Saç Rengi ve Saç Boyama Palette 6-68 Bronz Kahve İle Boyayanlar ?

theuglygoddess

You are mine ♥
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2010
3.221
33
Palette 6-68 Bronz Kahve ile saçını boyayan var mı? Boyayanlar yorumlarını paylaşırlarsa ya da resimlerini koyarlarsa çok iyi olur. Boyamayı düşünüyorum ama karar veremedim :KK31:

Eklentiler

• $Palette-6-68-Bronz-Kahve-Sac-Boyasi__33616949_0.jpg
    $Palette-6-68-Bronz-Kahve-Sac-Boyasi__33616949_0.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 12.074
ben bugun 6-65 boyadım.bronz kahveyıde dusunmustum ama cok renk farkı goremedım resımlerde bırazda sarı yansımalı ıstemıstım.sadece sunu soyleyebılırım boyle baskın bır kahverengı bekleme sacında.bıraz daha az kahvelık verıyo dıyeyım.tabı zemınde onemlı ama

bu renkte 6 ve 8 yansıması olduğu için kızıllı bir kahve çıkacaktır. ama parlak bir renk olur gibi

ben bugun 6-65 boyadım.bronz kahveyıde dusunmustum ama cok renk farkı goremedım resımlerde bırazda sarı yansımalı ıstemıstım.sadece sunu soyleyebılırım boyle baskın bır kahverengı bekleme sacında.bıraz daha az kahvelık verıyo dıyeyım.tabı zemınde onemlı ama

bu renkte 6 ve 8 yansıması olduğu için kızıllı bir kahve çıkacaktır. ama parlak bir renk olur gibi

Saç rengim açık kahve gibi. Ben karamel kahve gibi bi renk istiyorum sanırım bu renge boyarsam dediğiniz gibi kahvelik vericek sadece. Daha bi açık renk seçmeliyim :26:

tavsiye ederim ben canım gecen yıl anemin sacını bir yıl kadar bu renge boyadık ve gercekten çok canlı parlak bir renk yanlız kutu üzerindeki renge aldanma ana rengi kahve ama güneşte kızıl yansımaları var çok hoş bir renk eğer kahve tonları gibi koyu kahve kızıl tonlarını düşünüyosan ideal bir renk..:)

X