Seven erkek nasıl olur ??

ezgi_canan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2012
918
14
Ben simdi cok merak ediyorum arkadaslar seven erkek nasıl olur... yada olmalı gerçekten sevdiğini nasıl anlamalıyız ??

Her erkeğin kişiliği farklı, herkes sevgisini farklı gösterir. Bunu bence hissederek anlarsın.
Mesela bazıları herkesin yanında , her yerde yapıs yapıs olur. Sarılır , öper, iltifatlara bogar.

Baskası da toplum icinde, 3. Şahısların yanında uzak durur hic bi sey hissettirmez basbasayken anlarsın sevgisini :)

Bana gore bir erkek, birlikte olduğu kadını herkese her seye karşı arkasında olur, onun kirilmamasi icin elinden gelen hassasiyeti gösterir, ve en önemlisi asla saygıdan ödün vermez. Ben bunlara bakarım.

Bunlar varsa bu adam beni seviyor derim. Hani derler ya gözünün icinden sakınıyor , beni oyle sakınıyorsa seviyordur :))

kişiden kişiye değişir bence.kıskançtır fazlaca (bu iyi bir şey sayılmaz), sahiplenir, eviyle ilgilidir, sevgisini hep dokunarak belli eder, sürprizler yapar, gün içinde 5-6 kez arar, seni seviyorum cümlesini sıkça kullanır, hastalanınca üstüne titrer, yüzün düşünce ilgilenir, saygılıdır, sadıktır...

anladım tskr ederim :KK16: :KK16: .16:.. birde söyle soruyum ciddi bi erkek nasıl olur davranışları tavırları sevdiği kız nasıl yaklsır nasıl davranır..??

Fazla söze gerek yok..Seven erkek sadakatin ta kendisidir..Sadakat olunca bu sayılanların hepsi oluyor zaten..

Saygili olmali sana karsi,

zorlamamli seni istemedigin seylere,seni her halinle begenebilmeli.

bence kesinlikle fazla hediye alan ve parayla gösteris yapan erkekte bir adim geri gideceksin!

cünkü benim esim yapmazdi böyle seyler misal ama baska türlü sevgi ve saygisin gösterirdi ve önemli olanda budur..

cok sükür,iyi ki o var hayatimda:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

bu forumda da cok var seviyorum deyip aklı baska seylerde olan erkeklerde var onu ayırt etmek için sormustum

anladım tskr ederim :KK16: :KK16: .16:.. birde söyle soruyum ciddi bi erkek nasıl olur davranışları tavırları sevdiği kız nasıl yaklsır nasıl davranır..??

iyi bir soru.

Ailesiyle tanistirmaktan cekinmez,samimidir yukarida dedigim gibi seni mal ile mülkle elde etmeye gerek duymaz.

sorunlariniz bile olsa seni def etmez.

bunlarin hepsi aklima suan gelen ufak seyler ama önemli bence.

misal esim tanisali 2-3 ay oldugunda kiz kardesiyle tanismami istedi...buda hosuma gitti cünkü,ciddi düsünüyordu benimle sahiden.

Ama birde böyle bisey var.hemen bir iki bulusmadan sonra yok evimizin pancurlari mavi olsun,3 cocugumuz olsun diyendende biraz süphe duy derim...

birde biraz gözetle,mesela esimden önce biriyle tanismistim,ve o cok israrci idi ki dedigim gibi iyi degil bu bence,

ve bir kizla zamanida anlasamyip ayrilmislar,ayyy inanirmisin onu anlatirken o icinde olan öfkeyi nasil gördüm,cünkü disada vurdu ve buda beni korkuttu,

cünkü sanki o kiz o an orda olsaydi bogacakti kizi:KK30:

seven erkeği hissedersin..haraketler çok yapmacık olabiliyor. burada eşine hiç bir açık vermeden sorunsuz evlilik yaşadığını düşünen bir sürü arkadaş aldatıldığını öğrenebiliyor. o yüzden yanında uyuduğunda, elini tuttuğunda, gözüne baktığında hissedersin bunu bence...evliysen mesela en çok gelmek istediği yer evidir akşamı iple çeker gibi...

her insanın kişiliği farklıdır ama tek bir noktada birleşebiliriz. Seven erkek sadık olur nokta:KK34:

Kaşına gözüne hayran hayran bakar :KK9:

Racona ters dediği şeylerden yavaş yavaş bir kaçını çiğner, elinde çiçekle yanına gelme gibi :KK9:

Ellerini tuttuğunda kalbi küt küt atar , gözlerinin içi parlar.. Bi yerden başlasam artık diye düşünmez :KK9:

Cinsel muhabbetlere girmez, bunun için zaten uygun zamanı bekler ( evlilik gibi ) :KK34:

Sürekli evlilikten bahseder, senin istediğinden bile daha erken bi tarih önerebilir :123:

kader katılıyorum sana bu konuda.seven erkek her zaman kıskanır ne kdrda güvense etse sevdiğini belli eder ilgi gösterir ne kadarda uzagında da olsa yakınında da olsa görmek ister ona bakarak konusmak ve özellikle de gelecek hayallerini onunla paylaşmak ister.benim görüşlerim bunlar kızlar..bilmiyorum sizce yanlış mıyım :)

ilgili alakalıdır,sürprizler yapar,söylediğin bişeyı asla unutmaz,senınle görüşmek için zaman yaratır,her fırsatı değerlendirir,cinsellik ön planda değildir,senı senden çok düşünür,sıkıntılarını,sorunlarını dinler,yardımcı olmaya çalışır,senın yerıne haftasonu planları yapar,arkadaşlarıyla tanıştırır,arkadaşlarınla tanışmak ister....
uzar gider bu liste..

Sadece hissedersin. Davranışları,hareketleri sana karşı üslubu bu sevgisinin ölçüsünü de verdiği değeride ortaya koyar. Öpmeye,yüzüne bakmaya bile kıyamaz. Ne olursa olsun,arada kim olursa olsun engel tanımaz,vazgeçmez. Sevdiğinin arkasında durur:KK16:

seven erkek nasıl olur dan ziyade kadının neleri sevgi olarak gördüğüne bakmak lazım...

sürekli elinde çiçek buluşmaya gelen, sürekli seni arayan dakika başı mesaj atan, hep canım cicim sevgi pıtırcığı olan, her şeye "tamam aşkım, peki hayatım, olur sevgilim" diyen erkek bana göre seven değil sıkan bunaltan çekilmez, tahammül edilemez erkektir :)
yapmacıktır, samimiyetsizdir, rol yapıyordur... sevgi bu değildir...

bu konuda o yüzden ben ortak fikirler çıkacağına inanmıyorum...

yıllardır süregelen tartışmalar da var böyle, seven erkek sevdiği kıza dokunmaz, cinsellik istemez..
ya da insan sevdiğine dokunur diyerek karşı görüşü çürütenler...

yani bence biraz da bizim anlayışımıza bağlı, yaşadıklarımıza bağlı...

benim görüşüme göre de seven erkek dürüst olur..
yaptığını yapacağını gizlemez.. sevdiğini ezdirmez... korur kollar.. her koşulda iyi kötü her anda yanında olabilecek kadar kendi iş ve zamanından fedakarlık gösterir..
işin içine ailelerin girmesinden korkmaz..

en önemlisi de sevgisini hissettirir... öyle ne çiçekle ne böcekle, ne süslü iki üç kelimeyle... sana sadece bakar...
bazen gözleri anlatır bazen de şefkatle sarılan kolları.. bazende teselli ettiği omzu...

bir şeye gerek yoktur çoğu defa... doğru insansa ve seni doğru insan olarak görüyorsa sana bunu bir şekilde hissettirir zaten... :KK34:

X