Rabbım ne zaman bıtecek bu çile!

FRESHBUK

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2012
101
0
Arkadaslar esımın aılesı ıle cok sorun yasıyorum .ne yapacagımı bılmıyıorum artık.yasım cok genc ama bu yapılanları kaldıramıyorum artık benle aynı sorunu yasayanlar buyrrun topıgıme dertleselım

Neyim ben cok mu kotuyum yada fazlamı iyiyim bu kadın neden beni mutlu gormeye dayanamıyor .sürekli beni mutsuz esımle kavga ederken gormekten hoslanıyor.bıktım artık.dedım artık ya o seytan gıdecek yada ben .o ınsanla bu catı altında yasanmazmıs bunu anladım.Ben menfaat ıcın yanıma yaklasılmasını ıstemıyorum.ıkı yuzluluge gerek yok.hangı ınsan bır ınsanı mutsuz gormye yada onu mutsuz etmeye dayanır bılemıyorum artık.psıkolojimi bozdular.evden kacmak ıcın yer arıyorum.ıcıme ata ata susa susa kaldım boyle barut gıbı her an patlamaya hazır

birlikte mi yaşıyosunuz ?
yaşınız kaç?
eşinizle aranız nasıl?
tipik sorunlar aslında kaynana-gelin çatışması..
ne gibi sorunlar çıkartıyorlar?

bırlıkte yasıyoru z esım bana destek cunku uvey anne amam uvey anne olmasından degıl bana destek cıması onada cok yapmıs ve devam edıyor bu arada yas 19

Ben malesefef esımın aılesı ıle oturuyorum.malesef dıyorum cunku su eve ayak bastıgım gunden berı bana hayatı zından ettıler.esımın annesı cok kucuk yasta vefat ettıgınden dolayı yerıne seytan gelmıs adete .esıme cok yapmıs zamnnıda sımdııde her ıkımızıde yapıyor.bıktım ınanın.ama gelırler yol vermıyr ayrı eve tekk dılegım mutlu onlarsız esımle mutlu bır yuva.oyle sytankı mutfaktakı tencerebı, kabı kaca herseyı toplayıf odaya soktu ınanın kasık bulamıyrum ymek yemege kayınpederım dusmn oldu bıze buyle onla bunla eltım desenız oda seytann yavari napıcam ben ya .ayrı yıyruz yemeklerımızı konusmuyrz esımle evde kımseyle mutfakta eltımle kaynanm bnı ıtıp kakıyolar sureklı kayınpederıme yannıs akzedıolar olayı oda bıze yuklenıo sureklı eltımın bır oglu var benım yok yapmadııgı kalmıyor bana rabbım tez zamnada yardım etsın bana

kendi annenlerin evinde oturun madem ayrı eve çıkacak imkanınız yok
sen çalışmıyosun galiba?

git bi iş bul evde durma

tıbbı sorunlarım var 2 aydır trızm otelcılık mezunuyum calısmam ımkansız suan esımın aldıgı ucret tedavıye anca yetıyor

e o zaman önerebileceğim başka seçenek kalmadı..
ya bu deveyi güdücen ya bu diyardan gidicen

E be küçüğüm , 19 yaşında evini geçindiremeyecek biriyle niye evlendin ? Aşk deme bana, onun 2-3 yıla bittiğine üzülerek şahit olacaksın inşallah herşey düzelir.

e o zaman önerebileceğim başka seçenek kalmadı..
ya bu deveyi güdücen ya bu diyardan gidicen

karsımdakı ınsan ben hayvan gıbı gorsede bn o devyı gudemıyorum cunku nede olsa deger verıyorum ınsana dıyardan gıtmye gelınce allah verr bır kolaylık malum bır yuva kolay kuurluyr ama bozması okaadr kolay degıl rabbım acar bır kapı hayrlısıyla

E be küçüğüm , 19 yaşında evini geçindiremeyecek biriyle niye evlendin ? Aşk deme bana, onun 2-3 yıla bittiğine üzülerek şahit olacaksın inşallah herşey düzelir.

kımse sevmedıgı bırıryle evlenmez evlennde bosuna evlenmez!bır ckıarı vardır mutlak esımden allh razı olsun bın kere tek sıkıntım yok .sorun acaba fazlamı ıyımser olmak

karsımdakı ınsan ben hayvan gıbı gorsede bn o devyı gudemıyorum cunku nede olsa deger verıyorum ınsana dıyardan gıtmye gelınce allah verr bır kolaylık malum bır yuva kolay kuurluyr ama bozması okaadr kolay degıl rabbım acar bır kapı hayrlısıyla

inşallah
çok zor, kayınvaliden de cadolozun teki baksana.

inşallah
çok zor, kayınvaliden de cadolozun teki baksana.

canım benım ona karsıtek saygısızlıgım yok ama neden benı bu kadar kırıp parcalıyor bende annemın yavruyum kend kızı ıcın oluyor.eltım desen bır yandan eesıme dokunce ıcımı oda uzuluyr barıp carıyor onlara sonra al basına kalp kırıklıgı benı cevreme karsı kotulmesınler tek derdım bu bır ınsan ddermı abısını kıskandıgı ıcın elendı yoksa almazdı onu

canım daha 19 yaşındasın,genceciksin...şimdi sen üvey kaynana derdiyle değil ünv.te sınavı derdiyle uğraşmalıydın..

eşin kaç yaşında?o da mı küçük?

ayrı eve çıkma gibi bir ihtimalin yok gibi görünüyor.o yüzden sen eşinle mutluysan o cadıyı takmayacaksın.hani diyorsun ya bizi mutsuz grünce mutlu oluyor diye,o zaman mutsuz görünmeyeceksin.inadına güleceksin.eşinle birbirinize sahip çıkın,bu insanların huzurunuzu bozmasına asla izin vermeyin.o kadın o evden gitmeyeceğine göre ya sen gideceksin ya da bazı şeylere katlanacaksın.bazen görme,duyma bazı şeyleri..bırak kötülüğünü yapsın,Allah görüyor değil mi?

birgün sana yaptıkları ayaklarına dolanır sen üzülme..

hastalığın düzelince hemen bir iş bul.hem maddi gücünü kazan hem de o evden uzaklaş.

kımse sevmedıgı bırıryle evlenmez evlennde bosuna evlenmez!bır ckıarı vardır mutlak esımden allh razı olsun bın kere tek sıkıntım yok .sorun acaba fazlamı ıyımser olmak

Sorun iyimserlikte değil, insanoğlunun çiğ süt emmesinde ... Siz kayınvalideye bağımlısınız oda bunu iyi değerlendirip sizi eziyor. Eğer sen ve eşin güçlü olsaydınız o kadın asla seni ezemezdi.

Şimdi okuyacaksın geçecek ama ne yazık ki bunu sana esas zaman öğretecek.

Son düzenleme:
canım daha 19 yaşındasın,genceciksin...şimdi sen üvey kaynana derdiyle değil ünv.te sınavı derdiyle uğraşmalıydın..

eşin kaç yaşında?o da mı küçük?

ayrı eve çıkma gibi bir ihtimalin yok gibi görünüyor.o yüzden sen eşinle mutluysan o cadıyı takmayacaksın.hani diyorsun ya bizi mutsuz grünce mutlu oluyor diye,o zaman mutsuz görünmeyeceksin.inadına güleceksin.eşinle birbirinize sahip çıkın,bu insanların huzurunuzu bozmasına asla izin vermeyin.o kadın o evden gitmeyeceğine göre ya sen gideceksin ya da bazı şeylere katlanacaksın.bazen görme,duyma bazı şeyleri..bırak kötülüğünü yapsın,Allah görüyor değil mi?

birgün sana yaptıkları ayaklarına dolanır sen üzülme..

hastalığın düzelince hemen bir iş bul.hem maddi gücünü kazan hem de o evden uzaklaş.
esım 28 yasında bır sırkette reklamcı olarak calsıyor annem arar evı ben tanımıyorum abla arar tanımıyrm cevreme rezıl ettı benı hala susuyorum mutfaktan herseyı aldı tek tabak bırakmdı bana karsı cephe alıyorlar guya bende yenıleını aldım napayım

X