Saç Uzatma Yöntemleri Şampuana doğum kontrol hapı ekleme hakkında

mutsuzSutlac

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2012
281
8
Kızlar bir türlü karar veremedim sarımsak özlü şampuan aldım içine doğum kontrol hapı karıştırıcam uzamıyor cünkü yıllardır ama cok kararsızım:KK43: rica ediyorum deneyimi olanlar fikri olanlar paylaşsın benimle... en kötü karar kararsızlıktan iyiymiş ve ben cok kararsızım...

bu formül deneyip sonuç aldığım bir formül ama saçlarım ince olduğu için uzun saç güzel durmuyor ama yüzüne değrdirmemeye çalışın bi nevi hormon yüklediği için tüylenme yapabilir yada varsa var olanları gürleştirir yüzünüzde... Bi çok yerde bi tablet katıldığı söyleniyor ama ben 2-3 tane ezip atardım onda bile inanılmaz etki ederdi,bi tablet atsam heralde belime gelirdi:)))

bu formül deneyip sonuç aldığım bir formül ama saçlarım ince olduğu için uzun saç güzel durmuyor ama yüzüne değrdirmemeye çalışın bi nevi hormon yüklediği için tüylenme yapabilir yada varsa var olanları gürleştirir yüzünüzde... Bi çok yerde bi tablet katıldığı söyleniyor ama ben 2-3 tane ezip atardım onda bile inanılmaz etki ederdi,bi tablet atsam heralde belime gelirdi:)))

cnm ben dün bir kutu doğum kontrol hapını ufaladım bir kutu bemix bir kutu evigen ve bepanten hepsini güzelce karıştırdım şampuanıma kattım:) iice calkaladım yıkadım ilk yıkamada belli olmaz ama parladı ve yumusadı bugün de sinemki kürünü yapcaktım salak aktar bademyağı yerine yılan yağı koymus bemix koymadım ama o kürüde yılan yağıyla denedim elimden geleni yapıcam cünkü eskiden saclarım o kdr hızlı uzardıki bakardım cünkü bi kac yıldır feci durdu:)

Doğum kontrol hapının cok faydası oldugunnu söyluyorlar :)
Arkadasımın ablası denemiş ve faydasını görmus ama sakın yüzüne filan değdirme kıllanma yaparmıs yüzünde..

cnm ben dün bir kutu doğum kontrol hapını ufaladım bir kutu bemix bir kutu evigen ve bepanten hepsini güzelce karıştırdım şampuanıma kattım:) iice calkaladım yıkadım ilk yıkamada belli olmaz ama parladı ve yumusadı bugün de sinemki kürünü yapcaktım salak aktar bademyağı yerine yılan yağı koymus bemix koymadım ama o kürüde yılan yağıyla denedim elimden geleni yapıcam cünkü eskiden saclarım o kdr hızlı uzardıki bakardım cünkü bi kac yıldır feci durdu:)

karışımların güzel ama yüzüne değdirmemeye çalış olur mu...Yılan yağı saç çıkarmada faydalı kullan derim hatta saf hali ile sürmeye çalış...

Çok ilginç ilk kez duydum.Uygulayan arkadaşlar bunu sürekli mı yapmak gerekiyor,bu yöntemin saç uzatma dışında olumlu etkisi var mı?Mesela saçı güçlendirip,patlatıyor mu ya da farklı bir özelliği var mı.

Ben de bi soru sorayım çok merak ettim. Şimdi saçı şampuanlıyoruz sonra da akan suyun altına giriyoruz o şampuanlı su sırttan belden kalçadan aşağı gidiyor. Yüzüne değmesin demişsiniz e sırtta belde omuzlarda vs. tüylenme yapmasın??

Son düzenleme:
konu açılalı epey olmuş kızlar görüşleriniz ne yönde ben de bi cesaret kullanayım diyorum
pekmezim sadece saçını yıkamada kullanıcan o şampuanı malesef
iyce duruladıktan sonra duşa girebilirsin yoksa öbür trlü işimiz yaş :KK1:

Yaa ben iyice takıntı yaptım saçımın uzamasını. 5 ay sinameki kürü denedim olmadı. Röfleden saçım çok yıpranmıştı, bütün yanmış yerleri kestirdim gene olmadı. Ekimde kestirmiştim. Şimdi anca omuzlarıma geldi. Fön, düzleştirici hepsini bıraktım. Hatta saçımı bile kurutmuyorum, kendi kendine kuruyor. Son 1 ayda saçım 1 cm bile uzamamış, yarım cm. :KK14: Lavanta çayı içmeye başladım 4 gün oldu, henüz bir gelişme olmaz tabi. Lavanta çayını da İbrahim Saraçoğlu öneriyor, bizzat dinledim kendisinden. İşe yarar mı bilmiyorum.
Dax almayı düşünüyorum. Diğer yandan şampuana doğum kontrol hapı koysam mı diyorum. Herkesinki az çok uzuyor, benimki uzamıyor. Böyle olacağını bilsem hiç kestirmezdim. Yanık yanık dolaşırdım. En azından uzun olurdu. :KK43: Dax'ı denicem. Ne kaybederim ki zaten uzamıyor. :KK43:

Yaa ben iyice takıntı yaptım saçımın uzamasını. 5 ay sinameki kürü denedim olmadı. Röfleden saçım çok yıpranmıştı, bütün yanmış yerleri kestirdim gene olmadı. Ekimde kestirmiştim. Şimdi anca omuzlarıma geldi. Fön, düzleştirici hepsini bıraktım. Hatta saçımı bile kurutmuyorum, kendi kendine kuruyor. Son 1 ayda saçım 1 cm bile uzamamış, yarım cm. :KK14: Lavanta çayı içmeye başladım 4 gün oldu, henüz bir gelişme olmaz tabi. Lavanta çayını da İbrahim Saraçoğlu öneriyor, bizzat dinledim kendisinden. İşe yarar mı bilmiyorum.
Dax almayı düşünüyorum. Diğer yandan şampuana doğum kontrol hapı koysam mı diyorum. Herkesinki az çok uzuyor, benimki uzamıyor. Böyle olacağını bilsem hiç kestirmezdim. Yanık yanık dolaşırdım. En azından uzun olurdu. :KK43: Dax'ı denicem. Ne kaybederim ki zaten uzamıyor. :KK43:
canım ya bozma moralini :KK50::KK50:
şampuana çam terebentin katmayı denedin mi
o da işe yarıyor denemediysen tavsiye ederim.daxtan da çok memnun olanlar var ben bugün aldım. sinameki çam terebentinli şampuan ve dax ile devam edeceğim fayda görürsem söylerim sanada

canım ya bozma moralini :KK50::KK50:
şampuana çam terebentin katmayı denedin mi
o da işe yarıyor denemediysen tavsiye ederim.daxtan da çok memnun olanlar var ben bugün aldım. sinameki çam terebentinli şampuan ve dax ile devam edeceğim fayda görürsem söylerim sanada

Tamam canım. Bekliyorum haberlerini. :) Çam terebentin denemedim hiç. Yarın aktara uğrayacağım. Alırım ordan. Bir de onun fikirlerini dinleyelim bakalım. :KK31:

Saçlarımın dökülmesinden yıllardır muzdariptim dün bi cesaret denedim şu hapları banyoda dökülmedi,taradım dökülmedi çok sevindim ama şimdi acayip bir kaşıntı var bilen var mı acaba normalmi anormal mi???

Saçlarımın dökülmesinden yıllardır muzdariptim dün bi cesaret denedim şu hapları banyoda dökülmedi,taradım dökülmedi çok sevindim ama şimdi acayip bir kaşıntı var bilen var mı acaba normalmi anormal mi???

Bu konu başlığı altında bi arkadaşta kendisine ve eşine uyguladığını yazmıştı, kendisinde bi sorun olmazken eşinde kaşıntılar başlamış ve doktora gitmiş ve problem bi kaç devam etmiş okuduğma göre, bunun sebebide erkek ve bayan derisi farklı olduğundan ve dökülmeleri farklı olduğundan. Ancak bi bayan da "erkek tipi dökülme" sorunu olduğunu yazmış kendisinde. yani böyle bir sorun olmuş olabilir senin içinde, bırakman en iyisi.:2:

Bende dün gece okurken Bu başlığı gördüm ve her zaman ki gibi gaza geldim. Evet %100 sonuç aldığım bişey var ki sinamekili kür 2 haftada 3 cm uzattı. Fakat bu kışın çok zahmetli geliyor bana. O yüzden bu çok ikna edici geldi. Bugün gittim aldım. Evet ilk günden değişim olur mu, olur.. İnanamadım saçlarım kuruturken yumuşacaktı, şahane oldu. Umarım uzamasına da aynı şekilde etki eder. Fotoğraflarımı paylaşırım yarın bir gün :)) :KK42:

[/QUOTE]Bende dün gece okurken Bu başlığı gördüm ve her zaman ki gibi gaza geldim. Evet %100 sonuç aldığım bişey var ki sinamekili kür 2 haftada 3 cm uzattı. Fakat bu kışın çok zahmetli geliyor bana. O yüzden bu çok ikna edici geldi. Bugün gittim aldım. Evet ilk günden değişim olur mu, olur.. İnanamadım saçlarım kuruturken yumuşacaktı, şahane oldu. Umarım uzamasına da aynı şekilde etki eder. Fotoğraflarımı paylaşırım yarın bir gün :)) :KK42:[/QUOTE]

Bünyeden bünyeye fark ediyor bu sinameki.Bunun haricinde birşey denedin mi ? Beslenme konusunda dikkat ettin mi mesela ?

Son düzenleme:
ben doğum kontrol hapı kullanıyorum ...saça faydası mı varmış ?ben pek göremedim . bence bir işe yaramaz . içten alan birine yaramıyorsa ne bileyim dıştan sürsen saça yarar mı ki ...ben çam terebentin kullanıyorum ballı maske yapıyorum gayet iyi geliyor .. tavsiye ederim

Bende dün gece okurken Bu başlığı gördüm ve her zaman ki gibi gaza geldim. Evet %100 sonuç aldığım bişey var ki sinamekili kür 2 haftada 3 cm uzattı. Fakat bu kışın çok zahmetli geliyor bana. O yüzden bu çok ikna edici geldi. Bugün gittim aldım. Evet ilk günden değişim olur mu, olur.. İnanamadım saçlarım kuruturken yumuşacaktı, şahane oldu. Umarım uzamasına da aynı şekilde etki eder. Fotoğraflarımı paylaşırım yarın bir gün :)) :KK42:[/QUOTE]

Bünyeden bünyeye fark ediyor bu sinameki.Bunun haricinde birşey denedin mi ? Beslenme konusunda dikkat ettin mi mesela ?[/QUOTE]

Beslenmem iyi değil benim, atıştırırım sadece, yani onun yanında bişey denemedim bi ikna edici sinemaki gelmişti yararlı da oldu ama yazın yapabilirim. Bunlar bünyeden bünyeye farkeden şeyler. Mesela çam terebentini çoğu kişiye faydalı gelirken bende dökülmedik tel bırakmamıştı 2 kullanımda. Bu doğum kontrol hapına gelirsek yumuşaık yapıyor, yeni saçlar dipten çıktı ama şu an gözle farkedilir bi uzama yok. Bide dipleri kaşındırıyor, ama pes etmeyeceğim. Hiç olmazsa 3 ay kullanıp öyle emin olmak istiyorum, hemen pes edersek zaten bi yararı olmaz, kimisi verimi çok sonradan alıyor.

Bugun tam 1 ay oldu kullanalı 750 ml sampuana yapmıştım icinede sacınızın benlenmesi icin aklınıza gelen hangi yaglari sürüyorsanız onlardan 1er çay kasığıda koydum sampuana su vitamin ampulleri bemix+evigen+bepanhten bunlardan 1er tane kırdım icine yani multivitamin karisimli sampuanim 1ayda yarıya indi 1er gün arayla yıkıyorum 2gunde bir sacıma kendi yaptıgım entele+sinemaki+biberiye+anane formül yağ hepsi karışık sürüyorum ve poşetle örtüyorum saçlarımı en az 2 en fazla 6 saat bekleyip yıkıyorum su ana kadar 1ayda bir uzama tespit edemedim ama kullanmaya devam edicem çünkü uzamamakta haklılar boğazım yoktur benim hiç bişey yiyesim yoktur zoraki yerim 3-5gun yiyecek vermesinler sade suyla dururum öyle bı yapım var bakımdan önce saclarım cılız ve Orial yüzünden keçe gibiydi bakımdan önce yanık uçlarımı ucu tarakli permatikle temizledim 2 parmak kadar su an yaptıgım bakımlar saçlarımı kalinlastimis sanırım henüz uzamamasinin sebebide daha köklerin besleniyor olması buna bağlıyorum saclarım vücudumda vitamin bulamiyoki uzasın sabredicem bu arada gunde 1tane supradyn alıyorum zaman içersinde gelişme olursa tekrar yazarım suan saclarım canlı ahenkle dans ediyor ....:KK66:

Bugun tam 1 ay oldu kullanalı 750 ml sampuana yapmıştım icinede sacınızın benlenmesi icin aklınıza gelen hangi yaglari sürüyorsanız onlardan 1er çay kasığıda koydum sampuana su vitamin ampulleri bemix+evigen+bepanhten bunlardan 1er tane kırdım icine yani multivitamin karisimli sampuanim 1ayda yarıya indi 1er gün arayla yıkıyorum 2gunde bir sacıma kendi yaptıgım entele+sinemaki+biberiye+anane formül yağ hepsi karışık sürüyorum ve poşetle örtüyorum saçlarımı en az 2 en fazla 6 saat bekleyip yıkıyorum su ana kadar 1ayda bir uzama tespit edemedim ama kullanmaya devam edicem çünkü uzamamakta haklılar boğazım yoktur benim hiç bişey yiyesim yoktur zoraki yerim 3-5gun yiyecek vermesinler sade suyla dururum öyle bı yapım var bakımdan önce saclarım cılız ve Orial yüzünden keçe gibiydi bakımdan önce yanık uçlarımı ucu tarakli permatikle temizledim 2 parmak kadar su an yaptıgım bakımlar saçlarımı kalinlastimis sanırım henüz uzamamasinin sebebide daha köklerin besleniyor olması buna bağlıyorum saclarım vücudumda vitamin bulamiyoki uzasın sabredicem bu arada gunde 1tane supradyn alıyorum zaman içersinde gelişme olursa tekrar yazarım suan saclarım canlı ahenkle dans ediyor ....:KK66:
bu arada saçlarımın dibinde ara ara gidiklanma seklinde kaşıntı ve parmak uclarimla sac diplerimi elledigimde diken batarmış gibi batmalar var galiba çoğalıyorlar ne güzel .....

Doğum kontrol hapının cok faydası oldugunnu söyluyorlar :)
Arkadasımın ablası denemiş ve faydasını görmus ama sakın yüzüne filan değdirme kıllanma yaparmıs yüzünde..
canım hiç evham yapmayın 1aydir ne Entele ne dogum kontrol hapi vücudumda killanma yapmadı ben bastan aşağı yıkıyorum saçlarımı bu karışımları beklettigim yerde etki ediyo yikarken zaten vücudunda beklemeden suyla suzulup akıyo korkmayın yani sekerler ......

canım hiç evham yapmayın 1aydir ne Entele ne dogum kontrol hapi vücudumda killanma yapmadı ben bastan aşağı yıkıyorum saçlarımı bu karışımları beklettigim yerde etki ediyo yikarken zaten vücudunda beklemeden suyla suzulup akıyo korkmayın yani sekerler ......

merhaba benim bir arkadaşımda kullanmıştı çıkan saçlarını gözlerimle gördüm
peki sizce bu formül erkeklerde de etkili olur mu acaba ne dersiniz?

X