Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
selammmmm kizlar bisey sorcam ben akne tedavisinin 3.ayindayim gecen ay zoretanin kullandim 2.ay boyunca bugun de eczane bana aknetrent verdi ikisidee aynimii ? arasindaki fark ne? zoretanin fiyatti 50tl odemistim aknetrent 10tl odedim sadce fiyat mi ? biirisi yardimci olabilir mi bana.

selammmmm kizlar bisey sorcam ben akne tedavisinin 3.ayindayim gecen ay zoretanin kullandim 2.ay boyunca bugun de eczane bana aknetrent verdi ikisidee aynimii ? arasindaki fark ne? zoretanin fiyatti 50tl odemistim aknetrent 10tl odedim sadce fiyat mi ? biirisi yardimci olabilir mi bana.

Ben aynı diye biliyorum canım ben de 2 gün önce aknetrent tedavisine başladım ilk gittiğim eczane yok dedi zoretanin veriyim dedi eşdeğermiş çünkü

Ben aynı diye biliyorum canım ben de 2 gün önce aknetrent tedavisine başladım ilk gittiğim eczane yok dedi zoretanin veriyim dedi eşdeğermiş çünkü

hmm tamam canim cokkkk sagol , es deger de zoretanin daha pahali sanirim cunku ben 50TL odedim yani ama aknetrentte 10tl odedim.

Rica ederim canım, ikisi de ssk'lı hali mi peki diğeri neden 5 katı ki acaba?

ben yesilkartliyim canim bilmiyorum zoretanin isvec yapim ilac ,aknetrent yunan yapim yaziio kutuda sanirim ondan ama isim farkki sanirimm eczaneye sordum zoretanin ona fark aliorlarmissss :/ benim maddi acidan aknetrent.

ben yesilkartliyim canim bilmiyorum zoretanin isvec yapim ilac ,aknetrent yunan yapim yaziio kutuda sanirim ondan ama isim farkki sanirimm eczaneye sordum zoretanin ona fark aliorlarmissss :/ benim maddi acidan aknetrent.

Aa o zaman tamam canım doğru bana da ilk zoretanin vermeye çalışan adam öyle bir fiyat vermişti halbuki, aknetrentten hiç para almadılar :)

Aa o zaman tamam canım doğru bana da ilk zoretanin vermeye çalışan adam öyle bir fiyat vermişti halbuki, aknetrentten hiç para almadılar :)

aynen yaaa sanirim zoretanin disardan geldigi icin fark aliyorlar ondan pahali ama ikiside ayniymis.

bende 4. ayın içerisindeyim aknetrent kullanıyorum toplam 40 mg şeklinde, eczaneyede 11 tl veriyorum zaten ilacın normal fiyatı 50 tl, senden niye o kadar çok almışlarki?

bu arada merak ettiğiniz bişey olursa yardımcı olmaya çalışayım:KK34:

bende 4. ayın içerisindeyim aknetrent kullanıyorum toplam 40 mg şeklinde, eczaneyede 11 tl veriyorum zaten ilacın normal fiyatı 50 tl, senden niye o kadar çok almışlarki?

tabiki var canım :)
cildin nasıldı şuan ne durumda ? ve izler nasıl en çok merak edilen 3 soru :))

ben 6.günümdeyim suan bariz bi kuruluk yok sivilcede yok...fırtına öncesi sessizlik değildir inşallah, normal mi bu durum kaç günden çıkıyor günde 2 lt su içiyorum ama bende 30-40 dk ya bir wc ihtiyacı oluyo hem de fena afedersiniz zor yetişiyorum benim durumda olan var mı? yani suyu ilaç önsesinde de çok tüketirdim ama sonrası bende böle oldu :99:

Selam kızlar !

Ben de aranıza katılabilir miyim =) Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce doktor benden de birtakım testler istedi ve testlerin sonucunda hormonal değerlerin biraz yüksek çıktığını, o yüzden de kadın doğum uzmanına görünmem gerektiğini söyledi. Kadın doğum uzmanına da muayene oldum ve bir sıkıntı olmadığını, yaşa bağlı (23) bir yükseklik olduğunu ve tedaviye engel teşkil etmediğini söyledi. Sonuç olarak dün 20 mg olarak tedavime başlamış bulunmaktayım.

Şimdii gelelim sıkıntılarıma. Yüzümde çok sivilce olduğunu söyleyemem. Daha çok çene bölgesinde ağırlıklı olmak üzere, regl dönemine yakın yanaklarımda birkaç tane çıkıyor. Fakat sırtım çok kötü durumda. Zaten dermatolojiye gitmemin sebebi de sırtımın durumuydu. Gerçekten de iri, kırmızı kırmızı ve iltihaplı birçok sivilce var, üstelik ağrılılar. Özellikle iç çamaşırı askılarının sıktığı yerlerde çok çıkıyor. Umarım bu hap sıkıntımın üstesinden gelir.

Bugün ikinci günüm. İnceleme yazılarını sürekli sizinle paylaşırım =)

ne kadardır kullanıyosun canım

2. aydayım, son bi kaç gündür de sivilcelerim daha da artıyo ve iltihaplı çıkıyo sonra kendiliğinden patlıyo :KK43: umarım patlayan yerlerdeki izler geçer :KK43:

SSK çalışanım ben o yüzden mi fazla alıyolar yoksa beni mi kazıklıyolar bilemiyorum ki :KK70: hapı parayla da alsam 50 lira, doktora gitsem de 50 lira anlamadım bişi

yardımcı ol bize yaa :KK43: 2. aydayım ben ne zaman geçer ki bu sivilceler, sende kaçıncı ayda geçmeye başladı sivilceler

ben 7 ay boyunca, yanlış hatırlamıyorsam günde 20mg olarak kullanmış ve tedavisinin üzerinden 1 yıldan fazla zaman geçmiş biri olarak sorularınıza cevap vermeye çalışırım kızlar:KK34:

X