Titanic bir Muhteşem!

kedi35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2011
6.759
362
30
Bence bal ayı için Kusursuz bir yer. Çok konforlu i lüx , eylenceli, Muaazzam bir yer dört dörtlük bir yer ben gittim kuzenim ben kardeşim Çok özel hissettiryor siz kendinizi. Görünüşü muazzam. Fiyatlar odalara göre değişiyor. Biz Deniz manzaralı normal bir odada Kalmıştık herşey dahil ama günlük 550 tl , idi.

Yolcu gemisi şeklinde inşa edilmiş bir binada hizmet veren bu sahil oteli, konuklarına 4 restoran ve lüks spa uygulamaları sunar. Otel, su kaydırakları ile donatılmış son derece geniş bir açık yüzme havuzu alanına ev sahipliği yapmaktadır.
Titanic Beach Resort Hotel’in klimalı odalarında deniz manzaralı büyük pencereler yer almaktadır. Odaların her birinde yer alan özel balkonlar, konforlu şezlonglarla donatılmıştır.
Devasa bir açık yüzme havuzuna sahip bu tesis, 5000 m²den daha büyük bir alan üzerinde yer alır. Tesiste orijinal boyutlarda bir futbol sahası, 4 tenis kortu ve 1 basketbol sahası da mevcuttur.
Titanic Beach Resort Hotel'in tam hizmet sunan spasında masaj ve aromaterapi seansları da dahil olmak üzere tüm vücut uygulamaları vardır. Ayrıca çeşitli cilt bakımı terapileri de sunulmaktadır.
Titanic Beach Resort Hotel, Antalya Havaalanı'na 13 km'den daha kısa mesafededir. Voleybol maçlarına ev sahipliği yapan Antalya'nın kumsallarına yürüyerek 5 dakikadan daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Ben Kesinlikle bu muazzam oteli tavsiye ediyorum.:KK16:

$tatainc.jpg $2.jpg $3.jpg $4.jpg $5.jpg

Son düzenleme:
bizde geçen yaz lara titanic oteldeydik.tek kelimeyle muhteşem.tavsiye ettim çok kişiye.bu yıl kısmet olursa tekrar gitmek istiyoruz

canım bi anlatırmısın nasıldı?nekadar ödediniz.neler vardı

otel titanic gemisine benziyor.yemekler tek kelimeyle süperdi.öğle menüsündeki herşey akşama değişiyor.halı saha vardı eşim maç yaptı her akşam.çapari deniz restorantında yemek yedik havuzları çok büyüktü.denizde su sporları motorlu sporlar ücretli diğerleri ücretsiz kano rüzgar sörfü vs. kumsalda bile serinlemen için donmuş havlu dolaştırıyorlar çalışanlar güleryüzlü ve yardım sever.çok memnun kaldık.internette bahsedilen her ayrıntı mevcut abartı değil inan.geçen yıl ağustosta 7gece 8gündüz kaldık 4900 ödedik:KK55:

bizde gecen sene yaz tatilimizde tercih etmistik 2 hafta kaldik gercekten tek kelime ile harikaydi yemeklerini tek gecerim eglencesi olsun personel olsun 4/4 lül bi hotel titanic özledim ya:KK43:

Kızlar çok otel var pek bi kararsız kaldım benim düğünde ağustosda siz napmauı düşünüyorsunuz

Konuyu okuyunca gerçekten çok mutlu oldum :KK9:
Sadece otelin şekline vurulup balayı için burayı seçtik hüsrana uğramaktan çok korkuyordum ama sanırım güzel olucak :KK16:

X