Bernardo Seramik Tencere Takımı

PembeCeyiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2012
747
17
Merhaba kızlar,

Bu tencere takımı hakkındaki olumlu olumsuz görüşlerinizi alabilir miyim ? Teflon yerine bu takımı almayı düşünüyorum. Sizce doğru bir tercih mi ?

dymlc.png

Güzel bir takıma benziyor, fiyatı ne kadarmış sitede göremedim?

yapılır tabi ki çok da güzel oluyor hem de. çizilme olayı da olmuyor öyle teflon gibi. bizim evde 1 tane seramik tencere var sadece pilav makarna yapıyoruz mesela onda. fiyatı normal geldi bana

yapılır tabi ki çok da güzel oluyor hem de. çizilme olayı da olmuyor öyle teflon gibi. bizim evde 1 tane seramik tencere var sadece pilav makarna yapıyoruz mesela onda. fiyatı normal geldi bana

Hımm çok iyi o zaman. Bana da fiyat gayet normal geldi. Tava takımı almama gerek kalmıcak + pilav tenceresi... Sağlık ve görsel açıdan zaten süper. Bi de şu ara bu fiyat diye biliyorum. İndirimli fiyat yani

Ayrıca başka bir tencere takımı var mı? Yoksa sadece bunlar mı olacak?

ya evet benim de aklıma takıldı bu aralar bu takım. Ballarini markasının tencere tava takımı bu. İtalyan markasıymış sanırım. Moneta çok pahalı geldi. Pastell diye bi marka var onunki de pahalı baya. Ama bi de korkmaza bakmak gerek, bilmiyorum o da iyi olabilir...:KK51:

Ben de beğend,m. Ben de bugun karacadan aldım bir model. Aslında italyan bir marka vardı ondan almayı düşünüyodum ama onların fiyatları çok pahalı. Bir de şu var her seramik aynı kalitede olmuyor. Ben italyan marka olanının bir modeline baktım fiyatı uygun geldiği için ama bir baktım o kadar hafifiki bi,raz malsemeden kısmışlar gibiydi. Vazgeçtim bende

Ben de beğend,m. Ben de bugun karacadan aldım bir model. Aslında italyan bir marka vardı ondan almayı düşünüyodum ama onların fiyatları çok pahalı. Bir de şu var her seramik aynı kalitede olmuyor. Ben italyan marka olanının bir modeline baktım fiyatı uygun geldiği için ama bir baktım o kadar hafifiki bi,raz malsemeden kısmışlar gibiydi. Vazgeçtim bende

Merhaba kızlar,

Bu tencere takımı hakkındaki olumlu olumsuz görüşlerinizi alabilir miyim ? Teflon yerine bu takımı almayı düşünüyorum. Sizce doğru bir tercih mi ?

dymlc.png

canım ben karacadan almıştım.. aynı ona benziyor ve kampanya vardı daha uygun fiyata almıştım... en son kampanya devam ediyordu 160tl almıştım..

Ayrıca başka bir tencere takımı var mı? Yoksa sadece bunlar mı olacak?

çelik tencere takımım var bernardo oda.

teflon takım alıcaktım ama araştırdım seramik alıcam.

Karaca nın seramik tenceresi ile bernardo nun seramikleri arasında kalite varmıdır sizce*

ben aynı bu takımın parçalarından oluşan bi set aldım emsandan yeni..
129 tlye geldi indirmiyle takımı
kalitesi iyidir eminim ama fiyatı daha uygun olanlar bulunabilir diye düşünüyorum canım...

X