Karagül Fox Tv

O diziye giren komserin kardesi ne oyle ya ekrana kitli kaldim. Bu da yaprak dokumu gibi iki kiz kardes bi cocuga asik olcak

bu çocukda pek yaki$ikli yaaaa
ada yla olsunlar maya çok pisirik kalir yaninda :)))
Analar neler doguruyor haberimiz yok:KK53:

fragmanda çok sey oluyor gibi gorunyor ama bu senaristlerin i$i belli olmaz sag gosterip sol vururlar
komutanin karde$ide de herkese mavi boncuk dagitiyor adaylada olmasin mayaylada çapkin hergele
sibel kasimla nasil ba$edecek acaba en çok onu merake diyorum

bence ozlemin cd si elinde patlayacak çali$mayacak cd , o kadar detay ortaya çikaras konu kalmaz
muratin sesi geldi , gecenlerde açiklama yapmi$ ozcan deniz , 4-5 bolum bekleyin demi$, anla$ma oldu galiba, sira senaristlerde murati diziye dahil edeckler nasil becereceklerse artik ..

fragmanda çok sey oluyor gibi gorunyor ama bu senaristlerin i$i belli olmaz sag gosterip sol vururlar
komutanin karde$ide de herkese mavi boncuk dagitiyor adaylada olmasin mayaylada çapkin hergele
sibel kasimla nasil ba$edecek acaba en çok onu merake diyorum

bence ozlemin cd si elinde patlayacak çali$mayacak cd , o kadar detay ortaya çikaras konu kalmaz
muratin sesi geldi , gecenlerde açiklama yapmi$ ozcan deniz , 4-5 bolum bekleyin demi$, anla$ma oldu galiba, sira senaristlerde murati diziye dahil edeckler nasil becereceklerse artik ..

birileri bulucak hafiza kaybina ugramis bir sekilde olabilir :44:

bence gelsin diziye heyecan gelir,kendalin halini görmek isterim ozman :KK53:

olayi yaprak okumundeki iki kiz karde$in tek a$kina çvririlerse i$in suyu çikar gibime geliyor
çokda lazimdi best model yaki$iklisi
guzelim diziyi harcamasalr bari

o cocugu tek ben mi begenmedim :KK53:

face de özcan deniz gelecek deyip duruyolar, aslı varmı acep?

ozlem kendi ba$ini yakdi i$te
ben demi$tim o cd nin ba$ina bi i$ gelecek diyeee

dunku bolumu daha izlyemedim ama nasil bittigini gordum tviterden,fragmanda da kiyamet kopuyor
murat gelse bi an oncee
bi o eksik karma$ada

offf bu kendal ıyıce psıkopata bagladı onune gelen herkesı olduryo ya:KK14:

rüzgar ın gördüğü murat mıydı gerçekten ya çok merak ediyorummm

Karagüldeki özlemin bu son bölümde kullandığı ruj nedir ya bilen var mı ? mac'in ambalajına benziyordu ama emin olamadım yada o kırmızılık ve matlıkta kıpkırmızı ruj öneriniz var mı ona benzer, şimdiden teşekkürler :KK16:

X