Saç Uzatma Yöntemleri Şampuana doğum kontrol hapı ekleme hakkında

Bende mi denesem acaba ? saçımı ensede küt kestirdim, orjinal rengime dönüp. röfledene epey yıpranmıştı. ama uzun saç da seven biriyim, saçım çabukl da uzuyor. ama daha çabuk uzatır mı ki?

Ben kullanıyorum saçımın uzadığını gordum 2 haftada ama sampuani kullanirken dikkat edilmesi gereken en onemli şey sactan baska bir yere değmemesi ben kafami one egerek yapıyorum bunu ve cok faydasını gördüm hapların hepsini ezdim attim icine saçlarım güçlendi parlaklasti tavsiye ederim herkese

Ben kullanıyorum saçımın uzadığını gördüm 2 haftada ama şampuanı kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey sacçtan başka bir yere değmemesi ben kafamı öne eğerek yapıyorum bunu ve cok faydasını gördüm hapların hepsini ezdim attım içine saçlarım güçlendi parlaklasti tavsiye ederim herkese

bende sacim gürleşssin diye denedim. sarımsaklı sampuana bir kutu ezdim az kaldı bitmesine ama bir fark goremedim:KK12:

Ben microgynon aldım bikaç haftadır kullanıyorum aman allahım yok böyle bir baş ağrısı. Ve bunu da anca fark ettim, bu ilaçtan olduğunu sanıyorum yani düşün düşün başka bir sebep bulamadım, migren gibi bir şey yaptı ben de. Var mı başka baş ağrısı yaşayan? Ve de bıraktım acaba geçmeme ihtimali var mı kalıcı olmaz değil mi? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

X