Eşimi muayenede içeri almadılar!

ben de devlet hastanesine gidiyorum...geçen hafta kontrolüm vardı...randevu saatinden biraz daha geç gittik öğle paydosuna yakındı...doktorumdan rica ettim...normalde alamıyoruz yasak ama şu anda başka hastam olmadığı için gelebilir dedi...yani bu duruma da bir nevi çare bulmuş olduk...:KK1: eşim de çok mutlu oldu hatta benden fazla soru sordu doktora...:KK49:

ben gebeliğimin 12 haftasında doktora gittiğimde nerdeyse sülalecek girdik bebeği görmeye..eşim,annem,babam hep birlikte girdik..onlarda torunlarını gördüler..

devlet hastanesinde erkekler içeriye alınmıyor diye biliyorum ama özelde eşinizle girebilirsiniz.
vajinal usg de doktor eşimi içeri almadı ama diğer odadan kalp atışlarını eşim dinledi karından yapılan usg de eşim benle hep içeri giriyor.
çok güzel bi duygu doktor bebeğinizle ilgili birşeyler söylerken eşinizle gözgöze gelip duygulanmak
isterseniz hastanenizi yada doktorunuzu değiştirin.

biz gebelik testini bile beraber yaaptıkk :) sonucunu beraber ögrendik beraber agladık ..cünkü o bizim .. ikimizden bi parça ..ilk görüntüsünü elimi tutarak izledi şimdi haftaya kalp atısınıda beraber dinlicez inşallah ..öyle bişey mi war ya..bebegini görmek en dogal hakkı onun ..o müthis anı yaşamayı hiç bi doktorun engellemeye hkkı yokkii ... ne sacma :KK43:(

Özel hastane,özel doktor,hep karından ultrason...Demekki benim doktorda var birşeyler.Anlamasa bile eşimin yanımda olması beni rahatlatırdı. :KK14:

benim de eşimi afyon zübeyde doğum hastanesinde içeri almadılar sebebini sordum burası devlet hastanesi dediler ne alakaysa? ben de bimer e şikayet ettim. ne demek almamaları ya böyle bir hakları yok.. ben bulunduğum ilçedeki devlet hastanesine gidiyorum orada alıyorlar eşimi.. kendi uydurdukları saçma sapan kurallardan birisi işte...

benim kızımda ilk gittiğim hastanede k.valdemle gittik içerde başka hasta varken beni aldılar ben içerdeyken başka hasta alıyolardı sonra yok eşleri almıyoruz dediler bilmem ne özel hastane üstelik bide ilk çocuk diye heyecandan tansiyonum yüksek çıkınca herşeyi yasakladı yeme içme konusunda bende hoşlanmadım hastaneyi değiştirdim sonraki doktorumuzu şans eseri bulduk çok memnun kaldık hamileliğin ortasında hastane değişti ben gene bulup peşinden gittim kadının ve kesinlikle eşimi içeri alıyolardı bişi demiyolardı zaten eşim çok meraklı heyecanlı mutlaka girerdi. allttan muayene zamanı doğumhaneye almışlardı beni son zamanlarda onun dışında hep yanımdaydı şimdi 2.ciyi bekliyoruz gene geliyor eşim

insanın kendi kocası nasıl namahrem olur? mahalle bakkalını götürmüyoruz ya kocam yahu. bebeği ölçüsüne göre tek başıma yapmadım ki :)

X