Karagül Fox Tv

nasıl yani kızlar ikizmi :KK53: ama bi tanesi daha büyük duruyorrr..

Evet kizlar ikiz.benim ikizlerim tek yumurta birbirinin aynisi ama bunlar cift yumurta ikizi.cift yumurta ikizler birbirine hic benzemez.
Rasin mavi gozlu olup kardesinin esmer kahverengi gozlu olanlari bile olabilir.zaten birbirlerine iki ayri kardes gibi benzerler.

Rol geregi ikisi de mavi gozlu bulunmus benzetmeye calismislar.

bu son bölüm son sahne beni çok gerdi ya bir anneden evladının alınması çok kötü ya öğrenmeli kesinlikle ama yavuz bingölde kardeşi için susmayı seçicek sanırım eğer öyle olursa çok kötü ya :KK50:

Nariiin! çokk gıcııııııkkkkk!!! Kendal! çokk gıcııııııkkkkk!!! :KK47::KK47: :KK4::KK4::KK4:

Emine ve ogluna cok üzülüyorum bee :KK43:

Son düzenleme:
kocasının kendisini aldattığı kadının oğlunu çalıp kendi oğlu gibi yetişiriyo ev halkı da buna alet oluyo bide garibin üstüne çullanıyo sonra bunlar ahlaktı namustu diyolar ya gülüyorum ya :))

fragmani gordunuzmu
kendal adaya tokat vurmak için elini kaldiriyor ama baran tutuyor o eli
aslanim koçum benimmm, bacsini koruyorr baran:2: gozlerim doldu fragmani izlerken o sahnede
narin intihar ediyor ama kotuye bi$ey olmaz onumuzdeki sezon cadi cadi dikilir kar$imiza

kendal ada nin melege yardim ettigini çakiyor galiba
firat soyleyebilecekmi acaba, kolay deil kade$ini silmek ....
kendak manyagi yine niye dellendide ebruya el kaldiriyor acaba

uyu$uk recep soylese ya kendale herseyi gordugunu, onlara rahat vermeyeeckleer $imdi
ozlemin çocugu du$mese bari, çocuk giderse ozlemde gider o konakdan ...

anaummmmmm son fragmanı ızledım cok heyecnlııııı:):)

barana bak be sennn ooo:):KK52::KK52:

[video=youtube;jf9Eu2x319c]http://www.youtube.com/watch?v=jf9Eu2x319c[/video]

Fırat’ın Ebru’ya gerçeği açıklayacağı noktada Melek’in konaktan kaçtığı öğrenilir. Silahını alıp evden çıkan Kendal her yerde Melek ve Recep’i aramaktadır. Ebru ve Fırat ise, Kendal bir zarar vermeden onları bulmak için çabalar. Özlem Kendal ve Narin’le ilgili şüphesini dayanamayıp Kadriye’ye açınca Kadriye delirir, Özlem’i dediğine pişman eder. Ada’nın okulda üzerine attığı iftirayla deliye dönen Baran, tanık olduğu bir konuşmayla sarsılır. Kızların Melek’in kaçmasına yardım ettiğini ve Ada’nın düşük yaptığını ve öğrenen Kendal deliye dönüp Ebru ve kızlarına saldırdığında, hiç ummadığı bir tepkiyle karşılaşır. Fırat’ın gerçekleri söylemesine engel olmak için her şeyi deneyen narin, onu durduramayacağını anladığında delice bir karar alır. Fırat konağa Ebru’ya gerçekleri anlatmak için geldiğinde konakta yaşanan gelişmeler, olayların seyrini değiştirir.

bizim milleti kivrak zekasi ve senaryosu beni benen aldi goturdu vallahi

ada evlatlik, yeti$tirme yurdundan diyolar yada firatin kizi diyolar :)
ada yla barani yaki$trip sevgili yapiyolar:KK53:
bende bu kadar senaryo yok, onumuzdeki bolumu bile kestiremiyorum ki :)

sezon finalinde bin tane olay havada kaldi, hiç bi$ey anlamadim, hepsinin sonucunu 13. bolumde ogrenebilirmitizki

recep murati gordugunu ilettirdi ama telefon gelmeden narin kendini hakladi, iyi oldu ebru narinin mektupla ogrenmi$ oldu herseyi :) ama ordada ebru nun annesi oldugu yazmiyordu da ebru zeki kadin çozer olayi iki dkkada $ip$ak :)

kendalin teker teker gelin demesine de çok guldum
hem ba$rol hem kotu karakter super oyuncu valla bu adam .. ondan ba$kasi boyle bi kendali oynayamazdi herhalde
bide benim amacama benziyor esmerligi falan iyice gicik oluyorum, amcamada gicigimda ondan :))

dun izleyen oldumu kizlar
baranin yavuklusunun ablais hamilemi ?
$imdi ba$ladim 14. bolume bakmaya bugun zor bititriim merakdan çatliycam :)

dun izleyen oldumu kizlar
baranin yavuklusunun ablais hamilemi ?
$imdi ba$ladim 14. bolume bakmaya bugun zor bititriim merakdan çatliycam :)

ben ızledım o daha acıklanmadı ama bencede hamıle ve kendal onu da alıp konaga gotururse hıc sasırmam:KK31::KK31:

te$ekkurler
ooo dogumdami meydana çiakcak yaws
gastro deil ya bu kadin :)))

15. bolum fragmaninda gosterirler belki , pazartesi ye çikar oda

ya bu kendal ne zorba bi adam deliriyorum onun sahnelerinde :KK47::KK47::KK47::KK47:

fragmani gordunuzmu
bayramda yayinlanmazlar buyuk ihtimalle
baran ebru ve ruzgara yakla$iyor narin kuduruyorrr
nasil bekliycem ya ben 2 haftaaaaaaa:KK52:

X