Saç Uzatma Yöntemleri bioblas sarmaşık özlü kullanmaya başlayanlar buraya :)

malosa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2011
774
8
arkadaşlar heryerde 3 yada 4 topik var bir orayı okuyorum kim ne yazmış diye bir burayı, herkes farklı topiklere yorum yazıyor bugün bende alıcam inşallah bu şampuandan, değişimleri burda yazalım derim, bende takip edicem uzamayı. umarım faydasını görürüz birazda olsa :KK55:

offffff kipadada yok hiçbiyerde yok, forumda buldum oda kremli kafayı yicem ne şampuanmış arkadaş yaaa

ben de çok aradm bunu buldum nihayet bi kozmetikçide kaptım deli gibi :KK1: 3-4 yıkamadan fazla oldu sanırım pek bi fark yok şuanlık ama banyo sırasında dipleri kaşındırıyor benim baya :KK34:

ben de çok aradm bunu buldum nihayet bi kozmetikçide kaptım deli gibi :KK1: 3-4 yıkamadan fazla oldu sanırım pek bi fark yok şuanlık ama banyo sırasında dipleri kaşındırıyor benim baya :KK34:

bende arkadaşlara söyledim bir bakın ev civarınıza dedim, umarım bulurlar yaa gıcık oldum valla :KK53: bir iki ay sonra sonuç alırız umarım düzenli kullanmak lazım bioblas ürünlerini

sanırım serumuda varmış kullanlar var mıı:44:

hımm serumunu ilk defa duyuyorum o da saç uzaması için mi? bide benim saçımda şuan bi boya var akıp gitmek üzere ama Allahtan bi faydası dokundu dipleri çıktığı için rahat görebiliyorum ne kadar uzadığını şampuanı 2haftadır filan kullanıyorum eh akmasa da damlatıyo diyebilirim şimdilik iyi gidiyor ve saçlarım çok az dururken herkes nasıl gürleşti saçların çoğalmış uzamış fln diyolar herkesin bünyesi aynı olmaz belki ama kullanın kızlar inş faydasını görürüz hep birlikte..

hımm serumunu ilk defa duyuyorum o da saç uzaması için mi? bide benim saçımda şuan bi boya var akıp gitmek üzere ama Allahtan bi faydası dokundu dipleri çıktığı için rahat görebiliyorum ne kadar uzadığını şampuanı 2haftadır filan kullanıyorum eh akmasa da damlatıyo diyebilirim şimdilik iyi gidiyor ve saçlarım çok az dururken herkes nasıl gürleşti saçların çoğalmış uzamış fln diyolar herkesin bünyesi aynı olmaz belki ama kullanın kızlar inş faydasını görürüz hep birlikte..

aa ciddi misim ? dışardanda farkedilir öçlüde değişti yani ? benimde dipler boyasız, şimdi bu hem uzatıyor hem gürleştiriyor mu yani :21:

bide haftada kaç kere yıkıyorsun canım saçlarını bilgi verebilir misin :44:

bide haftada kaç kere yıkıyorsun canım saçlarını bilgi verebilir misin :44:

genelde 2 bilemedin 3günde bir yıkarım canım..yani bende farkı gördüm biraz ama etraftan duyunca daha emin oluyosun bide benim saçlar ince güçsüz fln duruyodu aslında uzunluğu iyi orta derece ama dediğim gibi arkadaşlar çoğalmış mı senin saçın uzamış bi değişiklik var fln dediler dikkatimi çekti bide konuyu görünce paylaşayım dedim sizlerle inş yarar işine yine burdan paylaş sende sonucu bizimle canım..

aa ciddi misim ? dışardanda farkedilir öçlüde değişti yani ? benimde dipler boyasız, şimdi bu hem uzatıyor hem gürleştiriyor mu yani :21:

canım bu arada saçımdaki boyayla tek ilgisi dipler gelince iyice anlayabildim şampuanın etkili olup olmadığını dediğim gibi inş işine yarar..bu arada ben şu bemiks ampul kürü fln var onuda uyguluyodum saçıma ama bıraktım şampuanla ikisini birden yapıp saçı yormamak adına ama acaba devam etsem mi kararsızım.. :S

genelde 2 bilemedin 3günde bir yıkarım canım..yani bende farkı gördüm biraz ama etraftan duyunca daha emin oluyosun bide benim saçlar ince güçsüz fln duruyodu aslında uzunluğu iyi orta derece ama dediğim gibi arkadaşlar çoğalmış mı senin saçın uzamış bi değişiklik var fln dediler dikkatimi çekti bide konuyu görünce paylaşayım dedim sizlerle inş yarar işine yine burdan paylaş sende sonucu bizimle canım..

canım bu arada saçımdaki boyayla tek ilgisi dipler gelince iyice anlayabildim şampuanın etkili olup olmadığını dediğim gibi inş işine yarar..bu arada ben şu bemiks ampul kürü fln var onuda uyguluyodum saçıma ama bıraktım şampuanla ikisini birden yapıp saçı yormamak adına ama acaba devam etsem mi kararsızım.. :S

valla çok teşekkür ettim canım sayende gaza geldim birde bulsam şu şampuanın kremsizini tam süper olcak, :KK16: bence bakıma biraz ara ver canım haklısın bence :26:

bende 3 haftadır kullanıyorum bioblas ve saç diplerim kaşınıyor sürekli. bu olumlu bişey :) çünkü uzayan saç kaşınır. bide başka şampuan içinde bemix var onuda kullanıyorum arada çünkü saçımı sert yaptı. ve hergün banyo yapıorm :)

valla çok teşekkür ettim canım sayende gaza geldim birde bulsam şu şampuanın kremsizini tam süper olcak, :KK16: bence bakıma biraz ara ver canım haklısın bence :26:

rica ederim canım innnşallahhh istediğin gibi sonuç alırsın bak bu arada unuttum bi yorum var arkadaş saç dibinin kaşındığını söylemiş bende de aynı durum söz konusu bu uzamaya işaret :KK66:

Bende kullanmayı düşünüyorum ama kesin bi sonuç alan varsa gaza gelicem :KK9:

Bu arada nerde buldunuz kızlar şampuanı :KK12:

Son düzenleme:
Bayanlar Konyada hicbir yerde bulamadm ben ya. Aranzda var mi ben Konyadayım şurdan aldım diyen??? Bi yardımcı olunn lutfenn

Bende kullanmayı düşünüyorum ama kesin bi sonuç alan varsa gaza gelicem :KK9:

Bu arada nerde buldunuz kızlar şampuanı :KK12:

bence gaza hemen gelmelisin canım :KK9: gerçekten işe yarıyo şimdiye kadar hissettim değişimi gidişatı da paylaşırım yine sizlerle :KK12:

Kızlar bende pazar günü aldım 1 kez kullandım ama ben sinamekili karısımıda yapıyorum 3 haftadır yalnız cok döküyor saclarımı :KK43: bırakıp sadece buna mı devam etsem karar veremedim :26:
birde acaba bu sampuanın içine bemiks ve çam terebentin koyulur mu ?

bence gaza hemen gelmelisin canım :KK9: gerçekten işe yarıyo şimdiye kadar hissettim değişimi gidişatı da paylaşırım yine sizlerle :KK12:

Fotoları bekliyoruz o zaman :nazar:

Bir de bu Garlex diye bi marka varmış sarımsaklı şampuan üretiyormuş bi arkadaşım söylemişti ayda 5 cm filan vaadediyormuş ama bilemiyorum tabi :44:

X