Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kabus rop muayinesi

1. Konu Sahibi : diyasa #1

kabus rop muayinesi

.....................
    Düzenleyen: diyasa Düzenleme Tarihi : 06-02-2013 Düzenleme Saati :04:00

2. Konu Sahibi : diyasa #2
    bir başka sorum kızıma,işitme testi,kafa ultrasonu,kalça ultrasonu ve rop muayenesi istedi doktor başka testler varmı gözden bir şey kaçırmak istemiyorum şimdiden teşekkürler...

3. Konu Sahibi : diyasa #3

Alıntı diyasa kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bir başka sorum kızıma,işitme testi,kafa ultrasonu,kalça ultrasonu ve rop muayenesi istedi doktor başka testler varmı gözden bir şey kaçırmak istemiyorum şimdiden teşekkürler...

benim oğlumda 5 kez rop muaynesi oldu ihmal etmeseniz iyi olur.işitme testi yapılmıştı kalça ultrasyonuda oldu ama kaf ultrasyonu bizden istemedi doktor 45 gün kuvezde kaldı ozaman yapmışlarsa bilemiyorum.doktorunuza sık sık konturula götürün bebeğinizi o gerektiği zaman söyler yapılması gerek testler çünkü bu saydığınız testler dışında her bebeğin durumuna bakılarak testler istniyor Allah evladınızı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

4. Konu Sahibi : diyasa #4
    Her rop muayenesınde hungur gungur aglardım aradan 1 sene gectı persembe gunu muayenemız var... Kafa ultrasonu ılk bır sene aralıklarla yapılması gerekıormus bende yaptırdım.. Herseyımız sukurkı temız 16 aylık olduk:D

5. Konu Sahibi : diyasa #5
    rop mueyenesi yaptıranlar,bebeyinizin gözlerinde hafif kanlanma olurmuydu kafayı yiycem sabah göz doktoruna götürücem ama sabahı nasıl edicem bilmiyorum çok moralim bozuk demir çubuklarla bebeyimin gözüne ne mi bastırdılar da kanlandı sizinkilede demir çubuk gibi şeyler kullanılıyormuydu ...acil yoksa ben sabaha kadar bakırköylük olucem...

6. Konu Sahibi : diyasa #6
    Alıntı diyasa kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    rop mueyenesi yaptıranlar,bebeyinizin gözlerinde hafif kanlanma olurmuydu kafayı yiycem sabah göz doktoruna götürücem ama sabahı nasıl edicem bilmiyorum çok moralim bozuk demir çubuklarla bebeyimin gözüne ne mi bastırdılar da kanlandı sizinkilede demir çubuk gibi şeyler kullanılıyormuydu ...acil yoksa ben sabaha kadar bakırköylük olucem...
    Evet cnm korkma kizarma kabarma cok oluyor korkma ilik suyla ov korkma.. evet demir takiyolar gozbebekleri kapanmasin die bunlara katlanicaz baska sansimiz yok bebeginiz nekadarlik suan

7. Konu Sahibi : diyasa #7
    Alıntı berentos kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Evet cnm korkma kizarma kabarma cok oluyor korkma ilik suyla ov korkma.. evet demir takiyolar gozbebekleri kapanmasin die bunlara katlanicaz baska sansimiz yok bebeginiz nekadarlik suan
    33 günlük teyzesi,göz doktorunu aradım,demir çubukları sordum sağa sola ittirip bakıyorlarmı dedim evet yoksa göremezle dedi.2,3 gün içinde kanlanma geçmezse getir dedi...ay ne zormuş ben birdaha yaptırmayı düşünmüyorum yada en iyi neresi araştırırım oraya gideriz...cevabınız için teşekkürler...

8. Konu Sahibi : diyasa #8
    Giriş tarihi
    Nov 2006
    Oncelikle gecmis olsun Allah yavrunu sana bagislaain benim kizimda 31 haftalik dogdu. Bizde yaptirdik zor ama cok onemli sakin ihmal etme. Gecen bana da o damlalr damlatildi ve goz muayenesi oldum. İnan cok zor damla yakiyor goz bebegin buyudukten snr yakini goremiyosun ve isiga inanilmaz duyarli oluyor. 3-4 saat snr mormale donuyor. Sana tavsiyem sakin ihmal etme yaptir damlalardan sonra yavrunu isiktan koru. Gecmis olsun .

9. Konu Sahibi : diyasa #9
    Giriş tarihi
    Jul 2010
    Bizde bugün 2.ropumuzu yaptırdık.Acayip sıkıntılı geçiyo hiç gidesim gelmiyor ama yavrumun saglıgı için mecburuz.Cerrahpaşa ya gidiyoruz göz bebeğimiz çok geç büyüyor ilk gittigimizde 11 bugünde 7 defa damla damlatıldı.Saatlerce aç kalıyor hem bebişler için sıkıntı hmde bizler için.Bugün sanki bir öncekine göre dahada bi gözleri kızarmış demin göz bebeğinin kenarında nokta gibi kan gördüm 2-3 günde geçer umarım içeriye bizleri almıyorlar artık ne yaptılarsa bebeğim gözlerini açmakta zorlanıyor.5 hafta sonra yine gidicez.

10. Konu Sahibi : diyasa #10
    Rop muayenesı cok zor yaa benım kızda hep kanlanıyordu :( yarın muayenemız var bır sene evvel yaptırdım en son sız hangı dr gıdıyorsunuz? Ben ıstanbulda yedıtepe goz merkezıne gıdıyordum dr sule zılan ıgrenc bı dr mus cok ama cok kotu oluyordu kızım gozlerı daha sonra yedıkule ermenı hastanesınde gorev alan huseyın yetık var allah razı olsun mukemmel bakıo tavsıye ederımmmm...

Sayfa: 1/2 12 SonSon