Sayfa: 9/160 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
Toplam 1595 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aknetrent Kullananlar

1. Konu Sahibi : leyla43 #81
    Giriş tarihi
    Jun 2009
    Alıntı leyla43 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    aynı canım burnumdaki siyah noktalar geçti sivilceler tek tuk cıkıyo izler var hala ama bence onlar ilacın verdiği bi kırmızılık bitince geçicek diye düşünüyorum maşallahhh diyim

bn doktra izler için şey demiştim nolcak bu izler için krem falan vermycekmsnz, 6 ay snra tedvn btnce bakcaz dedi
    galiba ya ilacı kullndkca gecicek onlarda yada krem falşan vercekbakalım su 6.ayın gelmesini çok istyrum

2. Konu Sahibi : leyla43 #82
    kızlaar 5. ayıma giricem bikaç gün sonraa tedawim hiç ummadığım kadar güzel sorunsuz geçtii..bilgi isteyene yardımcı olabililiirimm :))

3. Konu Sahibi : leyla43 #83
    Alıntı impossible kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlaar 5. ayıma giricem bikaç gün sonraa tedawim hiç ummadığım kadar güzel sorunsuz geçtii..bilgi isteyene yardımcı olabililiirimm :))
    tabikide istiyoruuuuuzzzzzzzzz :)) öncelikle geçmiş olsun canım benim
    nemlendirici,güneş koruyucu ve dudak için ne kullandın
    yüzünün durumu neydi şuan nasıl
    sürekli sivilcelerin varmıydı
    veeeeeeeeeeee leke kaldı mı haydi başla :)
    çok sağol canım

4. Konu Sahibi : leyla43 #84
    tabikide istiyoruuuuuzzzzzzzzz :)) öncelikle geçmiş olsun canım benim
    nemlendirici,güneş koruyucu ve dudak için ne kullandın
    yüzünün durumu neydi şuan nasıl
    sürekli sivilcelerin varmıydı
    veeeeeeeeeeee leke kaldı mı haydi başla :)
    çok sağol canım
    benim yüzümde siwilce çok azdııı islik gibiydi dönem dönem çıkardıı tek tük ancak ben takıntılı biri oldugum için tanıdıgımız bir doktora illede yaz dedim büyük çabalarım sonucu yazdırmayı başardıım..ben bool su içtim kuruluk 2. ayda kendini gösterdi we 4 ay boyunca sadece 3 tane siwilce çıktıı maşallah deyinnn! :)) dudaklarım içim bepanthene we madecasscol kullanıyorumm ayrıca vaseline lipstik..güneş kıremi ise dışarı çıktıgımda sürdüm ilk aylar şuan kullanıyoruum markası Avene kaliteli bişey olmasına dikkat edin özellikle yazın başlayacak olanlar kışın şart değill..şuan yüzümde o tek tük ara ara çıkan siwilceler yook :) çok mutluyuuum herkese tawsiye ediyorum hiç korkmadan içiin vitamin içiyo gibi :) izlerimde yok ayrıcaa çook şükür allahaa

5. Konu Sahibi : leyla43 #85
    benim yüzümde siwilce çok azdııı islik gibiydi dönem dönem çıkardıı tek tük ancak ben takıntılı biri oldugum için tanıdıgımız bir doktora illede yaz dedim büyük çabalarım sonucu yazdırmayı başardıım..ben bool su içtim kuruluk 2. ayda kendini gösterdi we 4 ay boyunca sadece 3 tane siwilce çıktıı maşallah deyinnn! :)) dudaklarım içim bepanthene we madecasscol kullanıyorumm ayrıca vaseline lipstik..güneş kıremi ise dışarı çıktıgımda sürdüm ilk aylar şuan kullanıyoruum markası Avene kaliteli bişey olmasına dikkat edin özellikle yazın başlayacak olanlar kışın şart değill..şuan yüzümde o tek tük ara ara çıkan siwilceler yook :) çok mutluyuuum herkese tawsiye ediyorum hiç korkmadan içiin vitamin içiyo gibi :) izlerimde yok ayrıcaa çook şükür allahaa
    oh oh maşallah canım benim
    darısı başımıza :))

6. Konu Sahibi : leyla43 #86
    ya kolesterol artışına karşın dikkat ettin mi yemene faln benim kafama taktığım şey o ve yüzümdeki tüyler
    ben dün biberiye otu aldım kolesterol düşürme etkisi varmış ve lavanta çayı ,fırsat bulursam tarçın, lavanta kaynatıp içiyorumm ...

7. Konu Sahibi : leyla43 #87
    Alıntı semen38 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ya kolesterol artışına karşın dikkat ettin mi yemene faln benim kafama taktığım şey o ve yüzümdeki tüyler
    ben dün biberiye otu aldım kolesterol düşürme etkisi varmış ve lavanta çayı ,fırsat bulursam tarçın, lavanta kaynatıp içiyorumm ...
    ben hiç dikkat etmedim walla bi ağrı kesici içiyomuş gibi düşündüm hep..ancak bol su içtiim

8. Konu Sahibi : leyla43 #88
    oh oh maşallah canım benim
    darısı başımıza :))
    amiiin..senin kaçıncı ay?

9. Konu Sahibi : leyla43 #89
    kızlar bende 4. ayın içerisindeyim bu ay bel ağrılarım başladı ama kısa sürüyo Allahtan kısa kısa ama sık ağrıyo cildimde çok sivilce çıkmadı çok şükür ama çıkan yerlerdeki kırmızı lekeler henüz geçmedi, onun haricinde dudaklarım çok kuruyo bepanthen, hametan kullanıyorum ama bepanthen daha iyi geliyo en azından kokusu daha iyi biraz sabır gerektiren bi ilaç

10. Konu Sahibi : leyla43 #90
    Ben aknegen kullanıyorum, doktor 6 ay dedi başta ama 1.5 ay oldu ve neredeyse hiç sivilcem çıkmıyor daha kısa sürede bitirebilir mi doktor tedaviyi ? Sizin tedaviniz ne kadar sürdü ? Bir de yan etkileri kalıcı olabiliyor mu ?

Sayfa: 9/160 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon