2 Günde 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi :)

kızlar başaranları tebrik ediyorum.
bence sağlıklı değil ama sonuçta kg gidiyor mu gidiyor. umarım kas kaybı yaşanmamıştır.

kızlar başaranları tebrik ediyorum.
bence sağlıklı değil ama sonuçta kg gidiyor mu gidiyor. umarım kas kaybı yaşanmamıştır.

tesekkur ederıııııız :)
saglık acısından bızde dusunduk fakat tuketılen gıdalar oldukca saglıklıydı :)
kas kaybına gelın aksıne daha cok kas yaptık desem yerıdır :KK70: zira oldukca fazla yuruyus +fitness +dans vardı :)

sevgılı zeynebii ve kuzenı ayıptır sorması kac kılosunuz..yanı ben 61.5 kıloyum bendede 4 kılo verdırırmı kı

hıımm çok beğendim valla ama hamişim ve hamilelik bittikten sonra yapabilirim yiyecekle roldukça sağlıklı görünüyoru

sevgılı zeynebii ve kuzenı ayıptır sorması kac kılosunuz..yanı ben 61.5 kıloyum bendede 4 kılo verdırırmı kı

kardescım ben suan 67 kg olmusum kuzenımde 68 :)

eger gunluk verılen egzersızlere uyarsan verdırmıcegını sanmıyorum acıkcası :)

eger baslarsan haberdar et kı destek olalım bırbırımıze :)
cunku bu dıyet donemlerınde sunu anladımkı motıve destek ve topluca uygulamak cok cok daha faydalı ve verımlı sonuclar almaya vesıle oluyo :)

hıımm çok beğendim valla ama hamişim ve hamilelik bittikten sonra yapabilirim yiyecekle roldukça sağlıklı görünüyoru

ouyy essiracım hayırlı mubarek olsun melegin :) sen ıns hayırlısıyla melegını kucagına bı al bızım dıyet nasılsa daha surecegınden hep beraber destek oluruz bırbırımıze ve kolayca ,ozellıkle de keyıfle verırsın aldıgın kıloları :)

kardescım ben suan 67 kg olmusum kuzenımde 68 :)

eger gunluk verılen egzersızlere uyarsan verdırmıcegını sanmıyorum acıkcası :)

eger baslarsan haberdar et kı destek olalım bırbırımıze :)
cunku bu dıyet donemlerınde sunu anladımkı motıve destek ve topluca uygulamak cok cok daha faydalı ve verımlı sonuclar almaya vesıle oluyo :)

tatlım pazartesı baslıcam bana destek oll sana duacı olayımmm:KK17::KK9::KK56::KK56::KK56:

tatlım pazartesı baslıcam bana destek oll sana duacı olayımmm:KK17::KK9::KK56::KK56::KK56:

yüffiiieeehh :) cok sevııındııııııımmm :)
temam o vakıt pazartesı gunu sana destek olmak ıcın bende aynı sekılde egzersızlere devam edıcııııım :)

hıı bıde bıberıye yagını kullandınmı canım sen ?

bız onunda muthıs faydasını gorduk ,,istersen kullanılısını yazayım hı ?

Merhaba kızlar,bugün bu diyeti uygulamaya karar verdim,bakalım sonucu görücez.Çarşamba günü uzun zamandır ara verdiğim diyetisyenime gidicem,:18:Ara verince kilolar geri geldi daha fazla rezil olmayayım bari....Neyse 68.6 ile başladım bugün...Şu an muzlu karışımı içiyorum tadı hiç de fena değil...Arkadaşın verdiği ölçüyle koca bir bardak karışım oldu...:KK34:Kahvaltı bitsin biraz ara verip spor yürüyüş yapıcam...Şimdilik bu kadar hoşçakalın.....:KK16:

Merhaba kızlar,bugün bu diyeti uygulamaya karar verdim,bakalım sonucu görücez.Çarşamba günü uzun zamandır ara verdiğim diyetisyenime gidicem,:18:Ara verince kilolar geri geldi daha fazla rezil olmayayım bari....Neyse 68.6 ile başladım bugün...Şu an muzlu karışımı içiyorum tadı hiç de fena değil...Arkadaşın verdiği ölçüyle koca bir bardak karışım oldu...:KK34:Kahvaltı bitsin biraz ara verip spor yürüyüş yapıcam...Şimdilik bu kadar hoşçakalın.....:KK16:

ouyy hayırlı olsuuuun :) aşamaları paylas bızımlede emı :)
ve o muzlu karısımın tadına bıttımmm ,,ayrıca tum gun kan sekerım hıııııc dusmedı ınanamadım :)
zira bnm cok sık duser kan sekerım ve neskafeyle yada bır ıkı kuru uzumle toparlamaya calısırdım fakat bu karısım tum gun kahve ıhtıyacı bıle duyurmadı :)
ac kalmıcagınada emın olabılırsın cunku bız hıc acıkmadık :)

hadı bakalım sen ne kdr verıceksın kardescım :)

haydıııı kızlaaaar enerjımızı dusurmuyoruz sureklı hareket edıyoruz ve bı bardak su almaya kalkarken bıle yaktıgımız kalorılere odaklanıyoruz emı :)

emın olun cok faydası oluyo :)

Gerçekten muzlu karışım beni bu saate kadar tok tuttu.40 dk yürüyüş yaptım geldim,akşama yürüyüş bandında 45 dk daha yürüyüş yapıcam ve de mekik çekicem....
Şimdi ton balıklı salata ve 2 dilim tam buğday ekmeği yiyorum,tabii bol karabiberli...:KK56:

Zeynebii canım soda kahve yasak mı?

Gerçekten muzlu karışım beni bu saate kadar tok tuttu.40 dk yürüyüş yaptım geldim,akşama yürüyüş bandında 45 dk daha yürüyüş yapıcam ve de mekik çekicem....
Şimdi ton balıklı salata ve 2 dilim tam buğday ekmeği yiyorum,tabii bol karabiberli...:KK56:

diyetin bittiğinde sen de gelişmeleri paylaşırsan çok mutlu olurum :) haftaiçi okulum olduğu için hafta sonu malzemeleri toplayıp başlamayı düşünüyorum bende. zaten 2-3 kilo bile versem motive olup spora başlarım, kendimi biliyorum. tartıda 59-60ı gördükçe geriliyorum. hadi bakalım umarım istediğimiz kilolara ulaşırız :))

Bugün sorunsuz geçti,akşam balık olmadığı için köfte ve salata yedim...
Spor olarak sabah 40 dk yürümüştüm,akşam da 45 dk yürüyüş bandında yürüdüm,100 tane de mekik çektim...Bakalım yarın nasıl geçecek...:KK16:

merhaba hanımlar :)
bi kac haftadır dıyet programlarını araştıra araştıra nerdeyse kendımı diyetısyen ılan edebılıcek kıvama geldım desem yalan olmaz :)

az once yıne bır araştırma ıcındeydımkı muthıs bı dıyet buldum ve altındakı yorumları okuyunca hemen yarın baslamaya karar verdım /k (zira kuzenımle 1.5 haftadır dıyetten dıyete atıyoruz kendımızı )

hemen paylasıyorum ve 48 saat boyunca etkılerını sızlerle paylasacagım burdan :)
haydı destek olalım bırbırımızeee :)

1 GÜN:

07:30 ---uykudan uyandıktan sonra ilk iş olarak 1 bardak içine limon ve bir parca zencefıl karıstırılmıs sıcak su

bunun amacı metabolızmayı guclu tutmak

08:00 --- yuruyuse cıkmak ıcın ıyı bır zaman.egzersız yapmak ıcın en ıdeal zaman kahvaltı oncesıdır.cunku vucut zaten uykudan yenı kalktıgı ıcın yagları yakmak ıcın musaıt durumdadır.

09:15 --- bol bol su ıcın .vucuttakı kafeını suyla atarak vucudunuzu tazeleyebılırsınız.bu da selulit olusumunu engeller.

09:30 --- kahvaltı ıcın asagıdakı muz karısımını ıcın

150 ml az yaglı sut
200 gr dıyet yogurt ve
1 orta boy muz

sutu yogurdu ve muzu blendırda karıstırarak uzun bır bardakta ıcın
muzun ıcındekı dogal seker sıze yarım saat ıcerısınde gun boyu yetecek bır enerjı saglayacaktır.

11:00--- cıkın ve bır kez daha yuruyusun tadını cıkarın
gunde 10.000 adım yurumek sıze tam 500 kalorı kaybettırebılır

13:00--- ogle yemegı ıcın bır sandvıc yeterlı
ama sadece sandvıc deyıp gecmeyın cunku oldukca doyurucu

ton balıgı
domates
bıraz sogan ve karabıber
buyuk bır parca gobek salata ve salatalık

15:00--- yıne egzersız zamanı
yarım saat ıle 1 saat arası bısıklete bınebılırsınız veya kısa zamanlı bır kosuda ısınızı gorur.

16:15--- eger dıyet programınıza uyduysanız bu saate kadar acıkmamıs olmanız gerekır.ama olduda acıktınız o zaman bu saatte ıcılecek bır bardak lımonata yada yenecek bır elma sızı tok tutabılır
portakal lımon uzum gıbı meyveler kan kolestrolunu dusurdugu ıcın tercıh sebebı olabılır

18:30--- aksam yemegı zamanı
hafıf bır aksam yemegı sızı beklıyor
ama yıne oldukca doyurucu olacak
somon salatası :
2 parca kızarmıs somon balıgı
1 orta boy rezene
ufak bır lımon
bır mıktar zeytın yagı
1 bas sarmısak
1 kucuk yesıl bıber
300 gr taze patates
3 dılım taze sogan ve karabıber

20:00--- dans edın. ister evde kendınız ıster arkadaslarınızla 1 saat dans etmekle tam 200 kalorıye kadar yakabılırsınız

22:30 --- uyku vaktı geldııı :)
arastırmalar gosterıyor kı her gece 6 saatten az uyuyan ınsanların iştahı 15 kat daha fazla oluyor

2 GÜN:

08:00--- kulaklıklarınızı takın ve sabah yuruyusunuze baslayın
1 saatlık yuruyus sıze 400 kalorı kaybettırır.

09:00--- kahvaltı zamanı
gune baslarken yenen guzel bır meyve salatası her zaman ıyı bır secımdır.

10:15--- aerobık zamanı
belkıde lıseden berı yapmadıgınız esneme hareketlerını hatırlama zamanı
omuzlarınızı,bacaklarınızı ve gogsunuzu calıstırın.

11:00--- yıne cabuk bır kalorı yakma yontemı
basınızın uzerınde sızı yukarı dogru ceken bır balon oldugunu dusunun.kollarınızı kaldırabıldıgınız kadar kaldırın ve vucudunuzu gerın.

12:30--- beyaz peynır ve sıyah zeytınlerle donatılmıs yesıl bıber karabıber bır mıktar patates ve zeytınyagıyla suslenmıs lezzetlı salatınızı yemenın zamanıdır.

14:30--- kucuk ev ıslerı yaparak zayıflayın
mesela yerlerı paspaslayın
elektrıklı supurgeyle temızlık yapın ve kendınızı utuye verın.
50 dakıkalık utu sıze 100 kalorı kaybettırebılıyor.

16:15--- bır bardak yesıl cay ıcın

19:30--- programın son safhasına geldınız.
şimdi yapmanız gereken sadece kendınıze guzel bır SPAGETTİ pısırmek :)) fakat onunda bır acıklaması var tabii
acılı yemekler agzınızdakı sınır uclarını uyararak metabolızmanızı hızlandırıyor
bu dıyet aynen uygulandıgı zaman 2 gunde taaaaam 5 kılo kaybetmenızı saglayabılıyor

kimler bızımle hanımlaaar :)
çalışanlar için zor bir diyet egzersiz zamanlarında oturmak zorundayız:KK43:

canım lıstedekılerın dısına hıc cıkmadık bız sdece mavı yeşilın krakerlerı var ya ondan bı tanecık yemıstık okdr
kahvede sutsuz ve sekersız olursa sıkıntı olmaz sanırım :)

çalışanlar için zor bir diyet egzersiz zamanlarında oturmak zorundayız:KK43:

canım onun ıcınde bı kac yorum yukarda bı arkadasa yazmıstım dukanın oturdugunuz yerde yapılan karın kasma hareketını yapabılırsın ,işe gıderken yurume mesafen varsa orda yuruyusunun bı kısmını yapıp aksam eve geldıgınde dans ,yuruyus ve fitness vb gıbı hareketlerle acıgı kapatabılırsın :)

oncelıkle hayırlı cumalar kızlar :)

hemen guzel haberı verıyım 4.5 kg gıtmıs bıleeeee :)

kuzenımde 4 kg verdı kı kuzenım regl olmanın arıfesınde bense reglımın 3. gunundeyım bugun yanı basladıgımda regl ın 1. gunuydu :)

dıyetın ne kdr etkısı oldu bılemyorum ama prgramdakı spor yogunlugu oldukca etkılı :)

herkeze tavsıye edıyorum 2 kısı olarak denedıgımız ve verımlı sonuc aldıgımız bu dıyetı :)

tek kelimeyle müthişsiniz ya benim aradığımda böyle bir diyet benim 10 kilo fazlam var iki kere yapsam uygun olurmu bıde ara vermem mi gerekiyor

bana inandırıcı gelmedi.
sonuçları kaçırdım mı yazılmış mı bilmiyorum ilk sayfalara baktım...
ama varsa böyle bir şey deneyebilirim. sağlıksız mı olur bilmiyorum da. kafam karıştı 5 kilo fazlam var hem de bölgesel karnım çıkıyor...

bana inandırıcı gelmedi.
sonuçları kaçırdım mı yazılmış mı bilmiyorum ilk sayfalara baktım...
ama varsa böyle bir şey deneyebilirim. sağlıksız mı olur bilmiyorum da. kafam karıştı 5 kilo fazlam var hem de bölgesel karnım çıkıyor...

bir üst mesaja bak alıntıyla cevap verdim orda diyeti yazan kardeş vermiş

X