eşimin beni sevme şekli

denizim84

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2010
1.595
125
arkadaşlar bu sorun mu bilmiyorum ama son zamanlarda iyice bu konuyu kafama takmaya başladım ben biraz zayıf bayanım eşim bana göre daha kilolu daha güçlü biz 2,5 yıllık evliyiz eşimi seviyorum ama beni severken öperken canımı çok yakıyor gerçi sadece beni değil herkesi sevme şekli nasıl desem karşısındaki kişinin canını acıtarak yapıyor kaç defa bunu söyledim ama anlatamıyorum yada anlamak isemiyor beni böyle sevme canım acıyor her tarafım morarıyor gelip gidip kafama vuruyor öfff ya ben onun bu hareketlerinden çok sıkıldım beni anlasın diye bazen aynı hareketleri bende yapıyorum neymiş o beyaz tenliymiş her tarafı kızarıyormuş ee sen beyaz tenliysen bende öyleyim bugün bile tokat atıyor şakayla karışık çok canım yandı ona bu hareketinin yanlış olduğunu nasıl anlatabilirim

evlendiğinizden beri böylemi yenimi böyle acıtarak sevmeye başladı.yani diyeceğim şu karakterinde varsa çözümü yokta eğer yeni yapmaya başladıysa bundan hoşlanmadığını net bir dille söyleyebilirsin.

hımmm eşiniz döverek seven türlerden. anlatsanız da anlamaz

siz de ona vurun, kısasa kısas:KK23:

evlendiğinizden beri böylemi yenimi böyle acıtarak sevmeye başladı.yani diyeceğim şu karakterinde varsa çözümü yokta eğer yeni yapmaya başladıysa bundan hoşlanmadığını net bir dille söyleyebilirsin.

evlendiğimizden beri böyle kişilik olarak ben pek sevilmeyi sevmiyorum karşıdan sevilmek daha güzel:)hele eşimin bu hareketlerini görünce kaçacak delik arıyorum

hımmm eşiniz döverek seven türlerden. anlatsanız da anlamaz

siz de ona vurun, kısasa kısas:KK23:

onu da yapıyorum gerekirse dövmeye çalışıyorum gücüm yettiğince boğazına yapışıyorum yok anlamıyor ya

aranızda eşi böyle seven var mı yoksa sadece bu bana özel bi,şey mi?

onu da yapıyorum gerekirse dövmeye çalışıyorum gücüm yettiğince boğazına yapışıyorum yok anlamıyor ya

aranızda eşi böyle seven var mı yoksa sadece bu bana özel bi,şey mi?

Benim sevgilim de ısırıyor :KK50::KK50:

Kaç kere uyardım ısırdığı için kafasına vurdum kaç kere ama vazgeçmiyor

Canım çok acıyor diyorum hani kızarmamış ki izi bile çıkmamış diyor

Yahu yalan mı söylüyoruz acıyor işte :KK47::KK47:

arkadaşlar bu sorun mu bilmiyorum ama son zamanlarda iyice bu konuyu kafama takmaya başladım ben biraz zayıf bayanım eşim bana göre daha kilolu daha güçlü biz 2,5 yıllık evliyiz eşimi seviyorum ama beni severken öperken canımı çok yakıyor gerçi sadece beni değil herkesi sevme şekli nasıl desem karşısındaki kişinin canını acıtarak yapıyor kaç defa bunu söyledim ama anlatamıyorum yada anlamak isemiyor beni böyle sevme canım acıyor her tarafım morarıyor gelip gidip kafama vuruyor öfff ya ben onun bu hareketlerinden çok sıkıldım beni anlasın diye bazen aynı hareketleri bende yapıyorum neymiş o beyaz tenliymiş her tarafı kızarıyormuş ee sen beyaz tenliysen bende öyleyim bugün bile tokat atıyor şakayla karışık çok canım yandı ona bu hareketinin yanlış olduğunu nasıl anlatabilirim

:KK47::KK47:Canım benim böyle sevgi olmaz ve insan sevgisini bu şekilde göstermez bu ne ya çat çut enseye tokat.
Tavrını en sert şekilde ortaya koy bence bu davranışın hoşuma gitmiyor diye al konuş karşına.

sevdiğim benii bazen öyle hırpalıyoki..bende zayıfım.o oldukça yapılı.beni kucagına alıyor.oran oraya savuruyo..nerdeyse top gibi oynuyo..üstüne bide yüzümü ısırıyo,sulu sulu öpüyooo....kendimi küçük kız çocugu gibi hissediyorum.ama hiç şikayetçi olmadım.bilmemmm hoşuma gidiyor.beni hem çocuk gibi sevip,hem bi kadın gibi arzulaması:)

sevdiğim benii bazen öyle hırpalıyoki..bende zayıfım.o oldukça yapılı.beni kucagına alıyor.oran oraya savuruyo..nerdeyse top gibi oynuyo..üstüne bide yüzümü ısırıyo,sulu sulu öpüyooo....kendimi küçük kız çocugu gibi hissediyorum.ama hiç şikayetçi olmadım.bilmemmm hoşuma gidiyor.beni hem çocuk gibi sevip,hem bi kadın gibi arzulaması:)

ay ben buna çok güldümmmm :KK1::KK1::KK1:

:KK47::KK47:Canım benim böyle sevgi olmaz ve insan sevgisini bu şekilde göstermez bu ne ya çat çut enseye tokat.
Tavrını en sert şekilde ortaya koy bence bu davranışın hoşuma gitmiyor diye al konuş karşına.

herkezın sevgısını gosterme seklı farklıdır,esınız guclu ve kaslı bır yapıya sahıp galıba:44:benım abımde cok sert sever bızı annemı, ablamı, benı bızde sınır oluruz canımız yanar ama adam bu sekıl sevıyor soylesekte degıstırmıyor sevıs seklıni, ya gelır yanagımı sıkar,ya tavana kaldrır:44:baya bı canımızı yakar :KK47:ama ona sorsan sevıyo :KK9:bıde galıba kızdırmakta hosuna gıdıyo:KK30:

Son düzenleme:

kaç kere aldım karşıma konuştum surat astım bağırdım çağırdım herkese şikayet ettim ama yok bir türlü işine gelmiyor ailesi de aynı tarzdalar nefret ediyorum böyle hareketlerden sululuktan

neyse ki sadece ben değilmişim

ama mecbur değişmeliiiiiiiiiiiiii

amanın severken öldürenlerden....
valla sevme şekli o ne yapsın adam içinden öyle geliyo demekki...
asker arkadı hesabı kafana vurmasıda ayrı bi alem....
sende ona yap....

Tatlım seninki iyiymiş her eve lazımda arkadaşımızın durumu biraz farklı sanırım.:KK17:

arada severken acı iyidir ama senin eşin abartmış canı ne oluyor şak şuk kafaya vurmak falan hadi sısırsa ve öperken canını acıtsa neyse ama eşinin yaptığı el şakası sevmek değil hiç sevmem el şakası çocuk gibi cıkcık

eşimde beni sıkarak severdi benimde heryerim morardı.çok söyledim
çok kavga ettim.ama en sonunda galip geldim artık yapmıyor..

bu yazdıklarınız aklıma safınazla kaba sakalı getırdı:KK1:

valla senin durumuna çok düştüm etrafta bu durumda olan bir arkadaşım daha var o da minyon adamlar bizi top gibi duvardan duvara çarpıyorlar bizim gücümüz< kuvvetimiz ne ya

Sende tekme at bari :KK1:

Benim de sevme şeklim böyle napim de :KK53: beni en iyi sen anlarsın de :KK34:

X