kızıma isim arıyorum

34ozlem34

yağmur'um
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2012
114
0
kızlar doguma çok az kaldı ama hala isim bulamadım aklımda sadece öznur var o da bazen hoşuma gidiyor bazen gitmiyor önerilerinizi bekliyorum

baya zor ya hamile degilken aklıma ne güzel geliyordu şunu koyarım diye şimdi aklıma hiç bişey gelmiyo yada begenmiyorum

canim benim ben Betül ismini öneririm....anlamida cok güzel...
Betül Temiz, iffetli ,el değmemiş, erkekten uzak yaşayan kadın demek...hemde dini bi isim...:KK16::KK16:

Betül Temiz, iffetli ,el değmemiş, erkekten uzak yaşayan kadın demek...hemde dini bi isim...:KK16::KK16:

canım betül kuzenimin ismi ailede olmayan ismi koymak istiyorum eşimde bana bıraktı sen ne istiyorsan onu koy dedi
şeker yaptırcam kadın bebegin ismi ne diye soruyor şeker siparişide veremedim

yasakHayaLm :)))) benım ismim buu :KK9::KK9::KK9::KK9:

benım kızım oLursa ismini HİRA koyucam belkı sende kızınn ismini böyle dusunebılırsın :))))

yada Nur, naz , Ceyla , zeynep :KK16: havin .... daha birsürü işte :p

yasakHayaLm :)))) benım ismim buu :KK9::KK9::KK9::KK9:

benım kızım oLursa ismini HİRA koyucam belkı sende kızınn ismini böyle dusunebılırsın :))))

yada Nur, naz , Ceyla , zeynep :KK16: havin .... daha birsürü işte :p

rosem senin adinmiydi:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:ne güzel ismin varmis:KK9::KK9::KK9:simdi en begendigim isimler arasinda:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

kiz bana kacak diyorlar ama sen bendende kacaksin:KK55::KK55:niye hic ugramiyosun topige:KK51::KK51::KK51:

kızlar eşimin ismim özlem eşiminde nuri isimlerimize öznur uyuyor ama öznur isimi nasıl sizce

kızlar eşimin ismim özlem eşiminde nuri isimlerimize öznur uyuyor ama öznur isimi nasıl sizce

valla canim benim yorum yapsammi diye tereddütte kaldim ama yanlis anlamayacagini umarak yorum yapim dedim...

ben begenmedim:KK17:ama tabiki sen kendin begeniyosan yavruna koy,senin icine sinmesi en önemlisi...:KK16:

Son düzenleme:
meraba özlem benimde kızım olacak yakında ama bende daha isim bulamadım kızıma gerçekten çok zormuş bu iş.. iki isim koy istersen biri öznur olsun..
ESLEM, ASEL, RAVZA beğendiklerim arasında..

valla canim benim yorum yapsammi diye tereddütte kaldim ama yanlis anlamayacagini umarak yorum yapim dedim...

ben begenmedim:KK17:ama tabiki sen kendin begeniyosan yavruna koy,senin icine sinmesi en önemlisi...:KK16:

aslında öznur benimde fazla içime sinmedi biri begenmesede vazgeçsem diyodum aklımada başka gelmiyor
aslında birgece bulmuştum çok hoşuma gitti ama unuttum sabah kalktıgımda isim birtürlü aklıma gelmiyor :KK1:

meraba özlem benimde kızım olacak yakında ama bende daha isim bulamadım kızıma gerçekten çok zormuş bu iş.. iki isim koy istersen biri öznur olsun..
ESLEM, ASEL, RAVZA beğendiklerim arasında..

tek isim düşünüyorum ASEL güzel isim düşüncem isim bulamadıgım için bizimkiler kumralkız nasıl falan diyorlar kızımın adı kumralkız kalcak diye korkuyorum biran önce isim bulmam lazım

aslında öznur benimde fazla içime sinmedi biri begenmesede vazgeçsem diyodum aklımada başka gelmiyor
aslında birgece bulmuştum çok hoşuma gitti ama unuttum sabah kalktıgımda isim birtürlü aklıma gelmiyor :KK1:

özlem canim bence sen yavrunu hayirlisiyla kucagina al o an ne hissediyosan onu koy...bence o an uygun bi isim gelir kizina koymak icin...:21::21::21:

belki melegim benim dersin melek koyarsin :KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
ecenaz koy bende canım çok güzel bi isim.bende bi kzım olursa inşallah ecenaz koymak istiyorum adıınnı

slm kizlar,

oznur guzel isim hem akilli hem uuslu oluolar:) ya bende isim konusunda muzdaribim,hala kizimiza isim bulamadik.gercekten cok zor bi ismis): esimle ikimiz 10civari isim listesi yaptik ayri ayri.bi tanesi de mi cakismaz isimlerin.ikimizde cok farkli dusunuyoruz.diceksinizki iki isim koyun onuda ben sevmiyorum daha dogrusu gereksiz buluyorum.nasil olacak bilmemm...

ben kızım olursa YAZEL yada YAREN koymak istiyorum.hem anlamları güzel hemde kulağa çok hoş geliyor bence:))

X