Selülit Suna Dumankaya'dan Aspirin ile Selülit Giderme Yöntemi

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Bende doğumdan sonra kullanırım artık zaten vardı selülitlerim hamilelikte iyice azıttı şimdiye kadar hiç birşey uygulamamıştım bunu öğrendiğim iyi oldu :KK34:

dün malzemeleri aldım ve bu karışımı yaptım, sıvı sabun şişesinin içine koydum

yalnız ben karışımın içine portakal yağı da koydum netten araştırdım o da selülitlere iyi geliyormuş ve sıkılıaştırıyormuş

yalnız benim karışımın limon suyu fazla geldi yağlar az oldu

bikaç bigün böyle kullanıcam limon suyu azalınca birer şişe yağ daha ilave edicem belki içine biraz da zeytinyağı koyarım

akşamları yarım saat spor yapıyorum ve çok kasmadan hafif bir diyet uyguluyorum kahveyle zaten çok aram yok

biraz kullanayım gelişmeleri buraya yazıcam :nazar:

dün malzemeleri aldım ve bu karışımı yaptım, sıvı sabun şişesinin içine koydum

yalnız ben karışımın içine portakal yağı da koydum netten araştırdım o da selülitlere iyi geliyormuş ve sıkılıaştırıyormuş

yalnız benim karışımın limon suyu fazla geldi yağlar az oldu

bikaç bigün böyle kullanıcam limon suyu azalınca birer şişe yağ daha ilave edicem belki içine biraz da zeytinyağı koyarım

akşamları yarım saat spor yapıyorum ve çok kasmadan hafif bir diyet uyguluyorum kahveyle zaten çok aram yok

biraz kullanayım gelişmeleri buraya yazıcam :nazar:

gelişme oldu mu canım ?

Nasıl muhafaza etmek gerekiyor o karışımı ben ölçüleri azalttım ama yine de epey oldu. Bir de ılık suyla durulayın yazıyor böyle yağlı yağlı kalacağız??

Yine Dumankayanın formüllerinden, ben faydasını gördüm,mutlaka deneyin derim.Formül;10 limonun suyu,20 aspirin,limonun suyu kadar susam yağı.
Bu karışımı iyice karıştırıp sorunlu bölgelere sürün, biraz emdikden sonra yarım saat sorunlu bölgeleri çalıştıracak şekilde spor yapın ya da dansedin.2 hafta içinde farkı göreceksiniz,ilk hafta bile çok farkedecek.:sm_cool:
Siz de kurtulacaksınız,inanın:içelim:

teşekkürler denemeyi düşünüyorm ama susam yağı tüylenme yapıor bnde onun yerine ne konulabilir tavsiyesi oln var mı?

Tam olarak şu an bildiğiniz her şeyi unutun! Bunlar mükemmel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu tarifi denemek istiyorum. Yalnız susam yağının tüylenme yapabileceği yazmış, deneyenler arasında tüylenme sorunu yaşayan oldu mu acaba? :KK50:

X