2 Günde 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi :)

İştah Kapatan Çay Tarifleri Tıklayınız

Diyet Listeleri İçin Tıklayınız
Diyet Hakkında Herşey Ve Süper Diyet Listeleri İçin
Tıklayınız

index.php

ehehe :) yemekler zor degıl gıbı de uyku benım ıcınde sıkıntı.6 saat uyku cok fazla bırde 22:30 yatış cok zor gıbı geldı ama dayanıcaz artık 48 saatcik :p

hatta kuzenle konustuk sımdı 48 saatlık şafak sayar gıbı cetele hazırlıcaz bırazdan :)

ve tabı 2 gun sonra yıne devam etmek gerek kı kalıcı olsun :) ozellıkle spor desteklı olursa oldukca kalıcı olur kanısındayım verılen kılolar :)

Akadsalar ben bu diyet 3 once uyuguladim 4 kilo verdim... sonraidnda zatn ekmek seker tatli hamur is hic yemedim halde aynen 4 kilo geri aldim hatta biraz fazfa

Mucize diyet diye bişey yoktur hanımlar kendimizi kandırmayalım..vucüdumuz bizim düşündüğümüzden çok daha akıllıdır ve kin tutar..ona çektirdiğimiz her türlü eziyetin intikamını kat be kat alır.Yapılan şok diyetler gelecekteki kilolarımıza bir yatırımdır kendi tecrübemle sabittir.Sağlıklı beslenmeyi yaşam stili haline getirmedikçe kendimizi diyet-yeme krizleri-kilo alımı-diyet ...kısır döngüsünde bulmamız kaçınılmazdır.Sevgilerimle...:KK25:

Gerçekten muzlu karışım beni bu saate kadar tok tuttu.40 dk yürüyüş yaptım geldim,akşama yürüyüş bandında 45 dk daha yürüyüş yapıcam ve de mekik çekicem....
Şimdi ton balıklı salata ve 2 dilim tam buğday ekmeği yiyorum,tabii bol karabiberli...:KK56:

Zeynebii canım soda kahve yasak mı?
Merhaba epey zaman olmuş ama merak ettim diyet etkisini. ..
tavsiye eder misiniz. ..

veee topiği hortlatıyorum :KK54: yarın başlıyorum iki gün çok sıkı şekilde yapmak istiyorum çünkü vücudum iyice saçmaladı bu ara.. bende aynen 48 saat boyunca buradan bilgilendirme yapacağım.. katılmak isteyende olursa çokks süper olur :KK59:
1.65 boyunda 62-63 kilodayım 19 yaşındayım :KK3:

Arkadaslar bende bu diyete baslayacagim ancak sabah yuruyus yerine ev temizligi yapicam( ev temizligi diye gecmeyin sadece yarim saat toz almak bile 70 kalori yakiyo)
Baska varmi baslayan

X