acaba hamilemiyim çok merak ediyorum...

incixx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2012
20
0
merhaba yeni katıldım aranıza.benim 11-12 ekim gibi adet olmam gerekiyor.ama şuanda hiç bir ağrı,göğüslerde hassasiyet,akıntı,ağız tadında değişiklik yok.sormak istediğim adet gününden önce hamillelik testi yapılırmı yoksa adetim geçsin olmazsam adet sonramı yapayım yardımlarını bekliyorum arkadaşlar....

Az kalmış. Bence yap bir test. Varsa silik çıkar. Negatif çıkarsa da beklersin adet gününe kadar.

merhaba yeni katıldım aranıza.benim 11-12 ekim gibi adet olmam gerekiyor.ama şuanda hiç bir ağrı,göğüslerde hassasiyet,akıntı,ağız tadında değişiklik yok.sormak istediğim adet gününden önce hamillelik testi yapılırmı yoksa adetim geçsin olmazsam adet sonramı yapayım yardımlarını bekliyorum arkadaşlar....

bi test yapabilirsin cnm inş hamilesindir varsa arkadaşın dediği gibi hcg değerine göre silikte olsa çıkar haber et bize :)

tamam buakşam iş çıkışı alcam yarın sabah yapacağım işe gelince....

cnm benm adetim iki gun geçiyo ama hala negatifff ama kndımı hamile gibi hissediyorummm :)))aksam test yaptım negatif çıktı bi saat sonra fln baktım ıkınci cizgide görünüodu silik bi şekilde.....

bende araştırdım baktım azönce adetten 2-3 gün öncesine kadar test yapılabilirmiş dio biyerde.ama doğru sonuç verirmiki yaptığım test?
ama bende kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum şuanda.... kasık ağrılarım başladı şuanda.

Benimde regl tarihim 14- 15 gibi görünüyor fakat çok stres yaptım sanırım olacakmı diye çünkü istiyorum miniğimizin gelmesini artık bakalım perşembeye kadar sabırla bekleyeceğim sanra erken gebelik bilgisi veren bir test edinidim onu yapacağım regl gelmeden 5 7 gün kadar önceden kesşn sonuçlar verebiliyormuş aslında fena gaza geliyorum gidip hemen yapasım geliyor ama biraz daha zaman geçsin istiyorum umarım rabbim bizede isteyenlerde istediği zamanda verir.

kızlar size bir taktik vereyimmmm :KK70: bende hamileliğimi adetime 10 varken öğrendim
nasılmı eczaneye gidip ovulasyon testi alıyorsunuz
hcg değil bu ovulasyon testinte iki cizgide cok koyu cıkarsa hamilesiniz
vucut beta hcg yı gec bellı edıor ama LH HORMONU dediğimiz hormon yumurtlama esnasında
en ust sevıyede seyreder gebelık olusursa yukseklıgıne devam eder dollenme olduysa yanı
eger dollenme olmadıysa ıkıncı cızgı sılık cıkar DENEMESI BEDAVAAAAAAAAA :KK70:
ama ıdrarornegınız mumkunse sabah yapmayınız oglenden sonra 4 saat bırsey ıcmeden
ıdrarınızı tutunuz ve yapınız

kızlar hamileyim.az önce doktora gittim ultrasonla baktı 6 hafta 5 günlük hamileymişim.birde iç kanamam varmış biraz orda.kan tahlili ve idrar tahlili istedi yaptırdım.saat 2 de çıkcakmış sonuçlar tekrar yanına gitcem doktorun sonuçlarla.ne dicek çok merak ediyorum.ben geçen sene eylülde hamile kaldım düşükle sonuçlanmıştı 5 haftalıkken.ozamnda doktor hiç idrar istemedi acaba kanamamdan dolayımı böle bişey istedi çok merak ettim valla.2 ye kadar zor durcam yaaa.iştediymde vakit geçmiyor.

benm de 28 ekim de adet olmam gerekiyordu en geç ama hala hiç bişi yok test yapmalı mıyım biraz daha beklemeli miyim :S

benm de 28 ekim de adet olmam gerekiyordu en geç ama hala hiç bişi yok test yapmalı mıyım biraz daha beklemeli miyim :S

bence 3-4 gün daha bekle ondan sonra yap test.şuanda yaparsan daha çıkmaz zaten testte.ben yapmıştım adetimden 2 gün sonra hiçbişey çıkmadı.16 gün geçirdim sonra bidaha yaptım test çıktı.en geç 1 hafta falan geçsin idrar testine git.

kızlar hamileyim.az önce doktora gittim ultrasonla baktı 6 hafta 5 günlük hamileymişim.birde iç kanamam varmış biraz orda.kan tahlili ve idrar tahlili istedi yaptırdım.saat 2 de çıkcakmış sonuçlar tekrar yanına gitcem doktorun sonuçlarla.ne dicek çok merak ediyorum.ben geçen sene eylülde hamile kaldım düşükle sonuçlanmıştı 5 haftalıkken.ozamnda doktor hiç idrar istemedi acaba kanamamdan dolayımı böle bişey istedi çok merak ettim valla.2 ye kadar zor durcam yaaa.iştediymde vakit geçmiyor.

canim ilk basta hayirli olsun rabbim saglikli bir hamilelik gecirmeni nasip etsin.ben sana bisey sorucam adetime 5 gun var tum belirtileri yasiyorum fakat gogus hassasiyeti olmadi her adet donemimde yasardim bu ay tik yok sende olmusmuydu bide adet agrisi yasadinmi cvp verirsen sevinirim tekrar hayirli olsun optum:*

canim ilk basta hayirli olsun rabbim saglikli bir hamilelik gecirmeni nasip etsin.ben sana bisey sorucam adetime 5 gun var tum belirtileri yasiyorum fakat gogus hassasiyeti olmadi her adet donemimde yasardim bu ay tik yok sende olmusmuydu bide adet agrisi yasadinmi cvp verirsen sevinirim tekrar hayirli olsun optum:*

saol teşekkür ederim.darısı senin başına olur inşallah.gögüs hassasiyeti her adette olmuyo zaten.ewt adet ağrısı çok çektim hemde.normal sancılarını çekiyosun yinede ama kan gelmiyo yada çok hafif pembemsi geliyor.eğer adet olmazsan 1 hafta sonra falan idrar testi yaptırmaya git.

Kızlar çok merk ediyorum cevaplrsanız sevinirim reglim 1 gün gecikti hiç bi etki yok sadece gögüslerim cok acıyor sag tarafmda batma var

X