2 Günde 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi :)

tek kelimeyle müthişsiniz ya benim aradığımda böyle bir diyet benim 10 kilo fazlam var iki kere yapsam uygun olurmu bıde ara vermem mi gerekiyor

bılemıyorumkı kardescım ,sıkı bı dıyet degıl acıkcası cunku ıcındekı besınler gayet normal..
bız ara verdık bı kac gun sonra aralıksız bende 4 gun yapmayı dusunuyorum suan butun kuzenler bızdeyız ondan cok duzenlı yapamayabılırım dıye malzemelerı rıske atmayım dıye dusundum..

Günaydın arkadaşlar,bu diyeti uyguladım,2. günü biraz zor geçti,tansiyonum düştü ama direndim sadece ikindi de meyve yiyerek diyeti bozmuş oldum...veee bugün tartıldım 67 kiloyum yani 1,600 gitmiş görünüyor,zaten 4 kilo gibi bir şeyi hayal bile etmemiştim,zor kilo veren biriyim...Bu gün lapa diyetiyle devam ediyorum,zaten yarın diyetisyene gidicem,hepinize kolay gelsin....:KK16:

ben bugun başladım bu diyeti görünce şevke geldim topik açtım hadi hayırlısı

Günaydın arkadaşlar,bu diyeti uyguladım,2. günü biraz zor geçti,tansiyonum düştü ama direndim sadece ikindi de meyve yiyerek diyeti bozmuş oldum...veee bugün tartıldım 67 kiloyum yani 1,600 gitmiş görünüyor,zaten 4 kilo gibi bir şeyi hayal bile etmemiştim,zor kilo veren biriyim...Bu gün lapa diyetiyle devam ediyorum,zaten yarın diyetisyene gidicem,hepinize kolay gelsin....:KK16:

tebrık ederım canım :)
verılen sporları yaptınmı rutın olarak pekı ?

bırde lapa dıyetı nedır lınkını verebılırsımısın ıse yarıyosa bıde onuda denıyeyım :)

gelecek yaza kadar (haziran ayı) önünüzde 8 ay var.ayda 2 kilo gibi bir hedef koysanız bile 16 kilo yapar.
çok katı diyetler bir süre sonra insanı bıktırıyor...zaman kısıtlamanız aciliyetiniz yoksa kalıcı ve uzun vadede vermek daha faydalı
ben 52 hedefime ulaştım 6 ay gibi sürede doğumdan kalan 11 kilomu verdim.hipotiroidi hastasıyım.
spor yapamaya vaktim olsaydı 3 ay sürerdi ama çoçuktan vakit olmadı.
bol bol ev yoğurdu yedim.hamurişini kesinlikle yemedim.tatlı sevmem
meyveyi gündüz saat 13'ten önce yedim.akşam saat 17'den sonra nerdeyse yemek yemedim.
pilav ve makarnayı yok denecek kadar az tükettim.yeşil çay içtim.küçük dokunuşlarla gitti:nazar:

Son düzenleme:
gelecek yaza kadar (haziran ayı) önünüzde 8 ay var.ayda 2 kilo gibi bir hedef koysanız bile 16 kilo yapar.
çok katı diyetler bir süre sonra insanı bıktırıyor...zaman kısıtlamanız aciliyetiniz yoksa kalıcı ve uzun vadede vermek daha faydalı
ben 52 hedefime ulaştım 6 ay gibi sürede doğumdan kalan 11 kilomu verdim.hipotiroidi hastasıyım.
meyveyi gündüz saat 13'ten önce yedim.akşam saat 17'den sonra nerdeyse yemek yemedim.
pilav ve makarnayı yok denecek kadar az tükettim.yeşil çay içtim.küçük dokunuşlarla gitti:nazar:

tebrık ederım senıde kardescım helal olsun pek azımlıymıssın :) bebegınde hayırlı mubarek olsun yuvanıza ve dahı omrunuze :)

bnm bıraz acılıyetım oldugu ıcın bırazda uzun vadelı dıyetlere gelemedıgımden bu şok dıyetlere karsı epey bı yatkınım :)

ama dedıgın gıbı uzun vadede agır agır verılen kılolar daha kalıcı oluyo :)

fekaat bızım bu uyguladıgımız dıyette spor yogunlugu cok fazla oldugu ıcın ve gıdalar oldukca doyurucu ve saglıklı oldugu ıcın bı sıkıntı olucagını sanmıyorum acıkcası -ki kuzenımdede bendede elhmdllh hıc bı sıkıntı olmadı :)
ama onerılerın ıcın coook tesekkur ederım :)

1 gün bitti 800gram gitmiş en fazla ben bu diyetle 2 kilo veririm yine iyi de insanı çok yoruyor günde ortalama 4 saat spor yapılıyor bu gün içineki diğer aktiveleri etkiliyor bence devamlı yapılması zor

aslında akşam başka birsey yemeyin meyve tükedin derler siz neden böyle yaptınız

Son düzenleme:
kızlar bayramdan hemen sonra yenıden baslıyorum bu dıyete 2 gunluk hızlandırıcı olarak haberınız olsun :)
katılan varmı ? :)

2 günde 5 kilo vermenin sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.Çünkü bu şekilde verilen kilolar geri gelebiliyor.Yemek yeme tarzımızı değiştirmediğimiz sürece kilo sorunumuz bizimle yaşayacak.:)

kızlar ck enteresandır kı bı cok sok dıyet yapıp verdıgım bı kac kıloyu cok kısa zmnda almama ragmen bu dıyetı uyguladıgımda verdıgım kıloyu hala gerı almadım :) elhamdulıllah saglık konusundada halen problemım yok :)
tabıı tercıh meselesı dıleyen yapar bızımle paylasır :)

kızlar ck enteresandır kı bı cok sok dıyet yapıp verdıgım bı kac kıloyu cok kısa zmnda almama ragmen bu dıyetı uyguladıgımda verdıgım kıloyu hala gerı almadım :) elhamdulıllah saglık konusundada halen problemım yok :)
tabıı tercıh meselesı dıleyen yapar bızımle paylasır :)

Canım kaç günde kaç kilo verdin sen naptin

X