Ankara'daki spor merkezleri ve fiyatları

nefertityy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2012
2.663
6.805
Arkadaşlar merhaba,

Ankara'da spor merkezi arıyorum. Hatta vermem gereken çok fazla kilo olduğundan dolayı sadece spor salonuna gitmek değil amacım, salonda bir antrenör yardımıyla düzenli çalışarak kısa zamanda vücudumu forma sokmak istiyorum.

Daha önceleri de spor salonuna çok gittim. Ancak salonda ilk bir kaç gün bize hareketleri gösterip sonra ortadan kayboluyorlar. Bu durumda da ben de hareketleri kafama göre yapmaya hatta kaytarmaya başlıyorum. Antrenör ile çalışırsam hareketleri daha doğru yapabilirim, hatta yalnız olmadığım için canımda sıkılmaz vs gibi düşünceler içerisindeyim.

Ancak spor salonları zaten pahalı ve antrenör fiyatları nasıldır bilemiyorum.

Sizler gidiyorsanız eğer, bana gittiğiniz salonların fiyatlarını söyleyebilir misiniz? Hatta antrenör ile çalışanlar olup da tecrübelerini aktarırlarsa iki kat mutlu olurum :)

Herkese güzel günler..

Söylediğiniz gibi genelde ilk günler şöyle bir bakıp sonraki günler hiç ilgilenmiyor hocalar :KK19:

aynen ilgilenmiyorlar, nasılsa bir kere kayıt yaptırıp parayı aldıktan sonra devamına gerek kalmıyor..

Arkadaşlar merhaba,

Ankara'da spor merkezi arıyorum. Hatta vermem gereken çok fazla kilo olduğundan dolayı sadece spor salonuna gitmek değil amacım, salonda bir antrenör yardımıyla düzenli çalışarak kısa zamanda vücudumu forma sokmak istiyorum.

Daha önceleri de spor salonuna çok gittim. Ancak salonda ilk bir kaç gün bize hareketleri gösterip sonra ortadan kayboluyorlar. Bu durumda da ben de hareketleri kafama göre yapmaya hatta kaytarmaya başlıyorum. Antrenör ile çalışırsam hareketleri daha doğru yapabilirim, hatta yalnız olmadığım için canımda sıkılmaz vs gibi düşünceler içerisindeyim.

Sizler gidiyorsanız eğer, bana gittiğiniz salonların fiyatlarını söyleyebilir misiniz? Hatta antrenör ile çalışanlar olup da tecrübelerini aktarırlarsa iki kat mutlu olurum :)

Herkese güzel günler..

mnerhabalar canım..benimde bir sürü salon tecrübem oldu..sonuç olarak bu sene mart ayında b-fite başladım..evimede yakın iyi oldu..boyum 162 73 kiloydum..şimdi 64 oldum..sporla beraber diyetisyenede gittim..diyetisyenimdende memnunum b-fittende..b-fitte istediğin zaman gidebiliyorsun..sürekli hoca var..o yaptırıyo..30 dakika 3 tur..ama canın çıkıyo..arkasından yer hareketleri yapıyorum ben..sen istersen yapma sana kalmış..b-fit internetten gir bak derim..sana yakın yer varsa git görüş..ücretsiz denemede yaptırıyolar..fiyatları değişiyo..ben eski üye olduğumdan başka fiyat yeni olunca farklı..kolay gelsin

Tatlım ben Ankara Keçiörende Body Style'a gidiyorum dün fitnessa başladım ve haftada 3 gün gideceğim.Ben kilo almak için spor yapıcam iki tane kilo vermek için spor yapan arkadaşla tanıştım bile.Sende oraya gelebilirsin hocamız iyi biri birde sabah erken saatlerde erkekler gelmiyormuş genelde ondan sabahları 10da gideceğim ben.70 tl ödüyorum aylık.

Ben atlantis sports center a gidiyorum hiç memnun değilim sportif i öneriyor herkes hemde fiyat performans olarak daha uygunmuş

Arkadaşlar merhaba,

Herkese güzel günler..
canım konuyu açalı da baya zaman geçmiş ama şunu söyleyebilirim, senin beklentilerin bende de mevcut ve ben B-Fit'e yazıldım, gidiyorum. hoca her zaman başımızda ve her hareketi tam olarak yapmamız için beraber çabalıyoruz. üstelik günde sadece yarım saat kırk dk yapılıyor. ama saatlerce yapmış gibi tatmin oluyor insan. birçok yerde de şubesi var, fiyatları uygun ve ilk gittiğin gün ücretsiz deneme yapma şansın var. :) tavsiye ederim canım. sana en yakın şubesine bakıp gitmeni

kızlar ankarada başka neresi var???? oskoca ankaradada bi yer bulamazsak :KK19:

Tatlım ben Ankara Keçiörende Body Style'a gidiyorum dün fitnessa başladım ve haftada 3 gün gideceğim.Ben kilo almak için spor yapıcam iki tane kilo vermek için spor yapan arkadaşla tanıştım bile.Sende oraya gelebilirsin hocamız iyi biri birde sabah erken saatlerde erkekler gelmiyormuş genelde ondan sabahları 10da gideceğim ben.70 tl ödüyorum aylık.

Canım merhaba bende body style a yazılmak istiyorum fakat amacım kilo vermek. Sürekli önünden geçerken bakıyorum ama genellkle erkekler oluyor. hem bu yüzden hemde hocaların ve ortamın ilgisinden dolayı biraz cekiniyorum. Sence nasıl ? Bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.

X