astroloji burç uyumu tüm fallar için gelin birlikte kaynatalım :)

kızlar bende terazi erkeğini sorayım size. ben boğa burcuyum. terazi erkeği nasıl. çok mu dengesiz. nasıl baş edeceğim.

terazi denge burcu derler ama tatlım dürüst iyi niyetli ama bu burcun erkeleri için çapkın deniliyor gerçi bütün burç erkekleri için aynısı deniliyor :))

hisleri kuvvetliymiş

bakk ne diyor : Eğer akıllı, mantıklı, cazibeli, zarif, şık, güzel, hoş bir tipseniz onu ömür boyu yanınızda tutabilme şansınız yüksektir. erkekleri etkileyebilcek en büyük silah bu zaten :KK8:

1 araba
2 para ikilisi
3 değnek beşlisi
4 kılıç dörtlüsü
5 denge
6 kılıç şövalyesi
7 değnek altılısı
8 kılıç kraliçesi
9 imporatiçe
10 para onlusu ben boğa sevgilim ikizler tatlım çooookkkkk teşekkür ederim kırmadığın içinnn :KK16:

şuanda kavgalısınız sanırım. bir tartışmanız olmuş. denge kurmakta zorlanıyorsunuz. geçmişte geri çekilme dinlenme dönemi olmuş. bu durumun etkisi giderek geçiyor. geçmişte dengeli giden bir ilişki görülüyor. kılıç şovalyesi sevgilini gösteriyor. dikkatli ol derim.yakın gelecekte kırıcı davranışlarda bulunabilir.tam bir ikizler özelliğini gösteren biri haline gelebilir.zafer kazanmıış gibi gözüküyor. imparatoriçe kartı evlilik isteiğini gösteriyor. evlenmek istiyorsun bu kişiyle. gelecek kartı mutlu güzel bir aileyi gösteriyor. gelecekte güzel bir aile kurabilirsin.:nazar:

terazi denge burcu derler ama tatlım dürüst iyi niyetli ama bu burcun erkeleri için çapkın deniliyor gerçi bütün burç erkekleri için aynısı deniliyor :))

hisleri kuvvetliymiş

bakk ne diyor : Eğer akıllı, mantıklı, cazibeli, zarif, şık, güzel, hoş bir tipseniz onu ömür boyu yanınızda tutabilme şansınız yüksektir. erkekleri etkileyebilcek en büyük silah bu zaten :KK8:

ben onun kafasını kırmak istiyorum.:KK57::KK57::KK57::KK57::KK22::KK22::KK66::KK66::KK66:

şuanda kavgalısınız sanırım. bir tartışmanız olmuş. denge kurmakta zorlanıyorsunuz. geçmişte geri çekilme dinlenme dönemi olmuş. bu durumun etkisi giderek geçiyor. geçmişte dengeli giden bir ilişki görülüyor. kılıç şovalyesi sevgilini gösteriyor. dikkatli ol derim.yakın gelecekte kırıcı davranışlarda bulunabilir.tam bir ikizler özelliğini gösteren biri haline gelebilir.zafer kazanmıış gibi gözüküyor. imparatoriçe kartı evlilik isteiğini gösteriyor. evlenmek istiyorsun bu kişiyle. gelecek kartı mutlu güzel bir aileyi gösteriyor. gelecekte güzel bir aile kurabilirsin.:nazar:

teşekkür ederim tatlım yorumladığın için :KK16:

aile olmayı evlilik düşünüyoruz bakalım ama kısmetse artık hayırlısı :KK16::KK16:

ben onun kafasını kırmak istiyorum.:KK57::KK57::KK57::KK57::KK22::KK22::KK66::KK66::KK66:

tatlım ikizler erkeği içinde çapkın deniliyor ama sevdiği insanı bulana kadar deniliyor :KK9:

çookk çapkınn bu erkek çoookkk :KK52::KK52:

niye kafasını kırıcaksın çocuğun yaaa :KK9::KK9:

teşekkür ederim tatlım yorumladığın için :KK16:

aile olmayı evlilik düşünüyoruz bakalım ama kısmetse artık hayırlısı :KK16::KK16:

tatlım ikizler erkeği içinde çapkın deniliyor ama sevdiği insanı bulana kadar deniliyor :KK9:

çookk çapkınn bu erkek çoookkk :KK52::KK52:

niye kafasını kırıcaksın çocuğun yaaa :KK9::KK9:

bana az çektirmedi. hak ediyor:KK57::KK57:

ikizler çok konuşkan olur. herşeye bir cevabı vardır. çok hareketli oluyorlar. boğa ağır kalabilir. sürekli senle uğraşır durur. kızdırır seni. sonrada kızınca çok güzel oluyorsun der.:KK17::KK17: ama dikkatli ol derim. her yerde gözü var ikizlerin.:KK53::KK53:

ikizler çok konuşkan olur. herşeye bir cevabı vardır. çok hareketli oluyorlar. boğa ağır kalabilir. sürekli senle uğraşır durur. kızdırır seni. sonrada kızınca çok güzel oluyorsun der.:KK17::KK17: ama dikkatli ol derim. her yerde gözü var ikizlerin.:KK53::KK53:

evet yaa sürekli benimle uğraşıyor günde nerdeyse 3 öğün şaka yapar ama kendisine yapılmasından hoşlanmaz beyfendiii :KK52: gözünü oyarımmm :117::117:

fy35n.jpg
[/url][/IMG]

Hey selam uyum tablosunu açamadım...

Dur ben biraz anlatayım cevap veren belki çıkar :KK70:

Oğlak burcuyum.. 3 kova tanıdım ..Allahıım ..İnsan da duygu hiç mi olmaz işte o benim...Yok arkadaş olmuyor..Sevemiorum kovaları ben..

Uyum felan hikayelerine bakıorum işte 2 side çok mantıklıdır.Paraya önem verir.Yaa ohaa yaa..Burç yorumunda da paradan bahsetcekse...Aatayım kendimi bi yerlerden..

where is the love ?? yani... Yükselenim de ya balık ya kova ...çözeemedim... İnsanları burca göre sınıflandırmak ne kadar doğru bilemiorum ..Haa kovaya ilgi duyamadın kime ilgi duydun dersen..Aslan ..o pislik aslanlara hep ama hep gizliden de olsahayranlık duydum..

Keserim oğlum sizi ...O ne ego oo

X