Karagül Fox Tv

doyamadim ben bu fragmana
bi an once cuma gelsede baksak
gecen hafta reytinglerde 1. gelmi$iz , yaki$irr karagulume :)

ya kizlar bi$ey diycem
karagul fani nasil olunur bilen varmi
yani her hangi bi dizinin fani olmak için napmak lazim :)))
nerde bulu$uyor acaba bu fanlar sanalda yani:KK1:

genelde facede bulusuyorlar hesabiniz varsa arastirin :KK34:

genelde facede bulusuyorlar hesabiniz varsa arastirin :KK34:

facee la aram yok pek
bi forum buldumda yeni uye alimi yokmu$
$imdilik sadece takip edicem
yorumlarda SIKICi Gerçi, hep narin ebru uzerinden gidiyoalr , sanki ba$ka konu yok koca dizide :)

bi narin yada ebru için yarim sayfa yazi yazilirmi :)) yaziyolar valla :))))))))))

Son düzenleme:
facee la aram yok pek
bi forum buldumda yeni uye alimi yokmu$
$imdilik sadece takip edicem
yorumlarda SIKICi Gerçi, hep narin ebru uzerinden gidiyoalr , sanki ba$ka konu yok koca dizide :)

bi narin yada ebru için yarim sayfa yazi yazilirmi :)) yaziyolar valla :))))))))))

biliyorum okadar uzun yaziyorlarki okadar yorumu nasil yapiyorlar sasirip kaliyorum :KK9:

ben tüyo bulursam paylasirim burda :KK34:

payla$alim tabii :) az ve oz yaziyi severim okumasida kolay :)

mesela 20 haziranda yani 13 . bolum olmasi lazim sezon finali varmi$ :KK55:

xxx

karagul 1. olmu$

huzur sokagini falan sollami$, kemiklenmi$ dizi arka sokaklari bile
daha bakmayi bititremedim , firsatim olmadi
bugun içinde bakaabilirim in$allah ...

Son düzenleyen: Moderatör:
dunku bolumu izledim yeni bitti
sicak sicak yorumlayim dedim :))

ada gibi ba$ belasi daha varmi,ki :) tam kendalin yegeni, ikiz olma durumu olamsa kendalin kiiz diycem :s gicik oluyorum bu cadi kiza
çokda guzel bi kiz, nasil bi rol yapiyorsa artik yolda gorsem saçini yolucam o derece :)))

kendal denen insan diycem adam olmaz bundan, oz karde$inin cinayetinden sonra tecavuz ettigine hiç $a$irmadim
ama sibeli anlamadim , barana ilk bolumlerde egreti gelin muamelesi yapmami$miydi bu kadin, $imdi kendal olunca niye aglayip sizliyor onu çozemedim , yani karakteri çozemedim :) sibelin noldugunu anlayan banada soylesin olurmu:44:

babaaanemiz tam bu lokum oldu, yemede yaninda yat
yalniz ozlem du$uk oldugunu ogrenirse soylemezse çatlar , in$ ogrenmez

firat gerçekten delikanli bi adam , recebi arkasina almakla ba$ina bela aldi , kendal ona zarar veremez ama en azindan olduremez ba$rol de yavuz bingol :))

kendal kotu karakter ondan ba$rol olmaz , fena rol kesiyor ama kotu karakter ne zaman esas oglan olmu$ki :))

[video=youtube;MswRvMHjdp8]http://www.youtube.com/watch?v=MswRvMHjdp8&sns=tw[/video]

off offf
karagulde yangin varr diye bagircam valla
muhte$em bi bolum bizi bekliyor

ayça yani ada karagul konaginda nikah var diye bi yorum payla$mi$ ama dogruulugu tarti$ilir
ke$le dizimiz pazartesi sali olsatdi cumayi beklmek zor oluyor :KK53:

10. bölüm özeti

Narin’in çocuğu olmadığı için tedavi gördüğünü öğrenen Ebru şoke olur. Kadriye’nin konuyla ilgili söylediği şeyler kafasını daha da karıştırır. Ada’yı kurtaran ve kan veren kişinin Baran olduğunu öğrenmek ise Narin’i çileden çıkarır. Üstelik Baran kendisine ilk kez yalan söylemiştir. Recep’in Melek’e ulaşmak için denediği yollar, Kendal’ın daha radikal bir karar vermesine yol açar. Ada ve Maya okula başlarlar, ancak bu hem onlar hem de Baran için zor ve olaylı bir başlangıç olacaktır. Özlem bir yandan Ebru ve Narin arasındaki gerilimi tırmandırırken, diğer yandan Narin’in kısırlık mevzuunun peşine düşer. Ebru bir tartışma sırasında Narin’i en hassas yerinden vurur. Konakta herkes tarafından dışlandığına inanan Narin, son olarak Kendal’la takışır. Düştüğü yalnızlık ve öfkeyle Fırat’a sığınan Narin’i daha büyük bir darbe beklemektedir.

Narin çoook gıcık ya!!! Ebru'nun hiç bir şeyden haberi olmadığını bile bile bu kin niye. Sanki bile bile evlenmiş Muratla. çok mantıksız yaptığı. Uyuz Narin :KK47:

Özlem, çok haklı. Narin konusunda.

yorumlarin 99% i narinden nefret ediyor
ozlem conker in oyunculuguna $apka çikartmak lazim
ba$larda iyi karakter saniyordum ama bildigin but yiyen erol ta$ ( Allh rahmet eylesin ) in kadin hali çikdi narin hanim:44:

birde narin ve kendalın kardesi olan kızın dudakları ne garip dikkat ettinizmi?

birde narin ve kendalın kardesi olan kızın dudakları ne garip dikkat ettinizmi?

narin le kendalin karde$i yokki onlar teyze çocugu
kendalin bacisi melek var , onumu diyorsun ?
hiç dikkat etmedm
bulabilirsem gif ekleyim bakariz bi gariplik varmi :))

o kıza dıkkat etmedım ama narının dudaklrda var bısı sanrm asıt masıt yada sılıkon bısıler yaptrms eskıden ole degıldı:):KK53::KK53::KK53::KK53:

gun cumaaa:KK16:
karagul gunu :)

kizlar oyuncularin bi yerde konuk oldugunu duyarsaniz banada soyleyin emi
siz buraya yazin ben gorurum :)

ya bu baran maya ve ada aynı sınıftalar nasıl oluyor hepsi aynı senemi doğmuş :KK53: kardeş bunlar bir senede 3 çocukmu doğurmuş bu kadın

Bence Baranin dogum tarihini bir sene felan gec yzdirmislardir kimse anlamasin diye.ikzlerde erken dogmus olabilir ne de olsa.bende ikiz var erken dogumlan oldu .

X