Kocalarımıza - sevgılılerımıze alabılecegımız degısık hedıyeler..

nlcn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2012
704
1
Kızlar evlılık yıl donumu ,dogum gunu, yenı yıl derken bı cok ozel gunumuz var esımıze hedıye almak ıstedıgımız...
Bazen ozel gun olması gerekmıyor ama ne alacagımızı bılmemek cok zor..
Kızlar aldıgınız degısık hedıyelerı.. Ya da onlar ıcın ozel olarak kendınızın yaptıgı hedıyelerı paylasın.. Ee paylasında bu konudakı fıkırlerımız gelıssın dımı ??? :KK28:

Birlikte çekildiğiniz resimlerle bir video yapabilirsin .. Videonun fon müziği olarak da sizin şarkınızı koyarsın .. Çok hoş bir sürpriz olabilir bence onun da çok hoşuna gidecektir :))

Birlikte çekildiğiniz resimlerle bir video yapabilirsin .. Videonun fon müziği olarak da sizin şarkınızı koyarsın .. Çok hoş bir sürpriz olabilir bence onun da çok hoşuna gidecektir :))

fotografcılardada yapılıoo.. kupa bardaklara resımler tab edılıo.. sıcak su koyulunca resımler ortaya cıkıoo.. sıcak bıseyler ıcmeyı seven bı esınız varsaa.. guzel bı hedıye olabılır...

ben ilk doğum gününde bütün sevdiği arkadaşlarını toplayarak sürpriz bir doğum günü partisi vermiştim hediyeden daha çok hoşuna gitmişti çünkü uzakta okuyor ve çoğuyla görüşemiyordu :)
telefonu bozulmuştu, kulaklığı filn ve hep müzik dinleyememekten şikayet ederdi bigün tecnosanın önünden geçerken aklıma geldi girdik bi mp3 aldım ona öle çıktık çok duygulanmıştı :)
başkaaaa hm ne tuhaf hep onun bana yaptıkları aklıma geliyor :KK1: oda bana sevgililer gününde kokulu mumlar güller küçük notlarla bir ortam hazırlamıştı beraber yemek yapıp yemiştik çok güzeldi bnde ona kalp şeklinde kurabiyeler pişirmiştim bnm yaptığım herhangi bişeyi okumak, yemek hoşuna gidiyor şimdilik aklıma bunlar geldi :44:
ama önümüzde bi doğum günü daha var ne alsam kararsız kaldım birileri daha yazarsa fikir bulabilrim :KK1:

Her ikinizinde resimlerinin yer aldığı ' kişiye özel evlilik cüzdanı plaketi ' mükemmel :KK16:

X