Karagül Fox Tv

nilim

Guru
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
4.849
104
Lale Devri ve Yer Gök Aşk dizilerinin yapımcısı Avşar Film, yeni bir projenin hazırlıklarına başladı.

Çaresiz bir kadının hikayesini anlatacak olan Karagül dizisinin başrolü için Şebnem Bozoklu ile anlaşıldı.

Avşar Film'in patronu Şükrü Avşar, "Karagül sadece Halfeti yöresinde yetişen, oraya özgü bir gül. Bu gülün hikayesini anlatacağız. Çok acıklı bir öykü" diyerek yeni dizisinin ipuclarını verdi.

Lale Devri ve Yer Gök Aşk dizilerinin senaristliğinden yeni ayrılan Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon'un yeni dizide çalışması bekleniyor

Karagül, Şanlıurfa, Gaziantep ve Halfeti üçgeninde geçecek. Şebnem Bozoklu, Yavuz Bingöl ve Özlem Conker'in başrollerini paylaştığı dizide Bülent İnal konuk oyuncu olacak. Dizi adını sadece Halfeti'de yetişen gülden alıyor.

Avşar Film'in patronu Şükrü Avşar'ın açıklaması:
'İstanbul'da başlayıp, Halfeti'de bitecek. İnsanlar sıkıldı. Değişik bir mekân görsün. Her ne kadar bakınca diğer işlerden farksız gibi görünse de Karagül'ün farkı izlendikten sonra anlaşılacak.'

Dizinin konusu:
"Çok zengin bir aile tüm mal varlığını kaybeder. Bu arada kadın kocasının memleketi Halfeti'ye gider ve kocasının imam nikâhlı eşiyle karşılaşır. Hikâyeye çocukların da girmesiyle Karagül'de mücadele ve entrika başlar... Kadının bu mücadelesinde onu ayakta tutan ise yetiştirdiği Karagül olur..."

8D7_spot-karagulu.jpg

Avşar Film'in yeni dizi projesi Karagül'de çekimler başladı.

Daha önceden başrollerde Şebnem Bozoklu ve Bülent İnal'ın oynacağı açıklanan ancak daha sonra kadrosu değişen Karagül'de ilk çekim günü zorlu geçti. Başrollerinde Özcan Deniz ve Ece Uslu'nun rol aldığı Karagül'in ilk set gününde boğulma sahneleri çekildi.
Başrol oyuncusu Özcan Deniz, oldukça soğuk bir havada denize girdi. Dalgıçların da hazır bulunduğu çekimler sırasında, Özcan Deniz soğuk havada zor anlar yaşadı.

FOX'un Avşar Film imzalı yeni dizisi Karagül'ün yeni yayın tarihi belli oldu.
Ece Uslu,Yavuz Bingöl ve Özlem Conker'in başrolde olduğu dizi 24 Mart Pazar akşamı başlayacaktı. Fakat dizinin yayın tarihi değişti.Karagül ilk bölümüyle 29 Mart Cuma akşamı yayın hayatına başlayacak.

FOX'un Avşar Film imzalı yeni dizisi Karagül'ün yeni yayın tarihi belli oldu.
Ece Uslu,Yavuz Bingöl ve Özlem Conker'in başrolde olduğu dizi 24 Mart Pazar akşamı başlayacaktı. Fakat dizinin yayın tarihi değişti.Karagül ilk bölümüyle 29 Mart Cuma akşamı yayın hayatına başlayacak.

bu dizi izlenirrrr fox en sevdiğim kanal zaten

evet konuk oyuncu canim ikinci bolumde yok ..iyi olmus yuzu cok yapmacik geliyor bana artik..asmali konaktaki halinden eser yok..

ne dızıydı o asmalı konak asla unutmam zaten ondan sonrakı hıc bı dızısı aynı duyguyu yasatmadı
tekrarını verselerde ızlesem yenıden

Diziyi yeni izledim,şimdilik beğendim,ilginç bir konu...Kabul görmeyen bir gelin,nikahlı eşten habersiz bir kadın,en önemlisi çocuğu hayatta ama kadının haberi yok..Bol bol entrika...Ece uslu ya hayranım,Özcan Deniz iyi rol yapamamış gibi geldi,sanırım konuk oyuncu...

keşke özcan deniz kalsaydı dizide :KK43:

ilk bölümü izledim güzel geldi..

Özcan denizi aradıkları sahnede bi komutan vardı kızlar,gerçek adını bilen varmı ?
Hiç yabancı gelmedi siması bulamazsam çatlarımmmm :))

evet kizlar olmemis ozcan deniz daha sonra diziye geri donecekmis..hurriyet gazetesinde ece uslu ve yavuz bingol'un roportajini okudum :KK6:

aslında hiç ilgimi cekmemişti dün 3. bölümdü sanırım denk geldim ve begendiğimi söyleyebilirim..

simdi ilk bölümü izliyorum..

özcan denizi kardesi öldürdü dimi?

aslında hiç ilgimi cekmemişti dün 3. bölümdü sanırım denk geldim ve begendiğimi söyleyebilirim..

simdi ilk bölümü izliyorum..

özcan denizi kardesi öldürdü dimi?

evet kardesi oldurdu..(ama olmemis )3.bolumden sonra daha guzel olacak bence..:KK34:

evet kardesi oldurdu..(ama olmemis )3.bolumden sonra daha guzel olacak bence..:KK34:

bana da öyle geldi.. sonra nasıl olacak bakalım, konuk oyuncu yazıyordu yine cok kalıcı olmaz heralde.

ben de hiç seyretmem dediğim dizilerin müptelası oluyorum sonradan. bugun vaktim olursa 2.bölümü izliycem.
ratingler de iyi masallah... manzarası için bile izlenir...

baran da cok yakısıklı ama hee :26::26:

X