İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar güvenilir siteleri paylaşabilirmisiniz

fdnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2012
24
0
merhaba arkadaşlar.
sizlerden bi ricam olacak. sexi gece giysilerini alacamda ama hiç güvenilir internet sitelerini bilmiyorum. jartiyer, sütyen tanga gibi... bildiğiniz internet siteleri varsa paylaşırmısınız.
şimdiden teşekürler...

gittigidiyor.com da cesit fazladır ic camasırında gayetde guvenilir bir site

limango, markafoni, trendyol takip ettiğim siteler. zaman zaman o tür markaları da getiriyorlar

çamaşırım.com güvenilir ve kaliteli ürünler var
bir kaç kez alışveriş yaptım öneririm
:KK53:

kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla bulabileceğiniz bir site. Ben şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu site gerçekten güvenli. Rahatlıkla alışveriş yapabilirsin.

merhaba arkadaşlar.
sizlerden bi ricam olacak. sexi gece giysilerini alacamda ama hiç güvenilir internet sitelerini bilmiyorum. jartiyer, sütyen tanga gibi... bildiğiniz internet siteleri varsa paylaşırmısınız.
şimdiden teşekürler...

Dalida iç giyimin hem uygun hem güvenilir olduğunu söylüyorlar.

İç Çamaşırı İç Giyim Sütyen Jartiyer Gecelik Babydoll Pijama Atlet Külot Zıbın Fantazi Takım gayet başarılı bir site

bende onlineicgiyim.com diye bir siteden kargo bedava aldım aldığım ürünleri paylaştım forumda görmelisiniz:))

Bende gitti gidiyorda moon womandan alışveriş yaptım.

Güvenilir bir site güzel modeller var. Ücretsiz kargo ile hemen yolladılar. Tavsiye ederim .

Ben camasironline'dan yapıyorum alışverişimi, bu güne kadar sorun yaşamadım hatta yanlış beden siparişi verdiğimde sitenin sahibiyle telefonda görüşüp değiştirdim.

Çok güvenilir bir sitedir..alışveriş yaptığında kargo görevlisi dahi kimse ne olduğunu bilmez .Toptan fiyatlarada alınıp üstüne kar koyup evde ek iş yapılabilinir..

merhaba arkadaşlar.
şimdiden teşekürler...

benim devamlı sipariş verdiğim,güvenilir bi adres var..kapıda ödemesi ve adrese teslimde ediliyor..ürünler de oldukça kaliteli..facebook a Kalitenin Adresi Toptan Fiyatına yazarsanız çıkıyor..

Üç çamaşırı olarak değil de güvenilir internet adresi önermek istedim ben size. Baya gecmiş sorunuzu soralı ama bu siteye bakmanızı tavsiye ederim. hepsikalite.com
Kapıda odeme seçeneği de mevcuttur. Uygun fiyatlar ve kaliteli satış yapılmaktadır. Ben buradan sürekli alışveriş yapıyorum kargoda 3 iş gününde elime ulaşıyor

Daha ucuzuna rastlamadım ben..:KK34:

Seksi gecelik modelleri için tavsiye ederim hem güvenilir, hem de uygun fiyatlı, ayrıca kargo 3 iş günü içinde elinizde oluyor.

X