Saç Uzatma Yöntemleri bioblas sarmaşık özlü kullanmaya başlayanlar buraya :)

Canım benim saçlarım dalgalı/kıvırcık ve bu aralar saçlarım sönükleşmeye buklelerim ölmeye başlamıştı, bu şampuana geçiş yapınca saçlarım oldukça dolgunlaştı. Çoğaldı gibi ama tabi henüz öyle bir etkisi olamaz dediğim gibi daha üçüncü yıkamam. Ama çok güzel hacim veriyor orası kesin. :) Sen uzun zamandır mı kullanıyorsun, uzama durumu nasıl?
evet seninki yeniymiş ama etkisini gösteriyo hemen bende uzama oldu açıkçası ama saçıma canlılık vermesi daha çok dikkatimi çekti şimdi saçımı uzatmak için ekstra bişilerlede uğraşıyorum hepsi birden etki ediyo
evet canım hacmi arttı dökülme azaldı memnun kaldım ben sertleştirmedi de öle saçlarımı tabi krem sürüyodum ben :KK34:

saç kremimi canım uzak dur derim farklı bişiler de yapabilirsin ya bide ilk bi iki sefer (2.şişemde kremsiz olanı almıştım) dolaşma oldu uçlarda filan ama sonra olmadı yumuşaklıkda veriyo yani..saç alışıyo galiba

ben yağlandırıyor diye 1 şişe kullanıp bırakmıştım ama yağlandırmasını göze alıp tekrar başladım. Saç ıslakken çok karışık oluyor benim normaldede saçlarım pek dökülmez ama o karışıklığı açıcam diye epey saçımı döküyorum. o karışıklığa çözüm bulursam süper olucak. Çünkü kuruyunca saçlarım yumoş yumoş oluyor :KK16:

ben yağlandırıyor diye 1 şişe kullanıp bırakmıştım ama yağlandırmasını göze alıp tekrar başladım. Saç ıslakken çok karışık oluyor benim normaldede saçlarım pek dökülmez ama o karışıklığı açıcam diye epey saçımı döküyorum. o karışıklığa çözüm bulursam süper olucak. Çünkü kuruyunca saçlarım yumoş yumoş oluyor :KK16:

canım durulanmayan sıvı kremlerden spreylerden yada mavi sudan alıp denesen bide belki işine yarar ıslakken uygular tararsın umarım yarar işine :KK8:

kızlar ben kullanıyorum saçlarımda uzamanın olduğunu farkettim.bence kremini de alıp kullanın ayrıca doğal yöntemlerde uygulayabilirsiniz zararı olmaz ben sinemaki bemiks ampül ve karışık bitli yaı kullanıyorum saçları uzatıyormuş eczaneden almıştım o da işe yarıyor bence bir deneyin.

kızlar ben kullanıyorum saçlarımda uzamanın olduğunu farkettim.bence kremini de alıp kullanın ayrıca doğal yöntemlerde uygulayabilirsiniz zararı olmaz ben sinemaki bemiks ampül ve karışık bitli yaı kullanıyorum saçları uzatıyormuş eczaneden almıştım o da işe yarıyor bence bir deneyin.
kolay gelsin canım bende aynı şeyleri yapıyorum hatta şampuanıma evigen ve bepanten ampullerdende kırdım..krem derken neyi kastettin yanında satılan bişiler var küçük şişede o mu :26: ve bakım maskesi gibi bişi mi o

kızlaar yeni geldim aranıza hihi :) şampuan saçımı yumuşacık yaptı diyenlerde var keçe gibi yaptı diyenlerde var herkes saç tipini de önce belirtse harika olmaz mı? Alsam mı almasam mı kararsızım :/

kızlaar yeni geldim aranıza hihi :) şampuan saçımı yumuşacık yaptı diyenlerde var keçe gibi yaptı diyenlerde var herkes saç tipini de önce belirtse harika olmaz mı? Alsam mı almasam mı kararsızım :/

aramıza hoşgeldin canım..sende saç tipini yaz diycem ama bu şampuan ezber bozuyor valla:KK1: saçım yağlı diyen birine iyi gelirken bir diğerine kötü gelebiliyor aynı şekilde kuru saçlar içinde geçerli bu o yüzden denemeni tavsiye ederim kendin gidişatı gör ama şampuan gayet iyi..ha bide saçların yağlıysa kremsizi al derim yoksa kremliyi gerçi şampuan ilk başlarda farklı geliyo yok dolaştırdı yok şu bu derken zamanla oturuyo rayına dediğim gibi sen alıp başla bence tatlım..kolay gelsin..

aramıza hoşgeldin canım..sende saç tipini yaz diycem ama bu şampuan ezber bozuyor valla:KK1: saçım yağlı diyen birine iyi gelirken bir diğerine kötü gelebiliyor aynı şekilde kuru saçlar içinde geçerli bu o yüzden denemeni tavsiye ederim kendin gidişatı gör ama şampuan gayet iyi..ha bide saçların yağlıysa kremsizi al derim yoksa kremliyi gerçi şampuan ilk başlarda farklı geliyo yok dolaştırdı yok şu bu derken zamanla oturuyo rayına dediğim gibi sen alıp başla bence tatlım..kolay gelsin..
sen öyle kolay gelsin diyince korkmadım değil:) saçlarım benim çok acayip kalın telli ve kuru gür olmasıyla birlikte saçlarım çok kabarıyor ve uçları çatal çatal mı desem anlatabildim sanırım risk almaya çok korkuyorum. Evlat acısı gibi bir sonuçla karşılaşmam dimi :)

sen öyle kolay gelsin diyince korkmadım değil:) saçlarım benim çok acayip kalın telli ve kuru gür olmasıyla birlikte saçlarım çok kabarıyor ve uçları çatal çatal mı desem anlatabildim sanırım risk almaya çok korkuyorum. Evlat acısı gibi bir sonuçla karşılaşmam dimi :)

yok canım korkma şampuan öle saçını eline vermez ama sen gene istersen kremli olanla başla bi bakalım iyi gelirse devam edersin ha olma mı :26:

yok canım korkma şampuan öle saçını eline vermez ama sen gene istersen kremli olanla başla bi bakalım iyi gelirse devam edersin ha olma mı :26:

çok teşekkür ederim canım yaaa birde elin değmişken krem önerirseen acayip minnettar kalcam :KK16:

çok teşekkür ederim canım yaaa birde elin değmişken krem önerirseen acayip minnettar kalcam :KK16:

saç kremimi asla! :KK1: sakın kullanma canım banyo sonrası durulanmayan bişiler araştır bence gliss filanda olabilir bende alıcam ama karar veremedim hala ne alsam diye ha aklımdayken mavi su varya fön syu ondan al bence yıkadıktan sonra sıkar tararsın saçlarını ohh mis yumuşacık olur yani hem taranması için iyi hemde fön çekincede güzel bi görüntüsü oluyo:21:

saç kremimi asla! :KK1: sakın kullanma canım banyo sonrası durulanmayan bişiler araştır bence gliss filanda olabilir bende alıcam ama karar veremedim hala ne alsam diye ha aklımdayken mavi su varya fön syu ondan al bence yıkadıktan sonra sıkar tararsın saçlarını ohh mis yumuşacık olur yani hem taranması için iyi hemde fön çekincede güzel bi görüntüsü oluyo:21:
pat diye daldım ama neden krem önermiyorsun :44:
ben kullanıyorum her banyoda hem durulanan hem durulanmayan
yoksa açılmıyor saçlarım

pat diye daldım ama neden krem önermiyorsun :44:
ben kullanıyorum her banyoda hem durulanan hem durulanmayan
yoksa açılmıyor saçlarım

canım benim eskiden saçlarım nasıl çoktu gürdü bilemezsin zamanla düzleştirici vs derken azcık kaldı e tabi şu saç kremleri (banyoda kullanaılanlar) üstüne tuz biber oldu..bildiğin kedi tüyü gibi yapıyor bırakınca anlayacaksınız aslında gereksiz bişi olduğunu o saç kremini sürünce sanki uzun saçlarım akıııpp gidiyodu..şimdi arkadaşımızın saçları gür ve güzel anladığım kadarıyla o yüzden içim cız etti aynı durumu yaşasın istemedim çok sağlıksız bişi bu saç kremi ne şampuan ne başka bişi beli değil ne olduğu bide sanırım kolay taranması için istedi ondan durulanmayan bişiler kullanmasını tavsiye ettim ama tabi ürün adı veremedim malum henüz bende almış değilim kendime :KK1:

canım benim eskiden saçlarım nasıl çoktu gürdü bilemezsin zamanla düzleştirici vs derken azcık kaldı e tabi şu saç kremleri (banyoda kullanaılanlar) üstüne tuz biber oldu..bildiğin kedi tüyü gibi yapıyor bırakınca anlayacaksınız aslında gereksiz bişi olduğunu o saç kremini sürünce sanki uzun saçlarım akıııpp gidiyodu..şimdi arkadaşımızın saçları gür ve güzel anladığım kadarıyla o yüzden içim cız etti aynı durumu yaşasın istemedim çok sağlıksız bişi bu saç kremi ne şampuan ne başka bişi beli değil ne olduğu bide sanırım kolay taranması için istedi ondan durulanmayan bişiler kullanmasını tavsiye ettim ama tabi ürün adı veremedim malum henüz bende almış değilim kendime :KK1:
anladım canım
ben de şimdi tereddütte kaldım.
birdaha ki duşumda kullanmayacağım saç kremi
birde öyle deneyeyim

anladım canım
ben de şimdi tereddütte kaldım.
birdaha ki duşumda kullanmayacağım saç kremi
birde öyle deneyeyim

evet ya bırak tatlım sen zaten yıkama sonrası durulanmayan bişilerde kullanıyosn hiç gerek yok bence 1 2den sonra alışırsın..

ben de çok aradm bunu buldum nihayet bi kozmetikçide kaptım deli gibi :KK1: 3-4 yıkamadan fazla oldu sanırım pek bi fark yok şuanlık ama banyo sırasında dipleri kaşındırıyor benim baya :KK34:

uzaması için bende denedim tabi ama kasada kadın sen bunumu kullanıyosun diyince sasırdım ona kullananlar söyle bisey demis uzatmadığı gibi aynı zamanda normal saçlarınızı döküp alında çıkan bebek saçları canlandırıyomus bana sorarsan kullanma çünkü ben bugüne kadar bioblas kullanıpta memnun kalan birini görmedim 1.5 kutu bitirdim hiçbi faydasını görmedim bıraktım ayrıca sertlestirdii :KK43:

bugün hatta hemen şuan alıp geldim kremlisini kızlaar :KK1: ama yeşil diyenler vardı şampuana benimkisi kahverengiye daha çok benziyor kaçak falan olmasın :44:

bugün hatta hemen şuan alıp geldim kremlisini kızlaar :KK1: ama yeşil diyenler vardı şampuana benimkisi kahverengiye daha çok benziyor kaçak falan olmasın :44:

canım ya cevap yetişmedi sanırım yıkadın saçlarını :KK1:ama yeşil olan kremsiz kahverengili olan kremliymiş bende kremsizi aldıktan sonra ayırt edebildim :90: inşallah memnun kalırsın canım..

daha önce bioblasın yağlı saçlar için olanını kullanmıştım iki yıkamada saçlarımı çok kurutmuştu memnun kalmamıştım saçlarım yağlı ince telli ve boyalı.iki haftadır sarmaşık özlüyü kullanıyorum ve memnunum bir dökülme gözlemlemedim hatta dökülmenin azaldığına şahit oldum.dün şampuanın içine birer ampül evigen bemiks ve bepanthene kırdım sabah yıkadım saçlarımı bu haliyle daha da memnun kaldım..uzama konusunda bişey söyleyemiyorum ama saçlarım canlandı içeriğinde sls olması hoşuma gitmiyor,son zamanlarda organik şampuanlara merak salmıştım çünkü bu kutuyu bitireyim sarunun aloe veralısını alacağım çok methediliyor..işin aslı şu ki bir çok market şampuanından daha kaliteli bence..

X