Saç Uzatma Yöntemleri Şampuana doğum kontrol hapı ekleme hakkında

Ben de bu yönteme yeni başlayacağım aldım bi kutu doğum kontrol kırıp atıcam bakalım bu arada aradaki mesajları okudum çam terabentin ben kullandım ve gerçekten etkisini gördüm. Etkili bir şekilde uzatıyor şöyle ki bi ayda gelen diplerimden anlıyorum ne kadar etkili olduğunu 2 haftada pert oluyo dipler :KK53:

Bu doğum kontrol hapı da yıpranma için önermişti kuaförüm uzamasına uzuyor ama çok işlem gördü yıprandı saçlarım hadi umarım işe yarar ya :18:

Son düzenleme:
merhaba benim bir arkadaşımda kullanmıştı çıkan saçlarını gözlerimle gördüm
peki sizce bu formül erkeklerde de etkili olur mu acaba ne dersiniz?
Himm orasını denemedim fakat bu topikte bir bayan esine denemiş sac diplerinde sulu sivilceler çıkmış yani d.k hapında ostrojen kadınlık hormonu var canım bence tavsiye etmem sunu dene bir bas sarımsağı soyup blendirda zeytin yagi ile parçala kavonoza koy dolapta 1 hafta beklet 1tulbent yadimiyla 1corba kasığı kadarını suz çıkan yagi sorunlu bölgelere sür haftada 3kere yarım saat beklet sac çıkarıyor emin ol canım kavanozu dolapta sakla durdukta demlenir ihtiyacın oldugunda kendinde kullanabilirsin sac bakim yağlarına 1er çay kasığı koyabilirsin sampuaninada koyabilirsin ben öyle yapıyorum arada keten tohumunu 1corba kasığına 1su bardağı suyla haslayip süzüyorum sac diplerime boylarına sürüp ertesi gün yıkıyorum parlak ve dolgun oluyor ve ostrojen hormonu olduğu icin uzamasına da destek oluyor....

Şampuana hepsini eklemeyin yalnız abartmanın gereği yok, 3-4 tane ezip koyun yeter... Ben denedim, o şampuanla 3 kere yıkamama rağmen gerçekten uzadı ve bebek saçlar çıkmaya başladı...

Ooo cok iyi 3 cm supermis. Peki hangi sampuana katmak gerek belli bir marka var mi?

Ben zaten şampuan ayıran bir insanım, her şampuanı kullanamıyorum o yüzden 2 şişe unibaby bebek şampuanı aldım biri haplı biri hapsız... Herhalde kullanılan şampuanın özel bir anlamı yoktur... Yalnız dediğim gibi birde yağ bakımı kullanıyorum bu uzama etkisi hangisinin bilmiyorum şampuanı 3 kere yağ bakımını 2 kere kullandım bir ay içinde...

Ben zaten şampuan ayıran bir insanım, her şampuanı kullanamıyorum o yüzden 2 şişe unibaby bebek şampuanı aldım biri haplı biri hapsız... Herhalde kullanılan şampuanın özel bir anlamı yoktur... Yalnız dediğim gibi birde yağ bakımı kullanıyorum bu uzama etkisi hangisinin bilmiyorum şampuanı 3 kere yağ bakımını 2 kere kullandım bir ay içinde...

Yilan yagini direk sacina mi suruyosun yoksa o da mi sampuana katiliyo yani nasil uygulaniyo bu yag?

benimde saçlarım felaket dökülüyor :KK43: bu kadın doğum hapını sampuana karıştırıp kullanıcam ama bırakınca daha çok döküyormuş bu doğru mu?

hep strese bağlıyorlar kaç kez gittim birşey çıkmadı :KK50:

Yani hormon testi ve vitamin değerlerine bakıldı doğru mu anladım? Yani eğer stressel bir şeyse zaten bu şampuanla da dökülmesinin duracağını sanmıyorum stressten kurtulmak için meditasyon yapabilirsin belki veya seni rahatlatacak şeyleri araştırabilirsin çünkü stress devamlı olarak saçlarını dökecek kadar sürekliyse korkarım ki sağlığını da etkilemeye başlayacak. Sen herşeyden değerlisin bunu unutma...

Yani hormon testi ve vitamin değerlerine bakıldı doğru mu anladım? Yani eğer stressel bir şeyse zaten bu şampuanla da dökülmesinin duracağını sanmıyorum stressten kurtulmak için meditasyon yapabilirsin belki veya seni rahatlatacak şeyleri araştırabilirsin çünkü stress devamlı olarak saçlarını dökecek kadar sürekliyse korkarım ki sağlığını da etkilemeye başlayacak. Sen herşeyden değerlisin bunu unutma...

evet canım yaptırdım herşeyi. En son endokrin e gittim canım polikistik over çıktı bu kistler saç dökülmesi yapabilir dediler ama kesin birşey demediler. Kist için doğum kontrol hapı verdiler, onu kullanıyorum dökülmem sanki birazcık azaldı yada bana psikolojik öyle geliyor. Ve daha önce strese bağlanıyor demiştim ama sorun şu ki stresli bir insan hiç değilim.

Birde kafamın tepe kısmındaki köşe bayağı bir açıldı ön tarafta bayağı seyreldi bunun içinde yeni saç çıkmasını istiyorum ve bu karışımı duydum bende denemek istiyorum ama korkuyorum açıkçası bıraktıktan sonra saç daha çok dökülüyor diye birşey duydum.

Doktorlar kist yapabilir dediler ama kesin birşey demiyorlar ve dökülen saçlarıma da bir ilaç vermiyorlar :KK50:

Son düzenleme:
evet canım yaptırdım herşeyi. En son endokrin e gittim canım polikistik over çıktı bu kistler saç dökülmesi yapabilir dediler ama kesin birşey demediler. Kist için doğum kontrol hapı verdiler, onu kullanıyorum dökülmem sanki birazcık azaldı yada bana psikolojik öyle geliyor. Ve daha önce strese bağlanıyor demiştim ama sorun şu ki stresli bir insan hiç değilim.

Birde kafamın tepe kısmındaki köşe bayağı bir açıldı ön tarafta bayağı seyreldi bunun içinde yeni saç çıkmasını istiyorum ve bu karışımı duydum bende denemek istiyorum ama korkuyorum açıkçası bıraktıktan sonra saç daha çok dökülüyor diye birşey duydum.

Doktorlar kist yapabilir dediler ama kesin birşey demiyorlar ve dökülen saçlarıma da bir ilaç vermiyorlar :KK50:

Canım sen bence sığır iliği kürü konusuna bir bak, ben açıkçası o kürü daha çok uygun gördüm sana veya sarımsak yağı kullanabilirsin. Bira zahmetliler evet ama özellikle sığır iliği küründen ben çok fayda gördüm, sen boşver bu şampuan işini...

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=405096

Son düzenleme:
Canım sen bence sığır iliği kürü konusuna bir bak, ben açıkçası o kürü daha çok uygun gördüm sana veya sarımsak yağı kullanabilirsin. Bira zahmetliler evet ama özellikle sığır iliği küründen ben çok fayda gördüm, sen boşver bu şampuan işini...

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=405096

Bakacağım şimdi canım peki dökülen yerlerde saç çıkar mı sence ?

Benim annem 47 yaşında ve nerdeyse kafasında hiç saç yok ve doktorlar onada birşey bulamıyorlar denemediği şey kalmadı anneminde çok üzülüyorum :KK50:

Bakacağım şimdi canım peki dökülen yerlerde saç çıkar mı sence ?

Benim annem 47 yaşında ve nerdeyse kafasında hiç saç yok ve doktorlar onada birşey bulamıyorlar denemediği şey kalmadı anneminde çok üzülüyorum :KK50:

Yani kafasında saç olmaması erkek tipi dökülme manasına geliyor nasıl bulamıyorlar bunu anlamadım dht blocker kullanması lazım... Sen bir miktar şampuana az bir hap ekleyip annende denet dht ile alakalı bir sorunsa orda saçlar çıkmaya başlayacak ama bir kaç ay kullanması lazım...

Sana gelince büyük ihtimalle o iki kür ile saç çıkacaktır...

Yani kafasında saç olmaması erkek tipi dökülme manasına geliyor nasıl bulamıyorlar bunu anlamadım dht blocker kullanması lazım... Sen bir miktar şampuana az bir hap ekleyip annende denet dht ile alakalı bir sorunsa orda saçlar çıkmaya başlayacak ama bir kaç ay kullanması lazım...

Sana gelince büyük ihtimalle o iki kür ile saç çıkacaktır...

Tamam çok teşekkür ediyorum canım mutlaka deneyeceğim yaz tatili için eve gittiğimde :)

X