astroloji burç uyumu tüm fallar için gelin birlikte kaynatalım :)

BAŞAK KIZLARI İÇİN…..

En ideal burç: Boğa yada oğlak burcu erkekleri.

Stili: Giyimine özen gösteren bir erkektir. Giydigi şeyler marka olmayabilir fakat temiz ve ütülü olmalıdır.

Nerelerde bulunur: Sinema ve tiyatrolarda .

Niçin başaklara hitap eder Temiz, düzenli ve güvenilirdir.Zeka ve espritüellik kalmışsa bu erkek başak burcu kadını için idealdir.

TERAZİ KIZLARI İÇİN…..

En ideal burç: İkizler yada koç erkekleri .

Stili: Parlak renklere bayılır ve dikkat çekici bir yönü vardır.

Nerelerde bulunur: Eğlenmeyi çok sevdikleri için onları çılgın gece klüplerinde aramalısınız.

Niçin terazilere hitap eder: Onu ellerinde tutmak için tüm bilgilerini bu erkekte yoğunlaştırır.Sonunda da aşık olurlar.

AKREP KIZLARI İÇİN……

En ideal burc: Balık yada yengeç erkekleri.

Stili: Bol kıyafetleri,tatlı gülümsemesi ile her akrep kızını etkiler. Duygusal , içten, sevecen, ve güven vericidir.

Nerelerde bulunur: Sessiz, yumuşak müzik dinleyebileceği kafe barlara takılır.

Niçin akreplere hitap eder: Katı gorünüşüne rağmen aslında akrep burcu kızları duygusal ve hassastırlar. Bu erkek onların içindeki duygusallığı öne çıkarır.

——————————————————————————–

YAY KIZLARI İÇİN…..

En ideal burç: Yengeç yada terazi erkekleri.

Stili: Fazla dikkat çekici giyinmese de kendine baktıran erkekler tam yay kızlarına göredir.

Nerelerde bulunur: Bu erkekle kütüphanede karşılaşabilirsiniz.

Niçin yaylara hitap eder: Bu erkek, yay kızının çılgınlıklarını anlar ve onu komik duruma düşmekten kurtarır.

OĞLAK KIZLARI İÇİN……

En ideal burç: Başak yada kova erkekleri.

Stili: Doğal ve pratik bir giyim tarzı olmalıdır.

Nerelerde bulunur: Spor yapmayı çok sevdikleri için onları sosyete spor klüplerinde bulabilirsiniz.

Niçin oğlaklara hitap eder: Tabiri caizse oğlak kızlarının azgınlığI bu erkeklerde de vardır da ondan.

KOVA KIZLARI İÇİN…..

En ideal burç: Aslan yada yay burcu erkekleri.

Stili: Havalı, kendinden emin, dünyayı umursamaz görürler.

Nerelerde bulunurlar: Barlarda yada çılgın partilerde.

Niçin kovalara hitap eder: Çapkın kova kızları bir erkeğin vurdumduymaz tavırlarıyla yola gelirler. Bu erkege ilgi göstermedikçe ilgi görmeyeceklerini bilirler.

BALIK KIZLARI İÇİN…..

En ideal burç: Aslan yada akrep burcu erkekleri.

Stili: Beni seven olduğum gibi sevsin bir erkek tipidir bu. Kendisi zaten öyle şirindir ki pahalı giysilere yada güzel kokulara ihtiyacı yoktur.

Nerelerde bulunur: Stand-up komedilerde yada talk-showlarda rastlayabileceginiz bir tiptir bu.

Niçin balıklara hitap eder: Duygusallıktan balık kızını uzaklaştıracak ve hayattan zevk almayı öğretecek erkek aslan yada akreptir

Akreple balık asla anlaşamaz :KK53:

Balık ağlaktır akrep aynında Onu taşıya bilecek bir kaıdn sever beni yani hhahahahh:118:

ikizler burcununda ne yapıcağı belli olmuyor bi bakarsın bal kaymak aranız bi bakarsın sanki onları yapan başka biri nasıl bir ruh dünyaları var çözemedim
kaç tane ikizler tanıdıysam hepside böyle
bir türlü anlaşamadığım burçtur benimde ikizler

yay burçları çok mantıkçıdır mantıkları doğrultusunda hareket ederler sanarsın ki duygularını bağışlamışlar ama bi bakmışsın içten içe yaşıyorlar duygularını dünyanın en güçlü karakterleri kendileri gözükücekler yaaa :KK9:

aslan dı....

ha u arada başaklar çok duygusuz ve ruhsuzlar
eleştirmeye bayılırlar karşılarındakını
yay larda çok özür dileyerek ,tek ayak üstünde 40 takla atarlar
kımseyı kırmıyım derler,işkembeden sallarlar:)

Ben hiç bir yay'ın işkembeden sallasıgını görmedim şahsen Kımseyi kırmayayım diye salamama aksıne dobrayım. Haa çok sevdiğim birii için Çok kıvranırım ama gende gerçeği söylerim KEndi sırrımı kendimde tutamam. :KK60: :KK60:

kesinliklee dobradır
hatta bu dobralıktan başlarına gelmeyen kalmayabilir zaman zaman
mantık dedinmi önde giderler, etrafındakilerin sorunlarını bile kendi sorunu gibi üstlenip çözüm aramaya çalışırlar

arkadaşlarımın mesajlarına bakarken bu mesaja rastladım..Ben yay,, eşim balık burcu :))

ayağımı sürüdüm sanırım her gelen yay çıkıyor yahuu : ))))

AKREP KIZLARI İÇİN……

YAY KIZLARI İÇİN…..

En ideal burç: Yengeç yada terazi erkekleri.

Stili: Fazla dikkat çekici giyinmese de kendine baktıran erkekler tam yay kızlarına göredir.

Nerelerde bulunur: Bu erkekle kütüphanede karşılaşabilirsiniz.

Niçin yaylara hitap eder: Bu erkek, yay kızının çılgınlıklarını anlar ve onu komik duruma düşmekten kurtarır.

2 tane terazi erkeğiyle ilişkim oldu
ama denge burcu adı altında dengesizlikleri de çoktu :KK9:
ama henüz yengeç erkeğine denk gelemedim
bide onu deneyeyim bari :KK53:

yay burcu kesinlikle patavatsızlık derecesinde dürüsttür.Size kırmak ve üzmek pahasına doğruyu söyler.Tecrübeyle sabbittir :KK9:

burçların dedikolarını yapıp çekiştiriyoruz çok eğlenceli hoşuma gitti sanki onlara söyleyemediklerimi söylüyormuşum gibi burdan oluyor :KK52::KK52:

X