Selülit Suna Dumankaya'dan Aspirin ile Selülit Giderme Yöntemi

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
benim bugün 9 gün olacak..hergün sürdüm masaj yaparak ama hergün 30 dakika spor yapmadım çok yorulduğum için bazen 15 20 dk yaptım bazen de hiç yapmadım sadece karışımı sürdüm

gerginlik var tenimde daha sıkı sanki ama selülitlerde hiçbi değişiklik yok..

benim bugün 9 gün olacak..hergün sürdüm masaj yaparak ama hergün 30 dakika spor yapmadım çok yorulduğum için bazen 15 20 dk yaptım bazen de hiç yapmadım sadece karışımı sürdüm

gerginlik var tenimde daha sıkı sanki ama selülitlerde hiçbi değişiklik yok..

Oryantali bırakmışsın duyduğuma göre...ondandır ondan...Kıvırmaya devam.Asenam benim.:Roflol: :Roflol:

tulianam yaa kıvır kıvır nereye kadar canım çıkıyo valla prof değilim ben o kadar tatlicadiarzu

kızlar bende deneyecem bu karısımı.bır de yosun yagından bahsedıyolar selulıt ıçın duyan var mı

ayyy valla çok iyi oldu bu janım teşekkürler..hemen uygulamaya başlamalı ::)

Akıllıca bir formül.
Hem peeling etkisi var, hem bölgeyi ısıtıyor hem de dolaşımı hızlandırarak eriyen yağların uzaklaştırılmasını sağlıyor. Susam yağı en güzel masaj yağı. Uyguladıktan sonra güneşe çıkmayın.
Bir tek allerji riski var gibi görünüyor.
Yine de, anlamsız kafeinli formüllerden çok daha etkili olacağına bahse girerim.
a.s

deneyelim bakalım . metabolizmaya göre herkesde değişiklik gösterebilr. sonuçta yaş ilerlerdikçe yağldrdaha çok oturuyo kg vermek ve selülit ten kurtulmakda zorlaşıyo ..yaş ilerlemeden bakmak lazım bi çaresne

kızlar gunde ıkı kupa yesıl cay ıcıp 45 dk tempolu yuruyus yapıp,bol su ıcersenız ve yosun sabunu kullanırsanız selulıtlerınız sıfıra yakın oluyor.fakat duzen sart..benımkıler bıttı bıle :))

kızlar gunde ıkı kupa yesıl cay ıcıp 45 dk tempolu yuruyus yapıp,bol su ıcersenız ve yosun sabunu kullanırsanız selulıtlerınız sıfıra yakın oluyor.fakat duzen sart..benımkıler bıttı bıle :))

canım ya yosun sabununu nasıl kullanıcaz bi de hergün mü biraz açıklarsan çok sevinirim ben de kurtulmak istiyorum ama olmuyo:çok üzgünüm:

canım ben haftada 3 kez kullanıyorum cıldım hassastır benım..banyodan sonra daha once keselenmıs bölgeye suruyorum lif ile..ama yesıl cay gercekten ıyı bır yag yakıcı..metabolızmayı hızlandırıyor ve toksın atıyor.su ve kas kaybı olmadan sadece inatçı yaglarla savasıyor tıpkı selulıt gıbı.

saol canım yeşil çayı zaten çok severek içiyorum günde 2 bardağa çıkarırım artık..inşallah işe yarar ya

eft canım aspirın susam yagı ve lımon olan yaradı mı?? yanı hıc bı faydası oldu mu bnde baslıycam da :KK70::emir_bebek::1shok:sırnaşık şey:sm_cool:

ya canım sana şöyle söyliim ben 2 hafta düzenli sayılabilecek şekilde kullandım ama sonra zor geldi ve fayda da etmedi diye bıraktım bi ara bu 2 haftalık kullanımda selülitlere hiçbişey olmadı olduğu gibi duruyolar ama sıkılaşma oldu basen bölgemde..sonra sabredip kullancaksın bitene kadar dedim kendime ve yeniden başladım yaklaşık 3 gündür forumda bi yerde kalça egzersizleri diye bi başlık var yağı sürüp o hareketleri yapıyorum 3 gündür bilmiyorum ya işe yarıcak mı ama selülitlerim olduğu gibi duruyo bende pek işe yaramadı konuyu açan arkadaşımızın ne güzel 2 haftada geçmiş :çok üzgünüm:

evet yaa var mi deneyen baska?? ii midir yaa... asprin damarlara da cok iyi bu arada.. bence kesin super bi tarif de useniyorıum isteee sırnaşık şey

ya canım sana şöyle söyliim ben 2 hafta düzenli sayılabilecek şekilde kullandım ama sonra zor geldi ve fayda da etmedi diye bıraktım bi ara bu 2 haftalık kullanımda selülitlere hiçbişey olmadı olduğu gibi duruyolar ama sıkılaşma oldu basen bölgemde..sonra sabredip kullancaksın bitene kadar dedim kendime ve yeniden başladım yaklaşık 3 gündür forumda bi yerde kalça egzersizleri diye bi başlık var yağı sürüp o hareketleri yapıyorum 3 gündür bilmiyorum ya işe yarıcak mı ama selülitlerim olduğu gibi duruyo bende pek işe yaramadı konuyu açan arkadaşımızın ne güzel 2 haftada geçmiş :çok üzgünüm:

aa peki kalça egzersizlerini nerde buldun diye sorsamm fazla mı olur cnm ??:eek:a.s.

Canım,benim 2 haftada geçmedi,yanlış anlaşılmasın 1haftada sıkılaşmayı hissettim 2nci hafta selülitlerimin azalmaya başladığını hissettim bir buçuk ay kullandım bu karışımı sporu hiç bırakmadan ama sporsuz bir anlamı yok,hala spora devam ediyorum ve bacaklarımda selülit kalmadı ve bu karışımın etkisini büyük olduğunu düşündüğüm için size de yazdım.Benim selülitlerim 2 senedir spor yapmadığım için oluşmuştu çok fazla değildi,fazla olanlar biraz daha sabırlı olmalı bence hiçbir formül selüliti 2 haftada yok edemez bence.

X