Saç Kesim Şekilleri Yuvarlak Surat. Az ve Düz Saçlar.. (Resimli)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Bebegimle

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2012
1.269
121
Merhaba Arkadaslar..

Benim Yüzüm malesef Tombik Yuvarlak..

Saclarımda Az ve Düz Sönük duruyo..

Nasıl bi Saç modeli kestirecegim diye her seferinde aynı şeyi yaşıyorum..

Nasil kestirsemde Yüzüm biraz daha kibar dursun diye düşünürüm..

Benim gibi olan var mı? Benim gibi Ayni sorunları yaşayan?

Bu Konuda Ne tür bi Saç kesimi Tercih edilmelidir?

Yardımlarınızı bekliyorum Kızlar :)

Örnek Kafa/Surat Yapıları:
p_face_shape_styles_br_p02.jpg

hbackljqhxj.jpg

Kelly.Clarkson.Sept.05.jpg

sibel-can-sac-modeli-297-b.jpg

sibel-can-sisko_343.jpg

kelly-clarkson.jpg

Son düzenleme:
bilemiyorum:26:kesin ve net bir görüşüm yok bu konuda ama saçların doğuştan düz sanırım

bence onu uzat,uzun olarak kullan.

kısa olmasın

bilemiyorum:26:kesin ve net bir görüşüm yok bu konuda ama saçların doğuştan düz sanırım

bence onu uzat,uzun olarak kullan.

kısa olmasın

evet cnm doğuştan dümdüz okadar düz ki model yapmaya kalkınca geri düzleşiyor :mad: uff :KK43:(

Canım yuvarlak yüze kısa saç gitmez diye düşünüyorum. Yüz hatları daha belirgin olanlarda daha iyi duruyo. Bence de uzatmalısın. V şeklinde gelsin aşağıya doğru uzun düz çok güzel oluyor. Eski bi arkadaşımın da yüzü yusyuvarlıktı ve saçları söylediğim şekildeydi güzel oluyodu bence. Alnın çok dar değilse yan perçem kestir derim ben :)

Canım yuvarlak yüze kısa saç gitmez diye düşünüyorum. Yüz hatları daha belirgin olanlarda daha iyi duruyo. Bence de uzatmalısın. V şeklinde gelsin aşağıya doğru uzun düz çok güzel oluyor. Eski bi arkadaşımın da yüzü yusyuvarlıktı ve saçları söylediğim şekildeydi güzel oluyodu bence. Alnın çok dar değilse yan perçem kestir derim ben :)

Tşk ederim cnm uzasın o zaman bakalm yavaş yavaş :))

:) Uzarlar zamanla :) Benm saçlarım da dalgalı aslında yani uzadıkça uçları bukle bukle olur ama şu an kısa olduğu için şekli şemali yok :) Uzun saç candır :)

Son düzenleme:
Evettt :) Ben de öyle bi heves gidip kestiriyorum. Arkadaşım istedi diye kestirmiştim uzun saçlarımı artık Arkadaş değiliz malesef.. Ne işime yaradı hiçbi işime yaramadı :KK70:

Yakışmicagini aslinda kuaförlerin anlaması gerek bizim gibi bi ton müsteri geliyordur ://

Yakışmicagini aslinda kuaförlerin anlaması gerek bizim gibi bi ton müsteri geliyordur ://

Yakıştı aslında ama ben ensemi açtırmamakta kararlıydım modeli belli olmaz öyle dedi allem etti kallem etti ben de kestirdim akıllarına uyup :) Sonra o modelin uzamasını bekledim tekrar kestirdim sürekli kullandığım modelimi şimdi uzamasını bekliyorum :)

Yakıştı aslında ama ben ensemi açtırmamakta kararlıydım modeli belli olmaz öyle dedi allem etti kallem etti ben de kestirdim akıllarına uyup :) Sonra o modelin uzamasını bekledim tekrar kestirdim sürekli kullandığım modelimi şimdi uzamasını bekliyorum :)

Bn sacim hic şeklede girmez nasil kesilsede kesilsin şekilsiz duruyo :KK43: o yüzden bari uzasada kafamda sac varmis gibi dursun böle pırasa gibi duruyo emanet :KK70:

Bn sacim hic şeklede girmez nasil kesilsede kesilsin şekilsiz duruyo :KK43: o yüzden bari uzasada kafamda sac varmis gibi dursun böle pırasa gibi duruyo emanet :KK70:

:) Benim annemin saçları da dümdüz seviyorum ben düz saçları ya:) Benim saç da fön düzleştirici tutmaz kullanamam yani hiç. Komşunun tavuğu komşuya kaz görünür misali :KK70:

:) Benim annemin saçları da dümdüz seviyorum ben düz saçları ya:) Benim saç da fön düzleştirici tutmaz kullanamam yani hiç. Komşunun tavuğu komşuya kaz görünür misali :KK70:

Oy Kiyamam cnm ya :)) Ama düm düz sac bide az olunca cabuk yaglanıyor cabuk yapışıyo sönük kalıyor hemen bölesi belkide daha iyidir senin icin saclarimi görsen pırasa resmen xD

Oy Kiyamam cnm ya :)) Ama düm düz sac bide az olunca cabuk yaglanıyor cabuk yapışıyo sönük kalıyor hemen bölesi belkide daha iyidir senin icin saclarimi görsen pırasa resmen xD

:) Uzayınca çok güzel durur :) Tabi yağlanması da ayrı bi dert yaa

X