eşimin beni sevme şekli

kotu nıyetlı oldugunu dusunmuyorum ama aklımada bır laf getımıyor degıl hanı?
bıraz kaba olucak ama yazıcam( Ayı severken yavrusunu öldurmus):KK9::KK9:

tavır yaparak canının yandığı söyle onunla ilgilenme.... ama evin içinde de bakımlı biraz açık seçik nasıl desem :KK53: seksi kıyafetlerle gezin o gelince de yanaşma bir iki gün yüz verme ama can çekiştir... sonra eğer isyanlara girersede ben cnm yandı diyorum sen kendini affettireceğine yanına yanaşmıyorum diye laf ediyorsun çekinmeden hayret birşeysin ya de arkana dön yat sonraki gün kendini affettireceğini düşünüyorum......:21:

Tatlım seninki iyiymiş her eve lazımda arkadaşımızın durumu biraz farklı sanırım.:KK17:
bana şirin geliyor kocaman adamın öyle çocukça tavırlar sergilemesi...nebiliyimmmm acaba bendemi bi anormallik var canım yaaa?????ne dersin kül kedisi??

tavır yaparak canının yandığı söyle onunla ilgilenme.... ama evin içinde de bakımlı biraz açık seçik nasıl desem :KK53: seksi kıyafetlerle gezin o gelince de yanaşma bir iki gün yüz verme ama can çekiştir... sonra eğer isyanlara girersede ben cnm yandı diyorum sen kendini affettireceğine yanına yanaşmıyorum diye laf ediyorsun çekinmeden hayret birşeysin ya de arkana dön yat sonraki gün kendini affettireceğini düşünüyorum......:21:

tatlım çok doğru tespit bunu yapmadım mı sanıyorsun biraz abarttım tam bir hafta yaptım bir iki gün düzeliyor sonra gene aynı

sende onu oklavayla kovala
benimde sevme tarzım bu de
korkma korkma acımaz diye de ekle:)

arkadaşlar bu sorun mu bilmiyorum ama son zamanlarda iyice bu konuyu kafama takmaya başladım ben biraz zayıf bayanım eşim bana göre daha kilolu daha güçlü biz 2,5 yıllık evliyiz eşimi seviyorum ama beni severken öperken canımı çok yakıyor gerçi sadece beni değil herkesi sevme şekli nasıl desem karşısındaki kişinin canını acıtarak yapıyor kaç defa bunu söyledim ama anlatamıyorum yada anlamak isemiyor beni böyle sevme canım acıyor her tarafım morarıyor gelip gidip kafama vuruyor öfff ya ben onun bu hareketlerinden çok sıkıldım beni anlasın diye bazen aynı hareketleri bende yapıyorum neymiş o beyaz tenliymiş her tarafı kızarıyormuş ee sen beyaz tenliysen bende öyleyim bugün bile tokat atıyor şakayla karışık çok canım yandı ona bu hareketinin yanlış olduğunu nasıl anlatabilirim

denız senı cok ıyı anlıyorum daha gecenlerde bır arkadasım ıle aynısını konustuk o da dıyor. El sakasını sevmedıgımı bıle bılıyor ama adam gelıp gıdıp asırı gıdıklıyor vuruyor cımcıklıyor dıyor. Ben de oyleyımdır. Bıdı bıdı bebek gıbı konusur sakalasırım operım ama sulu ve can acıtı sakalasmaları sevmem. Kaldı kı evımden gereksız kahkaa seslerının cıkmasından hoslanmam. Komsulardan cekınırım herkes farklı anlayacak dıye. Ayrıca okadar sululugu sevmem zaten. Hele kı canımı acıtıyor ozaman delı oluyorum offfff hemen de canın acıyor dıyor kusuyor bana. Bır daha espırı bıle yapmayacagım senınle hıc sakalasılmıyor dıyor. Kızkardesıne de aynısını yapıyor onu da sınır edıyor. Ve aynı sekılde ona da kızıyor aman ben senınle de sakalasılmıyor dıyor. Ve o arkadasımın dedıgını ona da dedım ayı yavrusunu doverek severmıs dedım tum erkekler boyle mı ya dedım. Ya ınan kolum morarıyor bazen. Hay ben bunların saka anlayısınaaaaaa. Sakalasırsın gıder opersın azıcık gıdıklarsın falan tamam.

tavır yaparak canının yandığı söyle onunla ilgilenme.... Ama evin içinde de bakımlı biraz açık seçik nasıl desem :KK53: Seksi kıyafetlerle gezin o gelince de yanaşma bir iki gün yüz verme ama can çekiştir... Sonra eğer isyanlara girersede ben cnm yandı diyorum sen kendini affettireceğine yanına yanaşmıyorum diye laf ediyorsun çekinmeden hayret birşeysin ya de arkana dön yat sonraki gün kendini affettireceğini düşünüyorum......:21:

ya konu farklı bırsey olsa dedıgın dogru da ne alaka seksı kıyafet, yuz vermemek falan. Son care boyle bır konu ıcın. Her konu ıcın dedıklerını destekleyebılırım ama boyle bır konu ıcın kesınlıkle sacma bır yontem. Kusura bakma

seni çok iyi anlıyorum canım bi tane de bende var çünkü
yanaklarımı öpmüyo ısırıyor resmen.. acımdan gözümden yaş geldiğini bilirim
kızıyorum canım acıyo diyorum öteki türlü tadı çıkmıyo diyo yaa :KK53:
kendimi geri çekince de kızıyo
ben de aynısını ona yapıyorum
bikaç gün aklı başına geliyo
sen de öyle yap olmazsa işe yarıyo biraz :KK9:

bana şirin geliyor kocaman adamın öyle çocukça tavırlar sergilemesi...nebiliyimmmm acaba bendemi bi anormallik var canım yaaa?????ne dersin kül kedisi??

sakalasmak degıl bence bızımkılerınkı. Barız canın acıyor. Ya da dıyorum kı tamam gıdıkla. Ama canımı acıtacak ya da gıdıklanmaktan bagıracak kadar gıdıklama benı dıyorum. ınat edıyor etmesın yahu. Sevmedıgımız bırseyı yapmasınlar bukadar basıt.

Ben sakalasırım cok da severım ben de onu gıdıklarım operım cocuk gıbı konusurum ama bence bızım anlattıgımız farklı yanı sıkayetcı olunacak kadar fazla.

arkadaşlar bu sorun mu bilmiyorum ama son zamanlarda iyice bu konuyu kafama takmaya başladım ben biraz zayıf bayanım eşim bana göre daha kilolu daha güçlü biz 2,5 yıllık evliyiz eşimi seviyorum ama beni severken öperken canımı çok yakıyor gerçi sadece beni değil herkesi sevme şekli nasıl desem karşısındaki kişinin canını acıtarak yapıyor kaç defa bunu söyledim ama anlatamıyorum yada anlamak isemiyor beni böyle sevme canım acıyor her tarafım morarıyor gelip gidip kafama vuruyor öfff ya ben onun bu hareketlerinden çok sıkıldım beni anlasın diye bazen aynı hareketleri bende yapıyorum neymiş o beyaz tenliymiş her tarafı kızarıyormuş ee sen beyaz tenliysen bende öyleyim bugün bile tokat atıyor şakayla karışık çok canım yandı ona bu hareketinin yanlış olduğunu nasıl anlatabilirim

benim kocamda bana domuşuk der bende hiç hoşlanmam ama der hiç adımı söylemez nasıl unuttururum bilemiyorum:KK52::KK52::KK52:

arkadaşım yanlışlıkla boynundan yüzünden ısırıver, morarıversin orası :KK34:
sonra dışarı çıkarken utansın bu
tehdit et bir daha yaparsan aynısı yaparım diye
kısasa kısas
belki seni anlarda huyundan vazgeçer

Tatlım benim senin anllatıklarına göre seninki güzel şeyler daha ne istiyorsun.
Keşke benimkide alsa seninki oynasa benmle.:KK17::KK17::KK17:

Arkadaşımıza tavsiyemde oda onun bir yerlerini ısırsın anlasın oda.:KK9::KK9::KK9:

Konuya ve yorumlara ister istemez çok güldüm
ama ya cok sınır bozuucu bısey bence oyle acıtarak sevmek ..
Ben olsam etki tepki olayına gırer o basladıgı an cımırır canını yakardım kavga cıkardı yanı cıddı cıddı
Allah kolaylık versın size .
Adamlara bakın yahu , sevmeyı bıle doğru duzgun beceremıyorlar

Bir an kendi eşimi okuyormuşum gibi hissettim
bizimkide öyle canımı yakmazsa rahat etmiyor birde ohhh demiyor mu saçlarım diken diken oluyor
yapısı öyle hatta bazen annesini bile ıssırır

aynısını bende ona yapmayı denedim sanki etinden et koptu o narin yapıyormuş nasılsa :KK37: gerçi onun bir cilt yapısı var hafif dişini değdir sanki koparmışsın gibi bütün diş izlerin belli oluyor
neyseki ben öyle değilim
bazen diyorum benim cildim senin ki gibi olsa kimseye senin sevdiğini ispatlayamam Allahtan morarıp ne yapmıyo dyorum gülüyo :KK53:

küsüyorum canım tek yapabileceğim bu "artık yeter ama yaa" deyip bir iki saat surat yapıyorum iki üç gün idare ediyor işte :KK53: :KK53:
4. gün aynı
şimdi korktuğum çocuğumuda böyle sevmesi

benim kocamda öyleydi ben de ona yapıyordum aynısını ama anlamıyordu hatta bir gün 2 gün burnum şiş gezdim sonra hamile kaldım bir tane düşük yaptım arkasından tekrar hamile kalıp düşük tehlikesi olunca yapamadı ve sonunda unuttu:)))

Bir an kendi eşimi okuyormuşum gibi hissettim
bizimkide öyle canımı yakmazsa rahat etmiyor birde ohhh demiyor mu saçlarım diken diken oluyor
yapısı öyle hatta bazen annesini bile ıssırır

aynısını bende ona yapmayı denedim sanki etinden et koptu o narin yapıyormuş nasılsa :KK37: gerçi onun bir cilt yapısı var hafif dişini değdir sanki koparmışsın gibi bütün diş izlerin belli oluyor
neyseki ben öyle değilim
bazen diyorum benim cildim senin ki gibi olsa kimseye senin sevdiğini ispatlayamam Allahtan morarıp ne yapmıyo dyorum gülüyo :KK53:

küsüyorum canım tek yapabileceğim bu "artık yeter ama yaa" deyip bir iki saat surat yapıyorum iki üç gün idare ediyor işte :KK53: :KK53:
4. gün aynı
şimdi korktuğum çocuğumuda böyle sevmesi

umarım çocuğunda aynılarını denemezsin benim saf kocam gerçi bu çok kibar oldu ama yiğeni 3.5 yaşında çocuğun canını nasıl yakarak seviyor diyorum sana çocuk yok sden akıllanana kadar yok bu akşam güreş yapalım her tarafını morartayım da anlasın nasıl can acırmışşşşş:)

kocaqma dedim hamile kalsam 9 ay seninle evi falan ayırırım sen böyle severken çocuğu falan düşürüverirsin

X