Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
En onemlı seyı soylemeyı unuttum... ılk ay yememe ıcmeme hıc dıkkat etmedım.. Kolestrolum sınırı asmamıstı ama az kalmıstı.
. Bu ay dıkkat ettım oda sadece cekırdek cıps ve kızartma yemedım.. Sonuc coookk guzel

Ilaca baslamaya ilk gittigimde kolestrol 161 di. Sonra ilaca basladim ve dikkat etmedim soyledigim gibi sonuc 183 cikti.. sonra karar verdim kendi kendime ve cekirdek cips kizartma yok dedim sonuc 147 :))))) ilaci yarida birakmak istemiyorsaniz eger bu soylediklerimden mumkun oldugunca uzak durun... ve saglicakla kalin :)))

Sagol canim coook tesekkur ederim :))) insallah senin tahlillerde temiz cikar :)soyledigin gibi ilk iki ay 30 mg kullaniyordum.. doktor bugun 40 yapti.. insallah doz yuksek gelmez :KK43:(seninde iyi haberlerini bekliyorum.. limon tuz tarifini de dene mutlaka.. zaten 1 ayda en fazla iki defa aliniyor tuyler..bundan sonra her agdadan sonra yilmadan mutlaka kullan bak nasil mutlu olacaksinn.. ben oyle inanarak baslamamistim.. cunku lazer bile etki etmedi.. ama agdadan sonra limontuzu kullaninca ilk kullanmada sert ve cikinca beni kasintidan olduren tuyler resmen uysallasti :)))))

Peki bu ilacı kullanırken ağda yapılabiliyor mu, ben daha denemedim çünkü yüzümü cımbızla alınca bile kıpkırmızı oldu korktum:)) sence limonu bu ilaçla deneyim mi

Peki bu ilacı kullanırken ağda yapılabiliyor mu, ben daha denemedim çünkü yüzümü cımbızla alınca bile kıpkırmızı oldu korktum:)) sence limonu bu ilaçla deneyim mi

ağda kesinlikle denemeyin deriniz kalkabiliyor çünkü cilt çok hassaslaşıyor. Ben iple alıyorum gayet memnunum kızarma oluyor ama sonra geçiyor. Yatmadan önce alıyorum genelde sabaha birşey kalmıyor.

Canim ben bugune kadar yuzume hic agda vurdurmadim cunku yuzumde beni rahatsiz edecek bi tuylenme problemim yok allaha sukur :))) kas ve biyigimi da kuaforde iple aldiriyorum kirmiziligi 2 gunde falan geciyor.. ama ben bide soyle yapiyorum.. mesela her ay deri daha da hassaslasiyor ya iste ben o aya baslamadan onceki gun veya ayni gun aldiriyorum ve bir ay hic karismiyorum :))) bide soyle bi rahatligim var evdeyim kasimdaki atamalarda atama bekliyorum ... eger atanip calismaya baslarsam ayda iki defa aldirmak zorunda kalirim herhalde :))) cunku milletin karsisina oyle cikamm herhalde :)) zaten benim doktorum yuzune agda yaptiriyorsan kesinlikle bu 6 ay boyunca ASLAAAA uaptirma dedi

Canım çok şükür benim de yüzümde tüylenme yok, sadece bıyık alıyorum. Ben diğer bölgeler için sordum ağdayı, hiç denemedim çünkü, bi de adetim yeni bitti şu limonu denesem acaba cildim tahriş olur mu hem ağda hem limon yani ilaç kullanırken diye sordum

Canım çok şükür benim de yüzümde tüylenme yok, sadece bıyık alıyorum. Ben diğer bölgeler için sordum ağdayı, hiç denemedim çünkü, bi de adetim yeni bitti şu limonu denesem acaba cildim tahriş olur mu hem ağda hem limon yani ilaç kullanırken diye sordum

diger bolgeler icin sorun olmuyor canim :)) cunku bende kullandim.. hatta bugun gene yapacam herhalde cunku bu ay ilac daha vucudu iyice hassaslastirmadan yapip kurtulayim diyorum :)) atamalar icinde allah razi olsun insallah hayirlisi ile olur canim..

Eveeett agdami yaptim ve limonla tuzumu sürdüm :))) hiic yanma acima olmadi.. en onemlisi derim kalkmadi ve soyulnadi :)))) ve belirteyim bacaklarimi aldim canim. sende zaten daha ikinci aya yeni gececeksin yani derin daha tam hassas degil bence sende al ve soyledigimi yap memnun kalirsin insallah :)) yarin iyi haberlerini bekliyorum.. sonuclarin temiz cikar insallah... bide ben hep dua ediyorum allaha diyorumki ;bu ilac bana simdi veya sonra bi zarar verecekse beni mutsuz edecekse birseyleri vesile et ve birakayim allahim diyorum . hersey rabbimin elinde o nasil isterse oyle olur..

Eveeett agdami yaptim ve limonla tuzumu sürdüm :))) hiic yanma acima olmadi.. en onemlisi derim kalkmadi ve soyulnadi :)))) ve belirteyim bacaklarimi aldim canim. sende zaten daha ikinci aya yeni gececeksin yani derin daha tam hassas degil bence sende al ve soyledigimi yap memnun kalirsin insallah :)) yarin iyi haberlerini bekliyorum.. sonuclarin temiz cikar insallah... bide ben hep dua ediyorum allaha diyorumki ;bu ilac bana simdi veya sonra bi zarar verecekse beni mutsuz edecekse birseyleri vesile et ve birakayim allahim diyorum . hersey rabbimin elinde o nasil isterse oyle olur..

Haklısın canım herşey Onun elinde, Rabbim korusun hepimizi, dua etmek çok önemli....
Bu arada tüm bacağına tek limon mu kullandın yani toplam kaç limon kullanılıyor?
Umarım tahlillerim temiz çıkar, niyeyse heyecanlıyım bakalım ne olacak:))

Haklısın canım herşey Onun elinde, Rabbim korusun hepimizi, dua etmek çok önemli....
Bu arada tüm bacağına tek limon mu kullandın yani toplam kaç limon kullanılıyor?
Umarım tahlillerim temiz çıkar, niyeyse heyecanlıyım bakalım ne olacak:))

Niyeyse bende gitmeden once cook heyecanliydim :))) cUnku bir ayin bitmis oldugu mutluluk var.. ben ikibacagimi dizden asagi aldim cunku yukarisi daha cikmamisti :))) ve soyle uyguladim agdayi yaptim limonu ikiye boldum bi cay bardagi altligina kaya tuzu koydum digeri varsa oda olur tabi. bi yarisini aldim tabaktaki tuza batirdim bacagima surdum. diger yarisinida obur bacagima surdum.. tabi bacagi komple alinca hemen hemen her birine bi tane kullaniyorum. ve sonra iki elimle komple ovaliyorum.. deri limonla tuzu iyice emsin diye.. hepsi bu kadar cook basit.. ben lazere gidince beni mahfediyordu acisi.. agda olarakta rolon kullaniyorum. marka tercihim yok.. 3-4 liraya satilana rastlarsam onuda alip kullaniyorum.. kimisi illa pahali alip kullaniyor ya ben oyle yapmiyorum valla :))) cokta memnunum ama herzaman sari renkte olanini aliyorum..

çok fazla sivilcem olmasada regli dönemlerimde biraz fazlalşıyordu, o yüzden 1 hafta önce aknetrent kullamaya başladım..sadece hafta sonları sabah akşam alıyorum.. doktor, ilacın dışında benzalin jel, azelderm krem ve neutrogena nemlendirici verdi.. ilacı 2 gün aldım henüz cildim çok kurudu ve diğer kremleri(azelderm,nemlendirici,benzalin) sürünce dayanamayacak şekilde yüzüm yanıyor ve kızarıyor, dudak çevremde ve çenemde pul pul dökülmeler var.. yumuşatmak için nemlendirici de sürsem acıyor.

Hafta da iki gün kullanmam bana garip geldi sormadım da o gün doktora.. ama şuan diğer kremleri yüzüme değdiremiyorum bile o derece acıtıyorlar yüzümü.. böyle bir durumla karşılaşan oldu mu?

çok fazla sivilcem olmasada regli dönemlerimde biraz fazlalşıyordu, o yüzden 1 hafta önce aknetrent kullamaya başladım..sadece hafta sonları sabah akşam alıyorum.. doktor, ilacın dışında benzalin jel, azelderm krem ve neutrogena nemlendirici verdi.. ilacı 2 gün aldım henüz cildim çok kurudu ve diğer kremleri(azelderm,nemlendirici,benzalin) sürünce dayanamayacak şekilde yüzüm yanıyor ve kızarıyor, dudak çevremde ve çenemde pul pul dökülmeler var.. yumuşatmak için nemlendirici de sürsem acıyor.

Hafta da iki gün kullanmam bana garip geldi sormadım da o gün doktora.. ama şuan diğer kremleri yüzüme değdiremiyorum bile o derece acıtıyorlar yüzümü.. böyle bir durumla karşılaşan oldu mu?

Merhaba
İlaç genelde 5-6 günden önce etki etmiyor, fakat diğer sivilce kremleri mesela benzamcyn (sanırım böyle yazılıyor) bana ciddi alerji yapmıştı ve yüzümün kırmızılığı ve ateşi 3 gün sürmüştü. Bence ilacın etkisi değil kremden kaynaklanıyor ama yine de doktoruna danış derim.

Merhaba
İlaç genelde 5-6 günden önce etki etmiyor, fakat diğer sivilce kremleri mesela benzamcyn (sanırım böyle yazılıyor) bana ciddi alerji yapmıştı ve yüzümün kırmızılığı ve ateşi 3 gün sürmüştü. Bence ilacın etkisi değil kremden kaynaklanıyor ama yine de doktoruna danış derim.

slm canım sonuçlar nasıl çıktı :44: doz yükseltme yapıldımı:44:

slm canım sonuçlar nasıl çıktı :44: doz yükseltme yapıldımı:44:

Slm
Sonuçlar elhamdülillah iyi çıktı. İlaca başlamadan kolesterolüm 147 idi, bu ay 146 çıktı, yükselmemiş düşmüş bile:))) sevindim. Doz yükseltmedi 30 mg devam. :KK55:
Bu arada atamalar yapıldı galiba, senden ne haber, belli oldu mu?

Slm
Sonuçlar elhamdülillah iyi çıktı. İlaca başlamadan kolesterolüm 147 idi, bu ay 146 çıktı, yükselmemiş düşmüş bile:))) sevindim. Doz yükseltmedi 30 mg devam. :KK55:
Bu arada atamalar yapıldı galiba, senden ne haber, belli oldu mu?

sonuçlarının iyi çıkmasına cook sevindim :KK9::KK16: doz yukseltme genelde boy kilo kaldırabilirse veriliyor.. benim boy 165 kilo 58-59 civarı:KK17: atamalarda bu gece saat 12 ye kadar devam edecek yüksek ihtimal yarın 5 gibi açıklarlar:18: coook heyecanlıyım :18: allahın izni ile hayırlısı ile atanırsam haber veririm... inşallah sende bu ayı sorunsuz atlatırsın.. kolestrolunede maşallah iyi bakmışsın :nazar::nazar::nazar:

sonuçlarının iyi çıkmasına cook sevindim :KK9::KK16: doz yukseltme genelde boy kilo kaldırabilirse veriliyor.. benim boy 165 kilo 58-59 civarı:KK17: atamalarda bu gece saat 12 ye kadar devam edecek yüksek ihtimal yarın 5 gibi açıklarlar:18: coook heyecanlıyım :18: allahın izni ile hayırlısı ile atanırsam haber veririm... inşallah sende bu ayı sorunsuz atlatırsın.. kolestrolunede maşallah iyi bakmışsın :nazar::nazar::nazar:

Çok şükür canım yükselmedi, ilacı bırakmak istemiyorum kolesterol yüzünden.
Umarım hayırlısıyla atanırsın. Ben de merakla bekliyorum sonucunu. Niyeyse sana kanım ısındı :KK16:
Benim boy 163 kilo 54, bi şikayetim de yoktu ama demek benim boy kilo oranıma göre 30 gerekiyomuş

Çok şükür canım yükselmedi, ilacı bırakmak istemiyorum kolesterol yüzünden.
Umarım hayırlısıyla atanırsın. Ben de merakla bekliyorum sonucunu. Niyeyse sana kanım ısındı :KK16:
Benim boy 163 kilo 54, bi şikayetim de yoktu ama demek benim boy kilo oranıma göre 30 gerekiyomuş

Sagol canim allah razi olsun :)) bende sana isindim gerckten :)) kilo ve boyda ayniyiz cunku ben herkese boyum 163 diyorum kimse inanmiyor :)) bende onun icin 165 yazdim.. kiloda ayniyiz hatta ben bu iki yila kadar 47 kilo idim.. sonra sonra kilo aldim. Ve bu haziranda benim okul bittigine bende tam 54 -55 kilo idim.. kac aydir atama bekleyince evde bos bos oturuyorum :)) e halince kiloda tavan yapti :))

Merhaba

bencede o ilaç yapıyor..cildim zaten hassas bir de hap ile birlikte onu kullanınca iyice kurudu.. bölge bölge kurudu egzama gbi duruyor..o ilacı bıraktım zaten.. teşekkürler

X