Saç Uzatma Yöntemleri bioblas sarmaşık özlü kullanmaya başlayanlar buraya :)

hani bi söz varya en güzel kıyafet cilttir cildin güzelse her giydiğin şey yakışır..şimdi o hesap saçda en önemli aksesuar bence :KK1: iyiyse dikiş tutturursun yoksa istersen altın suyuna batır o renk olsun booşşş :KK52: biz bekleyelim dediğin gibi saçımız güzel olsunki o sarıları kaldırsın yoksa kedi gibi dolancaz etrafta :KK52:
aynen ya düzken toplayınca resmen kedi kuyruğu kadar :KK70::KK70::
ama saçının tarzı felan çok güzel senin baya uzun ve güzel uzatmana gerek yok ki :) benim ne uzun nede kısa yerinde sayıyor resmen :KK43:((

bio ya devam ya bence uzatıyor, tatlım sende böle umutsuz olma yaza kadar uzar :nazar::nazar: benim amacım önleri ve üst katlarımı uzatmak, zaten en alt kısmı uzun sayılır ama eski saçlarım gibi olsun istiyorum heryerden uzun :) onun fotousnuda paylaşcam, saçlar uzadıkça boyalı kısımlar kesilceği için yine kısalacak saçlarım hem :KK43:

aynen ya düzken toplayınca resmen kedi kuyruğu kadar :KK70::KK70::

bio ya devam ya bence uzatıyor, tatlım sende böle umutsuz olma yaza kadar uzar :nazar::nazar: benim amacım önleri ve üst katlarımı uzatmak, zaten en alt kısmı uzun sayılır ama eski saçlarım gibi olsun istiyorum heryerden uzun :) onun fotousnuda paylaşcam, saçlar uzadıkça boyalı kısımlar kesilceği için yine kısalacak saçlarım hem :KK43:

benim şampuan bitti anneme al dedim normal kremlisini almış o uzatır mı bilmiyorum ya ben birde yaşım küçük olmasına rağmen saçlarımı boyadım bir kaç kere farklı renklere şimdi kestire kestire eski rengini aldı üstüne oksijen suyu döktüm rengini açtı belki ondan zarar gördüğü için uzamıyordur desem bilmiyorum ki , işte bende senin saçının boyuna gelsem çooook mutlu olucam :nazar: :KK43:((

$DSCF0086cc.jpg işte kesilmeden önceki hali :KK43: tekrar bu kadar uzun olsun istiyorum , o yüzden şimdiki hali kısa geliyor gözüme :KK43:

benim şampuan bitti anneme al dedim normal kremlisini almış o uzatır mı bilmiyorum ya ben birde yaşım küçük olmasına rağmen saçlarımı boyadım bir kaç kere farklı renklere şimdi kestire kestire eski rengini aldı üstüne oksijen suyu döktüm rengini açtı belki ondan zarar gördüğü için uzamıyordur desem bilmiyorum ki , işte bende senin saçının boyuna gelsem çooook mutlu olucam :nazar: :KK43:((

ben erken yaşta saçlarımı boyadığım için çok ama çookk pişmanım bu yaşta beyazlarım çıktı , boyamak beyazları arttırıyor, hem daoğal boyasız saç görünce içim gidiyor, yumuşak, parlak , sağlıklı doğal saç gibisi yok yaa, tabi artık geri dönüşüde yok, ben dipleri uzatıyorum ama yıllar sonra anca komple kendi doğal saçım olur sanırım, oksijen saça çok zararlı ya sen bakım falan yap, boya ve benzeri şeyleri şeyler saçın uzamasını kensinlikle yavaşlatıyor, ben sarı yaptırdıktan sonra resmen uzama durdu, kremlisini kullan sorna kremsize geçersin bence canım :KK66:

canım bende ne dökülme ne de yağlanma sorunu var..herkeste aynı etki olmuyo memnun kaldım devam edicem sen ne kadar kullandın başlardaysan olabilir bu tip şeyler:26:

ben tam iki şampuan bitirdim canımm ve bı cok arkadasıma sordum onlarında yaglandryomus bırak tım artık kullnmıyorum bıoxcıne gectim

topikteki yazıların tamamını okuyamadım olumlu sonuç alan oldumu bilmiyorum ama bende hiç bir işe yaramadı.
1 şişe bitirdim belki daha uzun süreli kullanımda etki ediyordur. Bide saçı epey yağlandırıyo saçınız yağlıysa tavsiye etmem

topikteki yazıların tamamını okuyamadım olumlu sonuç alan oldumu bilmiyorum ama bende hiç bir işe yaramadı.
1 şişe bitirdim belki daha uzun süreli kullanımda etki ediyordur. Bide saçı epey yağlandırıyo saçınız yağlıysa tavsiye etmem

selam canım burdada ben :KK1: bikaç arkadaş hep bundan şikayetçi oldu inşallah sizlerde kendinize iyi gelen bişiler bulursunuz ya..ama kürünü yap sen :)

tucee sadece bize mi yaradı kız bu bioblas :KK1: hadi Allahtan hayırlısı.. :)

bende kullandım.ama 4-5yıkamada anlaşılmıyo nasıl etki ettiği.anlaşılsaydı keşke hiç kullanmazdım.çnkü hiç memnun kalmadım.saçlarımı çok kuruttu ve karıştırdı.krem kullanmadan tarayabildiğim saçlarım birbirine dolaştı her yıkama sonrası.saçlarımı açmak içinde çok uğraştım hep kırıldılar ve sonucunda biraz kestirmek zorunda kaldım:117:

bende kullandım.ama 4-5yıkamada anlaşılmıyo nasıl etki ettiği.anlaşılsaydı keşke hiç kullanmazdım.çnkü hiç memnun kalmadım.saçlarımı çok kuruttu ve karıştırdı.krem kullanmadan tarayabildiğim saçlarım birbirine dolaştı her yıkama sonrası.saçlarımı açmak içinde çok uğraştım hep kırıldılar ve sonucunda biraz kestirmek zorunda kaldım:117:

kötü olmuş canım geçmiş olsun diyelim..biz bile ne kadardır kullanıyoruz kızlarla yeni yeni farkına vardık herkeste aynı etkiyi bırakmadığının..kremliside var dilersen onu kullan diycem ama sen bilirsin senin için olur tarafı yok gibi sanki canım:KK43:

kötü olmuş canım geçmiş olsun diyelim..biz bile ne kadardır kullanıyoruz kızlarla yeni yeni farkına vardık herkeste aynı etkiyi bırakmadığının..kremliside var dilersen onu kullan diycem ama sen bilirsin senin için olur tarafı yok gibi sanki canım:KK43:

saol canm valla zor bi şampuandı benim için:)normalde bioblas kullanıyodum zaten.ısırganı çıkınca deniyim dedim demez olaydım :KK19: normaline geri döncem artk napalım:KK1: sen memnun musun?

saol canm valla zor bi şampuandı benim için:)normalde bioblas kullanıyodum zaten.ısırganı çıkınca deniyim dedim demez olaydım :KK19: normaline geri döncem artk napalım:KK1: sen memnun musun?

evet canım ben sarmaşık özlünün ilk kremlisini aldım kremsizinin olduğunuda burdan öğrendim bitince hemen gidip aldım :KK1: valla ikiside iyi geldi çok mu umutlu inançlı alıp kullandım bilemiyorum ondanda olmuş olabilir :) kremsizi saçımı dolaştıracak diye çok korkmuştum ama o dahada yumuşak yaptı saçımı anlayamadım :26::KK1::KK1: bööle devam edecem bakalım

evet canım ben sarmaşık özlünün ilk kremlisini aldım kremsizinin olduğunuda burdan öğrendim bitince hemen gidip aldım :KK1: valla ikiside iyi geldi çok mu umutlu inançlı alıp kullandım bilemiyorum ondanda olmuş olabilir :) kremsizi saçımı dolaştıracak diye çok korkmuştum ama o dahada yumuşak yaptı saçımı anlayamadım :26::KK1::KK1: bööle devam edecem bakalım

enteresan:)herkeste farklı etki yapıyor demek ki..sağlıklı olsunlarda:)

2.ci kutum bitmek üzere . yorumlarım şöyle

bu şampuan duygularımı ikiye böldü hem çok sevdim hemde nefret ettim :KK53: kullanılmalı evet tavsiye ederim ama beni deli eden yanı saçlarım her yıkadığımda dolaşıyo ki bu şampuan bunu nasıl başarıyor analamadım daha önce bu forumda duyduğum bi şampuanı kıllanmıştım sülfatsız vs abowww yumak oldu saçlarım kaç ay kendine zor geldi . bıobılas o kadarda değil yalan yok ama dolanması deli ediyor beni her defasında saç kremi kullanmak durumunda kalıyorum ki saç kremi kullanılması taraftarı değilim saçları inanılmaz döküyor.

tabi birde ben kullanmaya başlamadan önce saçlarımı 3 parmak kadar kestirdim belki bu yüzden faydasını daha iyi gördüm bilmiyorum . keşke dolaşmasa daha mutlu olucam iyice deli olup bıkarsam kullanmam . 3.cü kutuyu alam bakim içine ampul bal bi kaç damlada yağ katıcam belki böle dolaşmaz ...

arkadaşlar ben ilk defa saçımı uzatmaya başlıcam..geçen ay bi anlık gafletle kestim, saç açıcıları boyaları defalarca kullandım..şimdi hem yıpranmış hem kısacık kahküllü bir modelde ve uzamayı kesmiş gibi çıldırtıyor..3 ay boyunca aşağıdaki uygulamalarımı yapıcam ve her hafta sonu bu fotoğrafın yanına fotoğrafı eklicem..umudum 12 hafta sonunda kahküllerin omuzumda olduğu bir saç..herkese yardımcı olması dileğiyle bugün başlıyorum.

sinameke otu+bimeks ampülü +badem yağı = pazartesi ve perşembe günleri olmak üzere 5'er saatlik bekletmeyle 2 defa
bioblass sarmaşık özlü (2si birarada) = pazartesi, perşembe ve cumartesi günleri yıkıcam
gratisten aldığım onarıcı ve büyüme etkili saç maskesi = 4 haftada bir olmak üzere 3 ay içerinde 3 defa olacak.

saçlara kuvvet kızlar cumartesi ilk uygulamanın sonucunu paylaşıcam :18: $saç.jpg

X