Diş Teline Gerek Olmadan Düzgün Dişlere Sahip Olmak Hayal Değil!!!

Size özelden mesaj atıldı ama buradan da okuyan arkadaşlar için tekrar edeyim.Klasik tel tedavisi ile düzeltilebilen tüm vakalar bu tedavi ile de düzeltilebilir.

merhabaa tuba hanımmm
yaklaşık 1 yıl içinde evlenicemm ve şuan etekleriim tutuşmuş durumda aciiiiiil yardımmm :KK17::KK17::KK17::KK17:
alt dişlerimde bi sorunum yok ama üst ön dişlerim yamuk ne yazık ki :KK43:((
köpek dişlerim iki yanda da damaktan çıkmış durumda ön iki dişimde daha önde :KK43:(
bana tedavi süresi fiyatı hakkında bilgiyi en yakın zamanda verirseniz çooooooooook sevinirim

Benim alt dişlerim çok sıkısıkmıs bende zaman zaman dislerimi sıktıgım icin iki disimde geri gitme var bu tedaviyi olmak istesem sadece alt çene ne kadara mâl olur bana bilgilendirir misiniz rica etsem

Bu sistemde dişlerinizin ölçüsünü alıyoruz, bilgisayar ortamına aktarıyoruz. Dişlerinizin o andaki hali, gelişim sürecindeki halleri ve en son geleceği hali gösteren 3 boyutlu modeller ve bilgisayar görüntüleri ile tedavinizin nasıl ilerleyeceğini daha başında görebiliyorsunuz..Modeller ve bilgisayar kaydı elimizde olduğu için tedavi sürecinde gelişiminizi takip edebiliyorsunuz. Kullanacağınız şeffaf aperey günde 17 saat ağzınızda kalıyor, yemeklerden sonra çıkarıp hem dişlerinizi hem apereyi temizleyebiliyorsunuz, sıcak şeyler yiyip içerken çıkarabiliyorsunuz.

invisaling yöntemi sadece bir diş için yapılabiliyor mu? benım sadece tek dişim eğri ve bu yöntem cok pahalıymış sadece 1 dişe yönelik yapılsa da fiyat daha uygun olur diye düşündüm bilginiz var mı bu durumla ilgili?

ecligner yöntemi madem bu kadar avantajlı bana da mantıklı gelmeye başladı. sorunum overbite. ama uygulayan kim var istanbulda bilmiyorum.

konu hala acıkmı? bilgi almak istiyorum...tek üst dişler için ortalama bi fiyat öğrenebilirmiyim?kullanıp memnun olanlar varmı?birde dr önerisi olan...balıkesirde yasıyorum en yakın nerede var?bu arada yaşım 29 düzelme olasılığı nedir?

invisaling yönteminin yerli versiyonu olan şeffaf aparey plaklarıyla yaklaşık 3 aydır tedavi oluyorum. süreç son derece olumlu devam ediyor. üst 7. ve son plağı kullanıyorum, alt 2 tane daha var. Beklediğimden çok daha etkili ve gerçekten diş teline göre çok daha kolay.

invisaling yönteminin yerli versiyonu olan şeffaf aparey plaklarıyla yaklaşık 3 aydır tedavi oluyorum. süreç son derece olumlu devam ediyor. üst 7. ve son plağı kullanıyorum, alt 2 tane daha var. Beklediğimden çok daha etkili ve gerçekten diş teline göre çok daha kolay.
selam, özel mesaj gönderemedim. ben de şeffaf apareyi araştırıyorum hatta kullanmayı düşünüyorum. senin tedavinin fiyatı kaça mala oldu acaba? istersen özelden de yazabilirsin.. yorumlarını bekliyorum sevgili fnisak :)

selam, özel mesaj gönderemedim. ben de şeffaf apareyi araştırıyorum hatta kullanmayı düşünüyorum. senin tedavinin fiyatı kaça mala oldu acaba? istersen özelden de yazabilirsin.. yorumlarını bekliyorum sevgili fnisak :)
Selam, tedavim 2 bin euro tuttu. Fiyatlar plak sayısına göre belirleniyor sanırım. Benim plak sayısı orta derecede üst 7, alt 9. Tedavide sona yaklaştım, pekiştirme tedavisi var devamında yine plaklarla. Üst dişlerimin arasındaki büyük boşluk kapandı. Hatta geçen hafta dr bile çok beğendi.

X