Karagül Fox Tv

ozlemin son haftada sanki gobegi belli gibiyydi
ama sibel bile en az 3 aylik
ozlemin çokdan dogurmasi lazimdi :))

ben tweet bile attim biriniz ozleme yastik versin karnina koysun diye
sakalimiz yokki lafimiz dinlensin:KK53:

İlk bölümleri cok büyük bir hevesle izledim ama ciddi ciddi sıkılmaya basladım. Hep gelişme hep gelişme hic sonuc yok. Sürekli evin erkekleri eve kadın getiriyolar. Baran malı kızı getirip milletin ortasına atıyor fln :S

haa tamam ole olursa tamamm donsun ama ebru onla bırlıkte olmasnnnn ozmn guzl olur :):)

su ozlemn karnınaada bend eanlm veremdm elı karnnda dusck gıbı tutyor ama masallah gobek dumduzz benm bıle yok ole bır gobemmm cok kıskanıyorum hee:KK70::KK52::KK52:

sibelin karni daha cabuk büyücek :KK9::KK9:

Gerçi hizmetçi almadıkları isabet olmuş,Kendal onu da hamile bırakırdı:KK52::KK52::KK52:
belki de konaktaki kadınlar istemiyor,bir tane daha kuma gelmesin ama biz kendi işimizi kendimiz yaparız diyorlardır:))

Kiyamam ben ozlemimee.
Ne cekti be bunlardan..
Özlem, narinden musluman valla..

Baran da pek tatli bişi oldu, ada da biraz yumusadi.

Cok heyecanliydi bee:-)

özlem ayseye ne dedi öyle
zaten hayatimizin icine ettin hala tuvaletinmi var :KK60:

narin diziye bir ara ver git tatil filan yap :KK36:

Ben diziyi ilk bölümünden itibaren izliyorum..Çok da sevdim açıkçası , özellikle Halfeti bi harika..

Ama tek sevemdiğim Kendal ve Narin...Hele Narin 'i her gördüğümde gıcık oluyorum..

Yazık öZlem ve Emine hizmetçiymiş gibi çalışsınlar Narin hanım otursun ona buna surat yapıp dursun..

Bir de Baranı öz kardeşlrinden uzak tutmaya çalışıyor..

Özlemse zavallım hor görülüp duruyor..:KK66:) Ebru da güçlü kadınmış , ne zorluklar yaşadı ama hala ayakta...

Özlem bebeğini kaybetti ya şimdi millet onu susup oturup ağlayacak ayak altından çekilecek sanırlar. 2 gün ağlayıp 3.gün başlar entrikalara be. Haydi Özlem haydi .

O Narin de haspam çocuğu öz kardeşine öz annesine dolduruyor. Ama onun yerinde Ebru olsaydı yani Ebru karakterinde biri olsa onu kardeşlerine yakınlaştırırdı. Elbet bir gün ortaya çıkacak

Hani Narin bilmeseydi onun Ebru'nun oğlu olduğunu bu tepkisini biraz anlayabilirdim. Çünkü hiç öyle bir şeyi düşünmeden bağlanmış büyütmüş bir gün öğreniyor gerçekleri kıskanıyor Ebru'yu olabilirdi. Ama sen bunu ilk günden beri bil. Çocuk sevecem diye bir anneye 18 yıl ızdırap yaşat sonra da mağdurum da mağdurum diye gez ortalıkta. Tam dayaklık ya. Hadi o gençti o zamanlar düşünemedi . O anayım ben anayım diye gezinen kocak.rı niye buna izin verdi? Hı?

Özlem bebeğini kaybetti ya şimdi millet onu susup oturup ağlayacak ayak altından çekilecek sanırlar. 2 gün ağlayıp 3.gün başlar entrikalara be. Haydi Özlem haydi .

O Narin de haspam çocuğu öz kardeşine öz annesine dolduruyor. Ama onun yerinde Ebru olsaydı yani Ebru karakterinde biri olsa onu kardeşlerine yakınlaştırırdı. Elbet bir gün ortaya çıkacak

Hani Narin bilmeseydi onun Ebru'nun oğlu olduğunu bu tepkisini biraz anlayabilirdim. Çünkü hiç öyle bir şeyi düşünmeden bağlanmış büyütmüş bir gün öğreniyor gerçekleri kıskanıyor Ebru'yu olabilirdi. Ama sen bunu ilk günden beri bil. Çocuk sevecem diye bir anneye 18 yıl ızdırap yaşat sonra da mağdurum da mağdurum diye gez ortalıkta. Tam dayaklık ya. Hadi o gençti o zamanlar düşünemedi . O anayım ben anayım diye gezinen kocak.rı niye buna izin verdi? Hı?

Özlem bebeğini kaybedecek mi vay aman vayy. Bazen kızıyorum ama çoğu zaman hakta veriyorum kız doğuracak diye atmışlar bir kenara ama çok meraklı. Yalnız o da kuma gelmiş kimbilr ne afralar yapmıştır Emine hizmetçi olmuş ona şimdi aynı şey başına geldi baksın bakalm susmak kolaymıymış. Ama hani odasına gitti örgü örüyordu kızım takım takım giysin diyordu çok güzeldi o sahne. Özlem de Kendal'ın kurbanı oldu olmayan var mı ki. Herkesi kurban etmiş Emine'yi engelli oğlunu, Özlem'i, Murat'ı. En sonunda başına çok kötü şeyler gelecek bu erkek çocuk hırsından. Narin pisliği o kadar sene ayırmış annesinden hala daha çocuğun öz annesini düşman yapıyor o kadın diye söz ediyor. Ne söz sahibi evde ne haklaysa.

Özlem bebeğini kaybedecek mi vay aman vayy. Bazen kızıyorum ama çoğu zaman hakta veriyorum kız doğuracak diye atmışlar bir kenara ama çok meraklı. Yalnız o da kuma gelmiş kimbilr ne afralar yapmıştır Emine hizmetçi olmuş ona şimdi aynı şey başına geldi baksın bakalm susmak kolaymıymış. Ama hani odasına gitti örgü örüyordu kızım takım takım giysin diyordu çok güzeldi o sahne. Özlem de Kendal'ın kurbanı oldu olmayan var mı ki. Herkesi kurban etmiş Emine'yi engelli oğlunu, Özlem'i, Murat'ı. En sonunda başına çok kötü şeyler gelecek bu erkek çocuk hırsından. Narin pisliği o kadar sene ayırmış annesinden hala daha çocuğun öz annesini düşman yapıyor o kadın diye söz ediyor. Ne söz sahibi evde ne haklaysa.

sedam,cogu yazdiklarina katiliyorum ama suda var

özlemmi istedi acaba kendalla evlenmek yoksa baslik parasiyla kizlarini zengini birine satti ailesi
özlemin asik olarak evledini sanmiyorum,özlem gibi genc biri napsin kendal gibi kart adami :KK9::KK9:
mecbur birakilmistir :KK31:

Son düzenleme:
sibel emineyle konu$urken tek çocukdum dedi afalladi gordunuzmu bugun
bahsettigi serseri çocuk da kasim olmali

veeee ayse de kasimla sibelin kizi galibaaa :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Özleme ne üzüldüm akşam ya yazık valla kıza,tamam aklı fitneliğe çok çalışıyordu ama bu kadarını da haketmiyordu..
yine bence dayanamayıp o söyleyecek ebruya ,baranın çocuğu olduğunu..
bide kendal nasıl olmuşta emine gibi bi kadınla birlikte olmuş hayret,yani çocuğu sağlıklı olsa da emineyi karım diye dolaştırmazdı bence yanında pislik..

sibel emineyle konu$urken tek çocukdum dedi afalladi gordunuzmu bugun
bahsettigi serseri çocuk da kasim olmali

veeee ayse de kasimla sibelin kizi galibaaa :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

E kadın niye söylemiyor peki bunu Ayşe'ye. E o zaman Kasım biliyor mu onun kızı olduğunu? Ama genç duruyorlar. 14 15 yaşındayken olmuş o zaman Ayşe
Özleme ne üzüldüm akşam ya yazık valla kıza,tamam aklı fitneliğe çok çalışıyordu ama bu kadarını da haketmiyordu..
yine bence dayanamayıp o söyleyecek ebruya ,baranın çocuğu olduğunu..
bide kendal nasıl olmuşta emine gibi bi kadınla birlikte olmuş hayret,yani çocuğu sağlıklı olsa da emineyi karım diye dolaştırmazdı bence yanında pislik..

Emine eskiden çok güzelmiş o yaşlı kadın dedi ya bastığı yer inlerdi aşkları herkesin dilindeydi diye. Kendal onu kenara atınca o da böyle olmuş

izlemeyi bırakmıştım ama son3 bölümdür baya heyecanlı olmaya başlayınca yine başladım

E kadın niye söylemiyor peki bunu Ayşe'ye. E o zaman Kasım biliyor mu onun kızı olduğunu? Ama genç duruyorlar. 14 15 yaşındayken olmuş o zaman Ayşe

Emine eskiden çok güzelmiş o yaşlı kadın dedi ya bastığı yer inlerdi aşkları herkesin dilindeydi diye. Kendal onu kenara atınca o da böyle olmuş

söylememesinin sebebi tahminim
15 yasindayken sibel hamile kaldi cevreye duyurmamak icin ailesi gizlice dogum yaptirip ,aysenin nüfüsunu üstüne aldi

cok film dizi izledimden tahmin cok :KK1:

Ben diziyi ilk bölümünden itibaren izliyorum..Çok da sevdim açıkçası , özellikle Halfeti bi harika..

Ama tek sevemdiğim Kendal ve Narin...Hele Narin 'i her gördüğümde gıcık oluyorum..

Yazık öZlem ve Emine hizmetçiymiş gibi çalışsınlar Narin hanım otursun ona buna surat yapıp dursun..

Bir de Baranı öz kardeşlrinden uzak tutmaya çalışıyor..

Özlemse zavallım hor görülüp duruyor..:KK66:) Ebru da güçlü kadınmış , ne zorluklar yaşadı ama hala ayakta...

narine ve kendala gıcığım ikiside şeytan :KK47:

bizimki bi varsayim tabii ama guçlu bi vazsayim $u an için
kasim gibi psikopatdan kizini saklami$ olmasi mantikli zaten ..

yeni bolum fragmaninda sibel kasim i goruyor , tabi kasim gormez dahadaa
bide ayse gordu ya
kasimi bilmiyorsa niye kaçti onu gorunce
biliyorsa da ablasina niye soylemedi gordugunu

bakalim kendal oglunu nasil koruycak kasim dan

eger sibel le ayse ana kizsa
baran uvey amca kizini seviyorn yada amaca oglu kayinçosu olacak ilerde
iyice arapsaçina döndü i$ler
ama çok heyecanli

ozleme çok uzuldum, daha bitirmedim dunku bolumu ama aglatti beni de ozlem
dun aksam 14 t=reytinge yukseldi karagul, kurtlar vadisinden sonra bu bir rekor mu$:)
medcezir de 3-4 sayiyla nal topladi karagulun ardindan:KK9:

Kizlar son bolumde kendal barandan suphelendi sibelle baran arasinda birsey mi oldu. Birde kendal su icmek icin kalktiginda Baran sibele o biliyor mu dedi. Sibel de hayir dedi. Baranla Sibelin konustugu mevzu ne ben kacirdim sanırım

Kendal ağanın sibeli baranın üzerine saldığını ayşe biliyormu diye sordu . .
Ayrıca çok şaşırdım ayşenin sibelin kızı olduğuna :KK14: sibelin eski sevgilisinin gözü kendalın kardeşinde bence :KK76:

X