alaska meşe parke

bebeke

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2011
19
0
selam kızlar ,evimize parke döşencek bir türlü karar veremiyoruz iç kapılar beyaz duvar boyası beyaz sedefli boya polisan olacak salon ,oturma odası ve koridorlar sedefli boya diğer odalar düz boya olcak parkeyide suya dayanıklı alaska meşe parkemi tercih etsek karar veremiyoruz genel olarak mobilyalar bambu beyaz ağırlıklı mutfak ,banyo, genç odası bambu beyaz, kız çocuk odası beyaz, yatak odası ceviz ,oturma odası sütlü kahve tonlarında tv ünitesi bambu beyaz,vestiyer, kiler dolabı bambu beyaz,salon mobilyalarını beyaz düşünüyoruz,koltuk takımı rengine karar veremedik mor beyaz koltuk takımı yada gümüş tonlarında koltuk takımı mı seçsek karar veremedik...yardımcı olursanız sevinirim...

Hayırlı olsun eviniz.
Seçtiğiniz parke evin genel yapısına çok uygun bence.Eğer laminant düşünüyorsanız eskitme beyaz laminantlarda çok uyar evinize
Bembeyaz ferah bir eviniz olur.
Koltuk rengine gelince ben ahşap beyaz ağırlıklı evlerde uçuk pembe tonlerını ve mavi tonlarını(özellikle turkuaz) çok seviyorum.Evinizin o ferah havasına çok uyacağını düşünüyorum.. Düşünmenizi tavsiye ederim

Hayırlı olsun eviniz.
Seçtiğiniz parke evin genel yapısına çok uygun bence.Eğer laminant düşünüyorsanız eskitme beyaz laminantlarda çok uyar evinize
Bembeyaz ferah bir eviniz olur.
Koltuk rengine gelince ben ahşap beyaz ağırlıklı evlerde uçuk pembe tonlerını ve mavi tonlarını(özellikle turkuaz) çok seviyorum.Evinizin o ferah havasına çok uyacağını düşünüyorum.. Düşünmenizi tavsiye ederim

saol arkadaşım parkeler beyaz kayın oldu diğerleri aynı turkuz rengini oturma odasında düşünebilirim salona karar veremedim henüz ...

X