Rüya Yorumları İstihare yardımm kızlarr

454545

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2009
25
0
34
Kızlar merhaba.kaç haftadır istihare yapıyorum genelde hatırlarım rüyalarımı ama rüyalarımı hatırlamıyorum. yatağımda tam kıbleye yönelik mi olmalı nasıl olmalı anlamadım yardımcı olur musunuz lütfenn :KK43:

İstiğfar duası edip, 2 rekat İstihare namazını kılıp kimse ile konuşmadan yatman gerekiyor, zihnen kendini dünyadan soyutlamalısın eğer rüya görmediysen tekrarlayacaksın canım.

Bende ıstıhare yaptm rüyamda yerde kar gördüm beyazdı salonda arkadasımın annesnı aradım bı arkadasmla oraya gtmek ıstıyormusuz arkdasmın annesıde mısafırlerım var sonra gelırsnz dıyo rùyamda bu kadar gördüm anlamı nedır yorumlayabılırsenız sevınırım

İstihare'de rüyada görülen beyaz ve yeşil renk hayra yorumlanır. Yine de önemli olan senin ne düşündüğün, birazda kendine sorman lazım... içinden ne geçiyorsa o yöne doğru adım at derim.

ben istihareye yattım daha önce haksızlık ettiğim üzdüğüm biri vardı tüm ısrarlarına rağmen kabul etmemiştim onu…şimdide ben ısrar ediyorum tam tersine döndü herşey.. ilk gün birşey görmedim 3. gün gördüm…istihareye yattığım kişi yanımda çeyiz alışverişi yapıyorduk ellerimiz dolu…bir buzdolabının önünde onu almayı düşünüyoruz…(buzdolabı beyaz ) nedir bu?

ben istihareye yattım daha önce haksızlık ettiğim üzdüğüm biri vardı tüm ısrarlarına rağmen kabul etmemiştim onu…şimdide ben ısrar ediyorum tam tersine döndü herşey.. ilk gün birşey görmedim 3. gün gördüm…istihareye yattığım kişi yanımda çeyiz alışverişi yapıyorduk ellerimiz dolu…bir buzdolabının önünde onu almayı düşünüyoruz…(buzdolabı beyaz ) nedir bu?

Canım beyaz iyidir hayır rüyan gayet olumlu çıkmış.şimdi herşey tam tersi olabilir,ama ilerde okişiyle beraber olabilirsin zamana bırakmak gerek.

X