Seven erkek nasıl olur ??

samimi olur, ama vıcık vıcık olmaz, sadık olur, gözlerine bi farklı bakar, sana bakınca gözleri bi farklı ışıldar
mutluluğunu da mutsuzluğunu da seninle birlikte ve senden çok yaşar, bir şey seni biraz üzdüyse onu 3 kat üzer, çünkü seni mutsuz görür, bir şey seni sevindirdiyse onu 3 kat sevindirir, çünkü sevdiği kadın mutludur.

En önemlisi, dürüst ve sadık olur. Gözünü kapadığında ya da sırtını döndüğünde seni arkandan bıçaklamayacağını bildiğin, içinin her daim rahat olup, huzurla dolmasını sağlayan erkektir bana göre .Yoksa her buluşamda çiçek almış almamış, ağzı çok iyi laf yapsın yapmasın günde bilmem kaç yüz sms atmış ya da atmamış bunlar sevginin kritlerleri değildir tek başına.

benim sevgilimde önceden böyle anlatıgnız gibiydi.
amaaa sonradan cok ilgisizleşti ters davranmaya basladı seviyorum seni dio ama ben inanmıyorum
beni çok kırıyo aglatıp üzüyor

seven erkek gün içinde sürekli arar çünkü özler.ama benim eşim beni hiç aramıyo:KK43:ben aramasam hiç aramaz :KK43:

ilk basta seviyorum ölüyorum bitiyorum oluyo sonradan hersey normalleşiyo
ilgizlik kavga baslıyo bende bilemedim seven nasıl olur ne yapar ne yapmalı ???

ilk basta seviyorum ölüyorum bitiyorum oluyo sonradan hersey normalleşiyo
ilgizlik kavga baslıyo bende bilemedim seven nasıl olur ne yapar ne yapmalı ???

Hiçbir şey ilk başlardaki gibi olmaz bana göre. Sevgi, aşk, heyecan kalır belki ama bir alışmışlık olur mutlaka. Kavgalar da tuzu biberi ilişkinin ama ilgisizlik dersen ona ben de hiç gelemem işte. Seven erkek ilgilenir ya, tüm zamanını ayırmasa bile mutlaka ilgisini belli eder bence. Tabi kişiden kişiye değişiyordur mutlaka ama bazı genel yargılar da mümkündür. Herkesin karakteri farklı, sen sezgilerine güven o konuda, zaten kalbin sana doğru olanı fısıldar, hep fısıldar ama biz bazen kabul etmek istemiyoruz gerçekleri bu yüzden yanılıyormuşuz gibi geliyor :)

Hiçbir şey ilk başlardaki gibi olmaz bana göre. Sevgi, aşk, heyecan kalır belki ama bir alışmışlık olur mutlaka. Kavgalar da tuzu biberi ilişkinin ama ilgisizlik dersen ona ben de hiç gelemem işte. Seven erkek ilgilenir ya, tüm zamanını ayırmasa bile mutlaka ilgisini belli eder bence. Tabi kişiden kişiye değişiyordur mutlaka ama bazı genel yargılar da mümkündür. Herkesin karakteri farklı, sen sezgilerine güven o konuda, zaten kalbin sana doğru olanı fısıldar, hep fısıldar ama biz bazen kabul etmek istemiyoruz gerçekleri bu yüzden yanılıyormuşuz gibi geliyor :)
ne güzel anlatmıssın canım öyle oluyo gerçekten :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

Arkadaşlar zaten çoğu kriterleri yazmışlar. Ama bana göre bunların yanında mutlaka fedakar da olması gerekir. Senin yanına gelebilmek için arkadaşlarınla geçireceği zamanı çalıyor mu senin sevmediğin alışkanlıklarından fedakarlık ediyor mu arkadaşlarından kılıbık damgası yemek uğruna senin düşüncelerine önem verip istemediğin şeylerden vazgeçiyor mu? :KK1: Kesinlikle bunlarda önemli.

tesekkür ederim kızlar dogru söylüyorsunuz ama anlatıgınız gibi bi erkek çıkmadı karsıma gör:KK14::KK14::KK14:medim yani

canım ben bu forumda hep görüyorum her olumsuz konuda ''seven erkek böyle yapmaz'' . insanların ağzında bi seven erkek kime göre neye göre seven erkek. herkes tutturmuş birşeyler söylüyor. herkesin karakteri çok farklı. seven erkeği bakışından dokunuşundan konuşmasından anlarsın. hissedersin. zamanla anlaşılır biraz zaman tanı samimiyetni anlarsın.

canım ben bu forumda hep görüyorum her olumsuz konuda ''seven erkek böyle yapmaz'' . insanların ağzında bi seven erkek kime göre neye göre seven erkek. herkes tutturmuş birşeyler söylüyor. herkesin karakteri çok farklı. seven erkeği bakışından dokunuşundan konuşmasından anlarsın. hissedersin. zamanla anlaşılır biraz zaman tanı samimiyetni anlarsın.
anladıım canım tesekkür ederim :KK34::KK34:

kim ne derse desin bayanlar seven erkek yoktur .. elinde sonunda aldatır ve elinde sonunda değişir bu aşk en fazla 1 sene ömür biçiyorum evlenmeden öncekıskan sadakatçi rolünü üstlenirler sonrada evlenip 1. seneden sonra gözler fıldır fıldır olur kadın o süre zarfında daha sevgi dolu daha sahiplenici olur seneler sonrada ya boşanır ya aldatır ya da sessiz bi şekilde devam eder

Yemek yerken ve uyurken ole seni izler sen farkedincede bisi yokmus gibi baska biseylerle ilgilenir sen usutursun simdi der sacini kurutur :) paltonun onunu ilikler atkini kontrol eder bnm kocam boyle yapio

Ilgili olur seni dusunur merak eder arar sorar senle vakit gecirmek ister.kendinde hissedersin zaten.sana bakinca gözleri parlar..:KK60:

X