Bebek Beslenmesi Bebeğim ağlamıyor ağlamıyor ağlamıyor

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
cnm çok geçmiş olsun anlattığınız olay bizim durumla %95 aynı %5 lik kısmı solunum cihazı biz 18 ay da bi doğdugunda birde 15 aylıkken cihaza bağlı 1 hafta yattık bizim bebeğimizde de ne görme ne ağlama ne görme ne yürümü ne emme sadece büyüyor
eşimin tel yazıyorum ordan görüşmek isterim
5365003953

fatma hanım çok geçmiş olsun allahım inşallah şifasını verir.... benim kardeşimde 4 ay önce doğum yaptı. doğumdan önce bebeğin kalp atışları zayıf olduğu için acil sezeryane aldılar..doğduktan hemen sonra ağlamamış.kalbi durmuş. hastane belirli bir süre vermiyor ne kadar zaman kalbinin durması konusunda.. bebeğimizin beynine oksijen gitmemiş bu süre içinde.. 10 gün hastanede küvezde yattı. bir kez ağladı bu sürede. kasılmaları vardı bu da havale deniyor yani beyin etkilenmiş demekmiş... şimdi bebeğimiz 4 aylık ağlıyor görüyor sese tepki veriyor ama beyne etkisi henüz bilinmiyor. ilaç kullanıyor kasılmaları için. emme refleksi var. sizinle aynı duyguları ailece yaşadık ve halaa yaşamaya devam ediyoruz.. güzel allahımızın takdiri ilahisi.. demekki bizi bu şekilde sınıyor.. o bizim meleğimiz canımız.. ne olursa olsun yanındayız... herkesten dualarını esirgemesin istiyorum... bütün tetkikleri yapıldı doktora gidiyor sürekli.. her doktor çıkışında ağlamaktan kendimize gelemiyoruz ailece. bu ay yine kontrolümüz var allahım inşallah sizinde bizimd e ve bu şekilde olan minik kuzucuklara şifalar versin.... hiç bir anne üzülmesin... bebekleriyle sağlıklı bir ömür nasip etsin inşallah...

fatma hanım çok geçmiş olsun allahım inşallah şifasını verir.... benim kardeşimde 4 ay önce doğum yaptı. doğumdan önce bebeğin kalp atışları zayıf olduğu için acil sezeryane aldılar..doğduktan hemen sonra ağlamamış.kalbi durmuş. hastane belirli bir süre vermiyor ne kadar zaman kalbinin durması konusunda.. bebeğimizin beynine oksijen gitmemiş bu süre içinde.. 10 gün hastanede küvezde yattı. bir kez ağladı bu sürede. kasılmaları vardı bu da havale deniyor yani beyin etkilenmiş demekmiş... şimdi bebeğimiz 4 aylık ağlıyor görüyor sese tepki veriyor ama beyne etkisi henüz bilinmiyor. ilaç kullanıyor kasılmaları için. emme refleksi var. sizinle aynı duyguları ailece yaşadık ve halaa yaşamaya devam ediyoruz.. güzel allahımızın takdiri ilahisi.. demekki bizi bu şekilde sınıyor.. o bizim meleğimiz canımız.. ne olursa olsun yanındayız... herkesten dualarını esirgemesin istiyorum... bütün tetkikleri yapıldı doktora gidiyor sürekli.. her doktor çıkışında ağlamaktan kendimize gelemiyoruz ailece. bu ay yine kontrolümüz var allahım inşallah sizinde bizimd e ve bu şekilde olan minik kuzucuklara şifalar versin.... hiç bir anne üzülmesin... bebekleriyle sağlıklı bir ömür nasip etsin inşallah...
mandalina hepimize geçmiş olsun ama sizin ki bile bizim ki aynı değil bizim bebeğimiz sadece yaşıyor se yok görnme yok kafasını tutamıyor vs ve 18 aylık şuanda 12 kg 5 yaşına kadar bir umut beyin kendini yenileyebilirse belkı az da olsa bir gelişme olur dualarımız onlarla inşALLAH

konunuzu şansa gördüm, Rabbim şifalar versin inşallah yoluna girmektedir sağlığı.. şifa niyetine yasin toplasanız.. ben 1 tane okuyacağım size şifa niyetine..

Mandalina inşallah sizin bebeğiniz de iyidir.. dua edeceğim. Rabbim sağlık şifa versin

cnm çok geçmiş olsun anlattığınız olay bizim durumla %95 aynı %5 lik kısmı solunum cihazı biz 18 ay da bi doğdugunda birde 15 aylıkken cihaza bağlı 1 hafta yattık bizim bebeğimizde de ne görme ne ağlama ne görme ne yürümü ne emme sadece büyüyor
eşimin tel yazıyorum ordan görüşmek isterim
5365003953

Çok geçmiş olsun canım çocuğunuza fetih süresi okumanızı tavsiye ederim bütün sağlık problemlerini fethedip geçsin insallah..

Benim kızım da çok az ağlar bi şey istediği zaman çığlık atıyor homurdanıyor çok beklersen ağlıyor.4 aylık şu an. birde agulaması var ama çok az günde bir kaç ses zar zor duyuyorum. göz kontağı kuruyor , gülüyor ama agulama çok az sizce bir sorun varmı? tecrübesi olan anneler bana da yardımcı olabilirmi? :KK43:

öncelikle Allah acil şifalar versin.Birşey sormak istiyorum seninle göz teması kurabiliyor mu? Yada oyuncak gibi bir şey salladığında falan ona bakıyormu? Çünkü benim bir yeğenim var duyuyor işitiyor fakat insanları takip etmiyor göz teması kurmuyor. onunla göz göze gelmek imkansız ve problem otistik oluşu. Fakat doktora ilk başta götürdüğünde anlaşılmıyor. Bizimkisi 9-10 aylıkken anlaşıldı agulamıyor anne baba vs kelimeler kullanmıyordu eline birşey verdiğimizde bakmadan direk fırlatıyordu. inşallah öyle bir şey yokturdur sizde. Ben sadece bildiğimi paylaşmak istedim. Benim bebeğimde erken doğduğu için nöroloji doktoruna götürdüm bebeğimi odasında muayene için kullanılan sedyeye uzattı ve cocugu oturur pozisyona getirip birden bıraktı tabi elini arkaya koymuştu cocuk birden düşeceği için tutuyordu tabi bu hareketi yapınca bizimkisi iki elini yana açarak korktu ve kasıldı yani reflex olarak korktuğunu belli etti. Doktorda problemi olan çocuk bu şekilde korkma eylemini yapamaz demişti. Bilgilerimi paylaşıyorum ben sadece denemen için yazmıyorum doktorunda size böyle şeyler yaptımı?
Merhaba kaç aylıkken goturdunuz beebginizi hastaneye bende götürmek istiyorum ama bir aylık henuz

X