Hamilelik yolunda hep birlikte ilerleyelim..

Aminn cnm .izliyorum ben uyuyamiyorum çünkü :KK50:

Günaydın kzlar nasilsiniz
Israile bende kiziyirum coj assagilik bi milket dicem yaa onlari yonetenler assalik hwrifler
Ist a kis mi gekd ne ne acayip bi hava ya soğukta ayrica
Dun tum aksam helikopter gecip durdu polis helikopter i ya o kadat coj dolandilarki gerdi vallahi aha dedum bieu ifyar caduruna geliyo abartmiskar gucenligi dedim yaa
Bonzai operadyonu varmis Bahçelievler de onun seyiymis
Elifim dun gelecen dedim gelemedim kuzum kusura bakma
Tel caldi sonra nra bi iki is vardi obkari hallettim sonrada oyku uyandi
Ya bwn hic dinlenemuyirym ya yorgun nluktan oluyor um resmen
Sabahin korunde kalktudokuzda zirladi uut diye su hava tam uykuluk sioa beni dikiyo kendi uyuyo

Merhabalar bende aranızda yeniyim on haftalık hamileyim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Günaydın kzlar nasilsiniz
Israile bende kiziyirum coj assagilik bi milket dicem yaa onlari yonetenler assalik hwrifler
Ist a kis mi gekd ne ne acayip bi hava ya soğukta ayrica
Dun tum aksam helikopter gecip durdu polis helikopter i ya o kadat coj dolandilarki gerdi vallahi aha dedum bieu ifyar caduruna geliyo abartmiskar gucenligi dedim yaa
Bonzai operadyonu varmis Bahçelievler de onun seyiymis
Elifim dun gelecen dedim gelemedim kuzum kusura bakma
Tel caldi sonra nra bi iki is vardi obkari hallettim sonrada oyku uyandi
Ya bwn hic dinlenemuyirym ya yorgun nluktan oluyor um resmen
Sabahin korunde kalktudokuzda zirladi uut diye su hava tam uykuluk sioa beni dikiyo kendi uyuyo
Oyy melisam o iykusizlugu gel bana sor aksam iftardan sonra baygin dusuyorum resmen yeminle esim beni artik uyyan diye silkeliyo sanirsin hamileyimde halsizlik yoegunluk hat safada gulum seni cok iyi anliyorum inanki heo diyorum yaa eskiden yatnaktan bir yanim agrirdida pozisyon degisirdim simdi yatmaya zamanim yok sabah 7 de ayaktayim gece 11 12 arasi uyuyorun 2de ayaktayim 3de yatiyorum ali ne kadar durirsa arrik sicak uzun gunler oruclu bitiriyo insani :KK31::KK31::KK31:oykum buyududumu annesi nasil degisitimi fistigim senin pesindemi surekli ali gibi aliyke bitisik geziyoruz resmen oykude öylemi:26:
Merhabalar bende aranızda yeniyim on haftalık hamileyim

Merhaba canim hisgeldin tebrik ederim rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin ins kac yasindasin ilk bebeginmi :26:

Oyy melisam o iykusizlugu gel bana sor aksam iftardan sonra baygin dusuyorum resmen yeminle esim beni artik uyyan diye silkeliyo sanirsin hamileyimde halsizlik yoegunluk hat safada gulum seni cok iyi anliyorum inanki heo diyorum yaa eskiden yatnaktan bir yanim agrirdida pozisyon degisirdim simdi yatmaya zamanim yok sabah 7 de ayaktayim gece 11 12 arasi uyuyorun 2de ayaktayim 3de yatiyorum ali ne kadar durirsa arrik sicak uzun gunler oruclu bitiriyo insani :KK31::KK31::KK31:oykum buyududumu annesi nasil degisitimi fistigim senin pesindemi surekli ali gibi aliyke bitisik geziyoruz resmen oykude öylemi:26:

Merhaba canim hisgeldin tebrik ederim rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin ins kac yasindasin ilk bebeginmi :26:

Yok canim yapismiyi ole sikmiyo simdilik
Disari ciktik eşşek ikinci uykuyuuyumadi deli etti beni
Gittigimiz yerde ciluk cocuk coktu akli kaldi swnirsam
Girtik gzmek ywrine bi saatevyakin bi esimbi bwn pispiskadik kucakta yik olmuyo amannn otursun arabadindq uyumasin artik dedim:KK47:
Cok yorumluyorum cokkk bide gezmelere gidiyoruz üstüne gerci evde dursamda isten yoruluyorumm:KK1:

Yok canim yapismiyi ole sikmiyo simdilik
Disari ciktik eşşek ikinci uykuyuuyumadi deli etti beni
Gittigimiz yerde ciluk cocuk coktu akli kaldi swnirsam
Girtik gzmek ywrine bi saatevyakin bi esimbi bwn pispiskadik kucakta yik olmuyo amannn otursun arabadindq uyumasin artik dedim:KK47:
Cok yorumluyorum cokkk bide gezmelere gidiyoruz üstüne gerci evde dursamda isten yoruluyorumm:KK1:

Oyy melisam vallaha aliyle yapisik kardes gibiyiz boyle tv izlerlen bile bana yapisik odada ciksma pesimde esim diyoki Allahini seversen otur birdsey yapmada buda otursin bildigin gibi degil beni cok bunaltiyo yaninda oturunca oturur ne bi azginligi ne bi yaramazlik yok ama ise gidiyim bitti yalnizliktan cocuk bana sarito hos esim olsa onunlada isi tokya anca disari giderken babayi biliyo danam sende cik gez bosver melisam kis gelince gezemezsiniz zaten bu kadar hem dedigin gibi evde olsanda ev isi bitiriyo en azindan diaarda hava aliyosun

Hayirdir canlar nerdesiniz

Kadir gecenizde mübarek olsun.

Ne yaoiyon monum vallaha kimsecikler yok bakinjyorjm bende yazmiyorum yazan olursa damliyorum pasamnasil ne var ne yok:KK19:

Iyi cnm ne olsun sahurdan sonra ancak yatcam oyalandim baya oda iyi yarin bayram lik bakicam inşallah güzel bir şey bulurum

Iyi cnm ne olsun sahurdan sonra ancak yatcam oyalandim baya oda iyi yarin bayram lik bakicam inşallah güzel bir şey bulurum

Ayy moonum artik zor geciyoki ramazan vallaha bir haftadir bas agrisi cek ilac al derken artik zor dayaniyorum vallaha rabbim gunah yazmasin ama cidden zorlaniyorum acliktan degil aksam yiyemiyorum bile bazen sahurdada yemiyorum ama susamak ve en onemlisi çay ah cay cok zorluyo neyse sonuna geldik lcwda guzel kiyafwtler gelmis kuzum bayrama ozelde guzel seyler var bakiver istersen pasama ne alican ben ise 3 takim aldim hepsinede sabirsizlaniyorum giydirmek icin kuzuma :KK16:

Bilmiyorum ki cnm karar veremedi m bakicaz artik:) evet bencede susuzluk zor aclik sicakta yenmiyo zaten

Bilmiyorum ki cnm karar veremedi m bakicaz artik:) evet bencede susuzluk zor aclik sicakta yenmiyo zaten

Aynen canim yaa zaten sicakta yenmiyo ama.su su su su ah ah :KK31:pasamjn resmini koyarsjn artik bayramdannsonra cicisleriyle :KK16:buyumustur coktandir gormuyorum kuzumu

Selam kızlar

Elifim telden giriyorum diye artik paylasamiyorum resim ama paylasirim bi ara:)

Bende dun uc takim aldim ama bayram ligi sirin:) Guzel. Ayakkabı si kaldi.onda yarin alirim artik.sen napiyosun elifcim

Bende dun uc takim aldim ama bayram ligi sirin:) Guzel. Ayakkabı si kaldi.onda yarin alirim artik.sen napiyosun elifcim

Ohh guke gule can sagligiyka giysin pasam coxuklar olunca kiyafet dayanmiyo vallaha bayram onlara guzel biz ayakkabimizida aldik bayrami bekliyoruz :KK16:ugrasiyorum canim b3mde aliyle cok Or uykusuzluk basladi dis cikariyo yine ishal olduki boyle birsey yok pisik oldu surekli altina yapiyodu 2 gundur daha iyi cok sukur

Ohh guke gule can sagligiyka giysin pasam coxuklar olunca kiyafet dayanmiyo vallaha bayram onlara guzel biz ayakkabimizida aldik bayrami bekliyoruz :KK16:ugrasiyorum canim b3mde aliyle cok Or uykusuzluk basladi dis cikariyo yine ishal olduki boyle birsey yok pisik oldu surekli altina yapiyodu 2 gundur daha iyi cok sukur

Evet cnm bizde n gecti cocukken bayramlar guzel:) geçmiş olsun cnm diss zorla kısmet bakalım ikincisi ne zaman olcak.ayni seyler bastan baslicak :)

Bebis çalışma lari basladi bizdee:KK66:

X