Selülit Suna Dumankaya'dan Aspirin ile Selülit Giderme Yöntemi

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.872
40.715
Yine Dumankayanın formüllerinden, ben faydasını gördüm,mutlaka deneyin derim.Formül;10 limonun suyu,20 aspirin,limonun suyu kadar susam yağı.
Bu karışımı iyice karıştırıp sorunlu bölgelere sürün, biraz emdikden sonra yarım saat sorunlu bölgeleri çalıştıracak şekilde spor yapın ya da dansedin.2 hafta içinde farkı göreceksiniz,ilk hafta bile çok farkedecek.:sm_cool:
Siz de kurtulacaksınız,inanın:içelim:

canım tamamen kurtuldun mu??bi de bunu selülitlerin yok olana kadar mı uygulucan yok olunca bırakçan mı??bıraktıktan sonra zamanla yeniden oluşur mu??

ay ne çok sordum kusura bakma

Teşekkürler yarın hemen deneyeceğim inşallah tekrar selülit oluşmuyordur ya da sadece yazın idare etsin yeter

saol canım ben de hemen yarın bağdem yağı alıp denicem çok yoğun değil selülitlerim ama ben pürüzsüz bi cilde sahip olmak istiyorum

Allaaah çok sevindim bahar kokusu :teytey:
ben de hemen girişeyim yarın:teytey:
haber vereceğim ben de gelişme olursa ve sen de mübarek insan kategorisine gireceksin benim gözümde:dance:

Ya canım birşey sorucam.10 Limon suyu demişsin yani 10 adet limon mu olcak beni antınlatırsan sevinirim.

Siz de de işe yararsa ben de çok sevineceğim kızlar,umarım iyi sonuçlar alırsınız.Ekselans çım,10 tane limonun suyu ve kaç ml gelirse o kadar susam yağı ve 20 adet aspirin ama ölçüyü malzemene göre ayarlayabilirsin,benim yapmayı planladığım kap küçüktü,bütün ölçüleri yarıya indirerek yaptım.

:sm_cool:
haber vereceğim ben de gelişme olursa ve sen de mübarek insan kategorisine gireceksin benim gözümde
inşallah canım,sevinirim,dua edersin bana:sm_cool:

haber vereceğim ben de gelişme olursa ve sen de mübarek insan kategorisine gireceksin benim gözümde:dance:
Bıt bıtçım sana cevap yazarken işler karıştı,inşallah,sevinirim,dua edersin bana.

sevgili bahar kokusu; bu karışımı bir kapta veya şişede muhafaza edip mi kullanacağız yoksa hergün taze olarak mı hazırlayacağız.ilk şekilde ise nekadar kullanacağız.teşekkürler.....

sevgili bahar kokusu; bu karışımı bir kapta veya şişede muhafaza edip mi kullanacağız yoksa hergün taze olarak mı hazırlayacağız.ilk şekilde ise nekadar kullanacağız.teşekkürler.....
Canım,ben yapıp bitene kadar kullandım,taze olması gerektiğini zannetmiyorum.

Ağzı pompalı bir şampuan şişesi ideal oluyor,iyiyce çalkalayıp öyle kullanın mutlaka yoksa yağ üstte kaldığı için pompadan limon suyu geliyor.

bahar kokusu canım benim bugün gittim aldım malzemeleri..ben de senin gibi hepsinin yarısını karıştırdım..susam yağı ne kadar alacağımı bilemedim aktar da bana 100 ml verdi eve geldim limonları sıktım 100 ml susam yağı yaklaşık 10 limon suyuynun yarısına denk geliyodu 10 tane de aspirin attım az ve dediğin gibi pompalı bi şişeye koydum baya oldu valla tam yapsaymışım sığmazdı eminim şişeye..neyse yedire yedire bi güzel sürdüm sonra yarım saat oryantal şov yaptım :) en zor tarafıda buydu zaten geberdim yorgunluktan ama dayandım vee ilk seansımı tamamladım..hergün bıkmadan usanmadan yapçam söz kesin kilo da veririm bu kadar göbek attıktan sonra :)

artık ben de size gelişmeleri aktarırım canlarım

selam kızlar ben suna duman kayanın sitesinde bebe yağı diye okumuştum aynı tarifi ama susam yağı daha mantıklı geldi banada

selam kızlar ben suna duman kayanın sitesinde bebe yağı diye okumuştum aynı tarifi ama susam yağı daha mantıklı geldi banada
Yasemincim ben çok araştırdım,dediğin şekildeki tarifi de görmüştüm ayrıca 7çeşit yağla yapılan bir tarif te vardı ama streçle sar beklet sıkıntılı işler,bu tarif bana en mantıklı gelendi,malzemesi az ve kolay bulunur.

eğer işe yarıyorsa çok sevindim bendede var olmayan çok azdır herhalde

off yarım saat göbek atmak çok yorucu yaa işin en sevmediğim yanı o acayip yoruluyom valla tüm kaslarım ağrıyo Çok üzgünüm çoook

X