanmaya basladim. 2.ayimin icindeyim.... sabh20 aksam 20mg olmak uzere 40mg kullaniyorum suan.. dudaklarda kururma burun kanamasi ve yuzde soyulma. .. benim asil sorum.. bu ilaci kullanirken yuzunde tuylenme olan varmi acil yardm istiyorummm
Bende tam tersi oldu kaslarim filan dökülüyor :-)

Bende kullandim hatta 2 ay uzattı kas ağrılarım burun kanamalarım hatta sac diplerim cok kurudu kaşimaktan yara oldu ama ilk bir hafta daha sonra hic problem yaşamadım çok rahatsız ooluyosanız başlayın çünkü 4. Ay öyle bir patlama yapiyor ki anlatılmaz.. şuanda tedavim bitti ama sonuç söylendiği gibi degil azda olsa lekeler kaldı.. doktorunuzu iyi seçin ayrıca hormonal bi tedavi olduğu için tuylenmeler normal ama ağda yapmayın cildizin kopuyo

Ya kızlar daha önceden de sormuştum ağda yapamıyorum ama epilatör acısına da artik dayanamiyorum ne yapicam benim 7. Ay bitti anestol krem filan kullansam iyi mi olur acaba :/

Ben de bir süre aknetrent kullandım fakat devam ettiremedim. tekrar başlamayı düşünuyorum. Sivilcelerimi büyük ölçüde azalttı ve saçlarım çok çabuk yağlanıyordu cildi kuruttuğu için bu problemime de iyi geldi her gün yıkamak zorunda olduğum saçlarım çok daha az yağlanmaya başladı. Yan etki olarak cildimde ve dudaklarımda kuruma oldu. Bunun dışında fazla bir şey olmadı bana ama belki de o kadar uzun süre kullanmadığım içindir. İlacı kullanırken dikkat etmeniz gereken bol su tüketmek doktorum özellikle uyarmıştı. Tekrar başladığımda gelişmeleri yazarım :KK3:

merhaba kızlar ben aknetrent tedavimi bitirdim çok şükür çok kullanmadım 4 buçuk ay gibi bişey kullandım ben ağrılardan dolayı çok uzatmadım zaten doktor da 4 ya da 6 ay kullanırsın demişti. bütün sivilcelerim ve siyah noktalarım temizlendi sırtımda bazen çıkardı artık bi tane küçük pütürcük bile yok tertemiz sırtım iz falan hiçbişey yok:) yüzümde de sağ yanağımda iz var izler için madecassol kullanıyorum ama düzenli kullanamıyorum maalesef:KK43: ama yine de öyle çok fena durmuyo hafif kırmızı renkte başka biyerde de yok leke çok şükür. ve artık bırakalı 1 buçuk ay olmasına rağmen hiç sivilce çıkmadı sadece bu ay adetimde dudağımın yannda çıktı ve görünce delirdim o kadar ağrı çektim kurudum bu ne böyle diye ama ertesi gün hoop yok oldu:KK76: o kadar yani bence kesinlikle kullanın hiç kremdi bilmemneydi uğraşmayın ben yıllarca çektim 4 ayda hiçbişey kalmadı keşke daha önce bi doktor yazsaydı da yüzümde böyle izler kalmasaydı ama napalım:) eğer maddi imkanınız müsaitse la roche nin h serisini kullanın nemlendiricisini ve köpüğünü ikisini internetten 65 e alabilirsiniz toplam. ikisi mükemmel etki ediyo. herkese allah şifa versin:)

Ben acnetrent kullandım...hatta erkek kardeşimle birlikte başladık...ikimizinde yüzünde sivilce kalmadı..iki ay oldu tedavi biteli..kardesimdeki yan etkilerle bendeki yan etkiler farklıydı...ilacı tavsiye etsemmi etmesem mi bilemiyorum..çünkü iki gün önce sivilce çıktı yine..eğer artarsa 6 ay boşuna çile çekmişim demektir...fakat kardesimde bi sorun yok..hala pürüzsüz yüzü...eğer halinizden çok şikayetciyseniz ve mutluluğunuzu engelliyorsa tedaviye baslayin ama çokta fazla etkilemiyosa sizi baslamayin derim...

Selam arkadaslar bende 3.kutuma basladim gecen hafta 6ay once ergenlikte bile sivilce gormeyen ben ne yapacagimi sasirdim 27yasimdayim bu arada bi suru kremler bitkisel kurler sabunlar vs yok yani olmadi fenalik geldi hatta sonra bu ilaci duydum yeni tanistigim bi arkadastan eski halini bilmiyorum ama simdi sahane bi cildi var bahsedince arastirdim dr a gidip bu ilactan istedim cunku alti ay icinde bi dunya krem kullanmistim ve faydasini gormemistim tahlil yapildi ve basladim allahim costukca costu surekli artiyo ama hic azalma yok bugunde dunyanin en buyuk sivilcesini burnumun kenarinda gorunce moralim dahada kotu oldu bu zamana kadar gecicek az kaldi diyodum yok yani gecmiyo hele o lekeler kipkirmizi...dudak kurulugu icin butun pahali kremler lip balmlar hikaye en fazla 1saat dayaniyo bende hametan sahane bisey ama yarayi iyilestiriyo resmen bide yan etkiler ilk hafta tavan yapmisti onuda soyle atlattim su icin arkadaslar 3 3.5 ne kadar icebiliyosaniz artik tqvsiyelerimi aklima geldikce yazarim 3.ayin icinde hala israrla sivilceleri cikan var mi???

Selam arkadaslar bende 3.kutuma basladim gecen hafta 6ay once ergenlikte bile sivilce gormeyen ben ne yapacagimi sasirdim 27yasimdayim bu arada bi suru kremler bitkisel kurler sabunlar vs yok yani olmadi fenalik geldi hatta sonra bu ilaci duydum yeni tanistigim bi arkadastan eski halini bilmiyorum ama simdi sahane bi cildi var bahsedince arastirdim dr a gidip bu ilactan istedim cunku alti ay icinde bi dunya krem kullanmistim ve faydasini gormemistim tahlil yapildi ve basladim allahim costukca costu surekli artiyo ama hic azalma yok bugunde dunyanin en buyuk sivilcesini burnumun kenarinda gorunce moralim dahada kotu oldu bu zamana kadar gecicek az kaldi diyodum yok yani gecmiyo hele o lekeler kipkirmizi...dudak kurulugu icin butun pahali kremler lip balmlar hikaye en fazla 1saat dayaniyo bende hametan sahane bisey ama yarayi iyilestiriyo resmen bide yan etkiler ilk hafta tavan yapmisti onuda soyle atlattim su icin arkadaslar 3 3.5 ne kadar icebiliyosaniz artik tqvsiyelerimi aklima geldikce yazarim 3.ayin icinde hala israrla sivilceleri cikan var mi???
3 ne ki son aylarinda bile cikan var . Ben 4. Ayimdayim tam kusma bitti galiba dedim bugun yuzumun 4 te 3 unu kaplayacak sekilde kocaman sivilce cikti :KK70: ama dert etmiyorum simdi ciksin ki ilerde cikmasin

3 ne ki son aylarinda bile cikan var . Ben 4. Ayimdayim tam kusma bitti galiba dedim bugun yuzumun 4 te 3 unu kaplayacak sekilde kocaman sivilce cikti :KK70: ama dert etmiyorum simdi ciksin ki ilerde cikmasin
Ya insan korkuyo iste bende sivilceleri cok dert etmiyorum sonrasinda kalan lekeler korkutuyo beni ne kadar cok sivilce o kqdar leke sikmazsan leke kalmaz diyolar sikmadigim halde leke icinde kaldi yuzum helede onumuz yaz gunesten cok tirsiyorum valla

Ya insan korkuyo iste bende sivilceleri cok dert etmiyorum sonrasinda kalan lekeler korkutuyo beni ne kadar cok sivilce o kqdar leke sikmazsan leke kalmaz diyolar sikmadigim halde leke icinde kaldi yuzum helede onumuz yaz gunesten cok tirsiyorum valla
Ya lekeden korkma cilt soyucu kremlerle onlar gidiyo asil cukur kalmasindan korkuyorum ben.

Merhaba aknetrenti kullanalı 3 ay 20 gün oluyor tabi başlarda çok kötü bir şekilde kanlı iltihaplı sivilceler çıktı ama şuan bütün sivilceler kurumuş ve inmiş durumda sadece kırmızı lekeler var dudağım cildimde eskisi kadar kötü olmuyor burun kanamamda bitti ama çok kötü bir şekilde çenemde boğazımda yüzümde kıllanma yaptı ve kilo aldım sizede aynı durum oldumu ?

Merhaba aknetrenti kullanalı 3 ay 20 gün oluyor tabi başlarda çok kötü bir şekilde kanlı iltihaplı sivilceler çıktı ama şuan bütün sivilceler kurumuş ve inmiş durumda sadece kırmızı lekeler var dudağım cildimde eskisi kadar kötü olmuyor burun kanamamda bitti ama çok kötü bir şekilde çenemde boğazımda yüzümde kıllanma yaptı ve kilo aldım sizede aynı durum oldumu ?
Hemen hemen ayni gunlerdeyiz seninle tuylenme olmadı ama zaten cok tuylu degilim sadece biyiklar daha cabuk cikiyo gibi geldi bana ama tuylerde kalinlasma falan yok bu hafta 2buyuk sivilce disinda cikmadi bende sivilce ama lekeler ayni kirmizilikta fondoten bb krem falan dahada belirginlestiriyo sanki gunes kremi suruyorum mecbur kalmadikca makyaj yapmiyorum bide goz kurulugu cok fazlalasti bu ay ozellikle suan cok şiş suni gozyasina baslicam heralde

E="lila3146, post: 41132243, member: 258689"]Hemen hemen ayni gunlerdeyiz seninle tuylenme olmadı ama zaten cok tuylu degilim sadece biyiklar daha cabuk cikiyo gibi geldi bana ama tuylerde kalinlasma falan yok bu hafta 2buyuk sivilce disinda cikmadi bende sivilce ama lekeler ayni kirmizilikta fondoten bb krem falan dahada belirginlestiriyo sanki gunes kremi suruyorum mecbur kalmadikca makyaj yapmiyorum bide goz kurulugu cok fazlalasti bu ay ozellikle suan cok şiş suni gozyasina baslicam heralde[/QUOTE]
Bugun hastaneye gittim 4.ayın bitti doktorun kıllanma sonradan olduysa hormonların la ilgili biseydr gidip ghorun dedi
Ve 2.ayından beri vücudunda egzama başladı şuan sahada fazlalaştıkça ve hep yanıyor uyuyamiyorum bile ama gözde hala bir sorunum yok bende kesinlikle makyaj yapmıyorum hep güneş koruyucu sürer çıkarım çokça memnunum gözün ilk aylar

E="lila3146, post: 41132243, member: 258689"]Hemen hemen ayni gunlerdeyiz seninle tuylenme olmadı ama zaten cok tuylu degilim sadece biyiklar daha cabuk cikiyo gibi geldi bana ama tuylerde kalinlasma falan yok bu hafta 2buyuk sivilce disinda cikmadi bende sivilce ama lekeler ayni kirmizilikta fondoten bb krem falan dahada belirginlestiriyo sanki gunes kremi suruyorum mecbur kalmadikca makyaj yapmiyorum bide goz kurulugu cok fazlalasti bu ay ozellikle suan cok şiş suni gozyasina baslicam heralde
Bugun hastaneye gittim 4.ayın bitti doktorun kıllanma sonradan olduysa hormonların la ilgili biseydr gidip ghorun dedi
Ve 2.ayından beri vücudunda egzama başladı şuan sahada fazlalaştıkça ve hep yanıyor uyuyamiyorum bile ama gözde hala bir sorunum yok bende kesinlikle makyaj yapmıyorum hep güneş koruyucu sürer çıkarım çokça memnunum gözün ilk aylar[/QUOTE]
Bende de oldu egzama gibi exipial lipo sanirim boyle yaziliyodu o krem cok rahatlatiyo doktorun sana bisey vermesi lazım aslinda bu arada bende yarin 4.ayima basliyorum ve kötü haber cukur olustu 1 2 derken heralde bütün lekeler cukura donecek internettw bakindim ama bazisi gecmis bazisi daha beter olmus en iyisi yarinki kontrol de sormak inşaallah onunda tedavisi vardir bel ve bas agrim cok olmuyodu hatta kendimce tedavisini buldum diyodum bu hafta kotu oldum ya hasta gibi yatasim geliyo neyse benden simdilik bu kadar

merhaba benım 5. ayım bıtmek uzere ve yuzumde hıc bır sey kalmadı cok sukur. ılk ay cıddı anlamda artıs gosterdı sıvılcelerım ama ıkıncı ayın basından sonra kurumaya basladılar ve 4.ay ıcınde hıc bır sey kalmadı sabredın kızlar sonuc cok ıyı oluyor gecmıs olsun:)

Merhaba arkadaşlar benimde aknetrent te 6.gunum ilacı kullanmaya başlamadan dudak nemlendiricisi kullandigim için çatlama olmadi yüzümde ilacın oturduğunu gozlemliyorum hafif pembelesti daha hassas bazı roaccutan kullanicilari bu ilacın işe yaramiycani söyleyerek beni tedirgin etti siz ne düşünüyorsunuz ?

X