Erkek İnfertilitesi Sizce yükselme imkanı varmı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

ozne_hayat

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2012
449
16
40
Normalde 80 milyon ve enaz 40 milyon olması gereken sperm sayısı bizde
200,000 bunun
%10 onu hareketli
%20 yerinde hareketli
%70 hareketsiz
bu keçiboynuzu falan yesek yükselirmi?
sizce böyle bir imkan var mı?

Merhaba, öncelikle Rabbim bu süreçte size bol sabır ve kolaylık versin.
4 sene önce termal kaplıcalara gittiğimde iki bayanın konuşmalarına şahit oldum.
Bayanın eşinde de aynı sorun varmış. diğer bayan ona hakiki arı sütü kullanmalarını söyledi ( hem eşinin, hemde kendinin ).
Bir akrabalarında da bu sorun olduğunu ve bunu kullanmaları sonucunda çocuklarının olduğunu söylemişti. Bir araştırın isterseniz...

Elbette yükselme imkanı var.Öncelikle moralinizi hiç bozmadan bunu atlatabileceğiniz bir süreç olarak görün ve besin takviyelerine başlayın.0 spermle bile sadece doğal takviyelerle sperm sayılarını yükselten arkadaşlar var.Sizde hem sperm var hemde hareket hiç merak etmeyin yükselir.
Keçi boynuzu kürünü mutlaka havuç suyu kürü ile beraber yapın çok etkili
Çinko kullanmaya başlayın çok önemli.
çakşır suyuda kullanabilirsiniz çok etkilidir v.s birçok faydalı yöntem var.

Bence bir umutsuzluk ki bu kadar sayıyla doğal yoldan hamile kalmak
35 milyonla aşımamayla hamile kalınmıyo %10 on nasıl 80 milyon olurda hamile kalınır imkansız
bensadece kendime itraf ediyorum asla olmıyacağınıda sadece merak ettim böyle bir durumu olup
düzelen varmı diye sadce merak ettim

35 milyonla aşımamayla hamile kalınmıyo %10 on nasıl 80 milyon olurda hamile kalınır imkansız
bensadece kendime itraf ediyorum asla olmıyacağınıda sadece merak ettim böyle bir durumu olup

Rabbim " ol " deyince oldurur.
Moralinizi yüksek tutmaya çalışın. Bol bol dua edin. Ümitsizliğe kapılmayın lütfen.
hiç çocuğunuz olmayacak denilen kaç kişinin çocuğu olduğunu biliyorum. Rabbim yardımcınız olsun...

zaten doktor dediki ASLA DOĞAL YOLLARLAHAMİLE KALAMASSIN diye bende o yüzden sordum canım arkadaşım
asel_k arkadaşımda bu kürü kulanırsam doğal yollarla olucak diyo

umut verecek böyle biri varmı diye sadece merak ettim

tüp bebekte denedik tutunmadılar ve yeniden nezaman tedaviye giderim bilmiyorum o yüzden genede küçücük bir umudum var

zaten doktor dediki ASLA DOĞAL YOLLARLAHAMİLE KALAMASSIN diye bende o yüzden sordum canım arkadaşım
asel_k arkadaşımda bu kürü kulanırsam doğal yollarla olucak diyo

umut verecek böyle biri varmı diye sadece merak ettim

Al işte birtane daha gelde sinirlenme.Yahu bu doktorlar bu kelimeyi nasıl bukadar rahat kullanıyorlar.Normal yolla asla hamile kalamazsında hangi yolla kalırmışsın.Ben söyliyim milyarları bayılıp tüp bebekle belki olur.Oda bir ihtimal tutsun tutmasın kimin umrunda nasıl olsa cepler dolacak.Kısa yoldan parayı götürmek varken kim uğraşacak sprem sayılarını yükseltmekle diymi??? Sen o doktorların bize neler dediklerini bir bilsen.Daha önce yazmıştım hepsini tekrar burada yazmak istemiyorum. Sonuç ne oldu Allahıma şükür yavrum şimdi 3 yaşında.Hemde tamamen doğal yollardan.Ne tüptü, ne aşıydı,ne ameliyattı hiçbirine gerek kalmadı.Doktorlara kalsa bizde tüpbebekte işe yaramayacaktı ya neysee...Götürüp o mustakbel doktorlara gezdirmek varda işte......(Yanlış anlaşılmasın işini gerçekten iyi yapan doktorlara hiçbir lafım yok.Sadece insanların umutlarını söndürenlere kızıyorum.O iyilerde bize rastlamıyor birtürlü malesef)
Sana gelince senden daha kötü durumda olup hamile kalanları oku.Asla diye birşey yok boşuna kendini buna inandırıpta moralini bozma.Bol bol dua et.Gerekenleri uygula bak doğa yolla oluyormu olmuyormu?

bizimde bu hafta test yaptıracağız sperm 500 bin ileri hareket %19 doktorla görüşüp ona göre doğal yolları zorlayacağız tüp yaptırdık olmadı Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nesip eder inşallah herkese bizede inşallah

bende istemezmiyim doğal yoldan bende cok isterim inşallah rabbim gönlümüze göre verir.

200,000 bunun
%10 onu hareketli
%20 yerinde hareketli
%70 hareketsiz

canım mrb elbette var olmazmı sonuçda var sperm..bizim 600 000 lerde idi ve hareket morfoloji hersey 0 dı tedavideyiz şuan iyi bir ürülog bulun ona göre tedaviye başlayın keçiboynuzu bende yapıyorum herakşam bi bardak içiriyorum faydası oluyo

nasibinde varsa canımm hiç bişe engel olamaz bir tane bile yeter.yalnız sizin sorun nee varikosel mi hormonlara baktırdınızmı önce bunları öğren.umudunu hiç kaybetme zaman zaman bendede oluyo hatta bugünde kötü günlerimden birindeyim çünkü adet oldum:KK43:((bak bize ilk etapda direk tüp dediler olmaz imkansız dediler sonra tedaviye başladık 7 ay sonra hamile kaldım ben 8 haftalıkkern düştü şümdi tekrardan tedavideyiz bu ay test yapılacak 70 gün tamamlanıyo bakalım ne alemdeyiz

Al işte birtane daha gelde sinirlenme.Yahu bu doktorlar bu kelimeyi nasıl bukadar rahat kullanıyorlar.Normal yolla asla hamile kalamazsında hangi yolla kalırmışsın.Ben söyliyim milyarları bayılıp tüp bebekle belki olur.Oda bir ihtimal tutsun tutmasın kimin umrunda nasıl olsa cepler dolacak.Kısa yoldan parayı götürmek varken kim uğraşacak sprem sayılarını yükseltmekle diymi??? Sen o doktorların bize neler dediklerini bir bilsen.Daha önce yazmıştım hepsini tekrar burada yazmak istemiyorum. Sonuç ne oldu Allahıma şükür yavrum şimdi 3 yaşında.Hemde tamamen doğal yollardan.Ne tüptü, ne aşıydı,ne ameliyattı hiçbirine gerek kalmadı.Doktorlara kalsa bizde tüpbebekte işe yaramayacaktı ya neysee...Götürüp o mustakbel doktorlara gezdirmek varda işte......(Yanlış anlaşılmasın işini gerçekten iyi yapan doktorlara hiçbir lafım yok.Sadece insanların umutlarını söndürenlere kızıyorum.O iyilerde bize rastlamıyor birtürlü malesef)
Sana gelince senden daha kötü durumda olup hamile kalanları oku.Asla diye birşey yok boşuna kendini buna inandırıpta moralini bozma.Bol bol dua et.Gerekenleri uygula bak doğa yolla oluyormu olmuyormu?

ay secrettt canım evladınıı allah size bağışlasınn.canım bizede anlatt yaa nasılll ettin neler yaptınn sizin sorun neydii biliyorum anlatmak istememişsin ama umudddddd:)))iştee:KK16::KK16:

200,000 bunun
%10 onu hareketli
%20 yerinde hareketli
%70 hareketsiz

http://www.kadinlarkulubu.com/erkek...ti-sifir-birde-kolestrole-baktirin-derim.html

sorunun cevabı benim dopiğimde olabilir. Yani eşinin kolestrolü var ise ve FSH yüksek ise benim yazdıklarımı oku istersen.... Allah hepimize hayırlı çocuklar nasip eder inşallah....

Günaydın kızlar
Eşimin Benim herşey normal
Hormonlar normal
genetik normal geldi spermin neden düşük olduğunu İstanbul eğitim araştırma hastanesinde üroloji doktoru çözemedi
sadece tüp bebek deneye bilirsiniz dedi
fsh:12,8 değer aralıkları 1,9 ile 18,9
testosteron:407 değer aralıkları 229,8 ile 786,5 arasında

yavrum ben sana ne dedimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm . :))) kızım sen keçiboynuzunu yap bak bana inan ki eşin bile anlayacak etkisini canım . Artı dediğim gibi senin hiç bir sorununun da yok . sen bu keçiboynuzuna başla Allahın izni ile sonrada bak arkadaşın biri çakşır kullan demiş gerçekten onunda faydası büyük sonra Rabbim sana gönderecek meleğini merak etme :) Biz 9 milyon ile başladım eşim haftaya teste gidecek aradaki farkı burada yazacam o zaman inanacan bana sen hee :KK70:

Son düzenleme:
yavrum ben sana ne dedimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm . :))) kızım sen keçiboynuzunu yap bak bana inan ki eşin bile anlayacak etkisini canım . Artı dediğim gibi senin hiç bir sorununun da yok . sen bu keçiboynuzuna başla Allahın izni ile sonrada bak arkadaşın biri çakşır kullan demiş gerçekten onunda faydası büyük sonra Rabbim sana gönderecek meleğini merak etme :) Biz 9 milyon ile başladım eşim haftaya teste gidecek aradaki farkı burada yazacam o zaman inanacan bana sen hee :KK70:

hee burdada buldun beni cadııı
tamam başlıycam akşam anca yemek yaptım itraf ediyorum çok kötü kokuyo o keçi boynuzları bana hapını içsin ya wallah pekmezini alayım onu yesin ben kaynatamıyorum bir türlü içim dönüyo kokusuna

hee burdada buldun beni cadııı
tamam başlıycam akşam anca yemek yaptım itraf ediyorum çok kötü kokuyo o keçi boynuzları bana hapını içsin ya wallah pekmezini alayım onu yesin ben kaynatamıyorum bir türlü içim dönüyo kokusuna

yavrum hapı falan işe yaramaz o kadar al kaynat sanki sen içicen ya :KK70: dolapta soğut adama ver içsin nefes almasın kızım benim kocam ki öyle her şeyi yiyip içmeyen adam o bile inan artık kendisi isteyerek içiyor . Sende sıkıcan accık dişini yavrum :KK70: Bebek için .

X