Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

leyla43

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2012
123
0
kızlar hep roaccutane dan bahsedilmiş kimse bu aknetrendi kullanmadımı bizde bu topikte buluşalım ve ay ay yaşadıklarımızı,bitirenlerde sonuçlarını yazsın.
ne durumdasınız???

kızlar hep roaccutane dan bahsedilmiş kimse bu aknetrendi kullanmadımı bizde bu topikte buluşalım ve ay ay yaşadıklarımızı,bitirenlerde sonuçlarını yazsın.
ne durumdasınız???
ben kullanacaktım ama son anda vazgeçtim bazı sebeplerden dolayı ama şu an yakın bi arkadaşım kullanıyo daha 1. ayı dolmadı. onun yaşadıklarından bahsedebilirim istersen tabi :KK34:

ben kullanacaktım ama son anda vazgeçtim bazı sebeplerden dolayı ama şu an yakın bi arkadaşım kullanıyo daha 1. ayı dolmadı. onun yaşadıklarından bahsedebilirim istersen tabi :KK34:

evet canım ya çok iyi olur ... neler yaşadı ve şuan ne durumda ?

selam şekerler....:KK1:
bnde 3 4 gün oldu başlayalı akne trent.. sabah 20 mg, akşm 10 mg alıyorum...
6 ay kullancaksın dedi doktr her ay kan tahlili yapp yazıcak ilacı...
dha öncden bu ilacı 2 ay kullanıp brakmıştım...üşenip doktrra gitmemştim:KK1:
o 2 ay kullandgımda sdce burun kanaması yapmştı...

su an dedgm gbi 3 gn oldu bi yan etki yok 1. ay sonunda falan belli olr herhalde yan etkler başlar...
ama kesin olrak bu 6 ayı btricem çok kötüü oldu yuzum kararlyım kızlar bu sefer....
hep birlikte bebek gbiii yüzmüz olr inşallh:21:

selam şekerler....:KK1:
bnde 3 4 gün oldu başlayalı akne trent.. sabah 20 mg, akşm 10 mg alıyorum...
6 ay kullancaksın dedi doktr her ay kan tahlili yapp yazıcak ilacı...
dha öncden bu ilacı 2 ay kullanıp brakmıştım...üşenip doktrra gitmemştim:KK1:
o 2 ay kullandgımda sdce burun kanaması yapmştı...

su an dedgm gbi 3 gn oldu bi yan etki yok 1. ay sonunda falan belli olr herhalde yan etkler başlar...
ama kesin olrak bu 6 ayı btricem çok kötüü oldu yuzum kararlyım kızlar bu sefer....
hep birlikte bebek gbiii yüzmüz olr inşallh:21:

insalla canim yaaaa

canım yüzü dudakları ve burnu çok kuruyo ve kanıyo burnu hatta kpss sınavın da bile burnu kanamış biraz zorluyo onu

Ben de bunu kullanıyorum baya bi zamandır
doktor ilk başta roaccutane vermişti zaten aynı ilaçlar o yüzden farketmiyor etkileri

bende 3.ayın içerisindeyim aknetrentte, ilk 2 ay toplam 30 mg aldım bu ay 40 mg alıyorum. etkilerine gelince ilk 1 ay yüzümde sivilceler çıktı toplamda 10 tane anca çıkmıştır onlarda zaten 3- 4 gün içerisinde geçiyo ama hiç elleme benden sana tavsiye, sonra saçlarım çok kurudu buda açıkcası işime geldi çünkü saçlarım çok yağlıydı hemen hemen her gün yıkardım yağdan dolayı şimdi ise çok rahatım o konuda, burnumun içi ve dudaklarım çok kurudu ona da bepanthen merhem kullanıyorum çok memnunum dudakların kurumaya başlamadan kullansan çok daha iyi olur. şu an için böyle birde siyah noktalarım gitti tertemiz oldu .:KK76:

başka merak ettiğin bişey olursa cevaplayabilirim :emir_bebek:

bende 3.ayın içerisindeyim aknetrentte, ilk 2 ay toplam 30 mg aldım bu ay 40 mg alıyorum. etkilerine gelince ilk 1 ay yüzümde sivilceler çıktı toplamda 10 tane anca çıkmıştır onlarda zaten 3- 4 gün içerisinde geçiyo ama hiç elleme benden sana tavsiye, sonra saçlarım çok kurudu buda açıkcası işime geldi çünkü saçlarım çok yağlıydı hemen hemen her gün yıkardım yağdan dolayı şimdi ise çok rahatım o konuda, burnumun içi ve dudaklarım çok kurudu ona da bepanthen merhem kullanıyorum çok memnunum dudakların kurumaya başlamadan kullansan çok daha iyi olur. şu an için böyle birde siyah noktalarım gitti tertemiz oldu .:KK76:

başka merak ettiğin bişey olursa cevaplayabilirim :emir_bebek:

memnun olmana çok sevindim canım :) bende daha kurumalar başlamadı 5.gunumdeyim 30 mg alıyorum
kurumalar ne zaman başladı sende birde sivilcelerin şuan ne durumda ve 2. ayda yine çıkıyormuydu

memnun olmana çok sevindim canım :) bende daha kurumalar başlamadı 5.gunumdeyim 30 mg alıyorum
kurumalar ne zaman başladı sende birde sivilcelerin şuan ne durumda ve 2. ayda yine çıkıyormuydu

kurumalar 10 gün sonra başlamıştı bende, sivilcelerim şu an yok sadece sivilcelerin kırmızılıkları var onlarda zamanla düzelir bence çünkü cilt kendi kendini yeniliyor, onun dışında 2. ay içerisindede tek tük çıkıyordu ama rahatsızlık vermiyodur. umarım sende de de iyi sonuçlar verir :KK76: zaten bi başladınmı zaman çabuk geçiyo, bende ilk başladığımda ne zaman bitecek diye düşünüyodum şimdi bakıyorum 3 ay olmak üzere:21::21:

kurumalar 10 gün sonra başlamıştı bende, sivilcelerim şu an yok sadece sivilcelerin kırmızılıkları var onlarda zamanla düzelir bence çünkü cilt kendi kendini yeniliyor, onun dışında 2. ay içerisindede tek tük çıkıyordu ama rahatsızlık vermiyodur. umarım sende de de iyi sonuçlar verir :KK76: zaten bi başladınmı zaman çabuk geçiyo, bende ilk başladığımda ne zaman bitecek diye düşünüyodum şimdi bakıyorum 3 ay olmak üzere:21::21:

aynen bende düşünüyorum canım :) ayyy walla moral oldun bana zaten ilacı kullandığım için mutluyum aslında iyi olacak inşallah hepimiz için :)
canım arada sana soru sorabilirim dimi :) mesela bitanesi şu? nemlendiricini ve güneşkoruyucunu ne zaman kullanmaya başladın ben yeniyim diye başlamadım kurumasını bekledim ama bugun doktaoru aradım başla dedi gerek varmı ki?
ve en çok nelere dikkat ediyosun hem kullandığın ürün hemde su içme konusu falan ?
canım cvpların çok önemli benim için :))) öptümmm

kaçıncı ayındasın ve yuzun ne durumda canım

8. aydayım şu anda ben hep azar azar kullandım yan etkisinden dolayı
İlk 3 ay 30 diğer aylar hep 20 kullandım.
4. aydan sonra yüzümde toplasan 4 tane minik sivilce çıkmıştır:nazar:
Elimde dokunduğumda pürüzsüz ama hafif kırmızı izler var tabii ki

aynen bende düşünüyorum canım :) ayyy walla moral oldun bana zaten ilacı kullandığım için mutluyum aslında iyi olacak inşallah hepimiz için :)
canım arada sana soru sorabilirim dimi :) mesela bitanesi şu? nemlendiricini ve güneşkoruyucunu ne zaman kullanmaya başladın ben yeniyim diye başlamadım kurumasını bekledim ama bugun doktaoru aradım başla dedi gerek varmı ki?
ve en çok nelere dikkat ediyosun hem kullandığın ürün hemde su içme konusu falan ?

Ben de cevap vereyim soruya moral olsun çünkü ne kadar kişiden duyarsan o kadar iyi geliyor =)
Nemlendiriciyi sürekli kullan sabah akşam özellikle güneş koruyucuyu da aynen öyle kullanmalısın özellikle dışarı çıkmadan önce hatta gün içerisinde çok dışarda kalacaksan yenilemelisin.
Markaların bu ilacı kullananlar için serileri oluyor temizleme köpüğü, nemlendirici, güneş koruyucu, dudak nemlendiricisi gibi
Benim doktorum bana La roche vermişti hala onu kullanıyorum.
Su içme konusu çok önemli fakat ben çok içemiyorum =/

kızlar bnde kullanyrm da doktr bana hiç bsey dmedi..
çok mu su tüketmek gerekyo bu ilacı kullanrken??

elbette sorabilirsin canım elimden geldiğince cevaplarım.

ben dudaklarımdan çok çektim çok kuruyolardı soyuyodum kanıyodu kabuk oluyodu sonra tekrar soyuydum kısır döngü böyle devam etti:KK1: taki bepanthen merhem kullanana kadar eczaneden aldım 6 tl civarı çok faydası oldu kesinlikle al ve dudakların kurumaya başlamadan kullan derim. Yüzüm içinde bende güneş kremi vardı vichy nin onu kullanıyorum yani özel bi krem almadım doktorumda söylemedi, evden çıkmadan hep sürdüm çok güneşe çıkmamaya çalıştım:KK25:

su konusunda da çok içersen sanki ilacın yan etkilerini çok görmüyosun gibi geldi bana çünkü ramazanda başlamıştım ben malum oruç gün içerisinde su içemiyordum o zamanlar belim ağrıyodu sonra aşırı halsizdim ve dudaklarım o zaman çok kötü olmuştu. şimdi çok şükür bir çok yan etkiyi atlattım umarım daha bişeyler çıkmaz :KK9:

X