Sevgiliyle İzlenesi Filmler

theuglygoddess

You are mine ♥
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2010
3.221
33
Sevgiliyle izlenebilecek en güzel, romantik, komik vb. filmleri hepimiz burada paylaşıp önerelim arkadaşlar. Herkese fikir, tavsiye olur.. Özel, güzel filmler olsun ki sevgiliyle izlemeside güzel ve farklı olsun :KK16:

Önerdiğimiz filmlerin yanına türünüde yazarsak hatta konusunu falanda yazarsak güzel olur.

Son düzenleme:
A Moment to Remember (Hatırlanacak Bir Anı) = Romantik/Dram. Güney Kore filmi.
Umutsuz bir aşkın peşine düşen ve sürekli yolları şaşıran bir kız, yine unutkanlık sonucu bir erkekle karşılaşır ve tesadüfler sonucu ona aşık olur. Biraz zorlamayla başlayıp, gerçek bir aşka dönüşen bu ilişki, zamanla gelişen umutsuz bir hastalığın kurbanı olacaktır. Ve aşkın tek besini anılar, yavaş yavaş silinir. anıların silinmesiyle korku başlar.

göl evi - lake house
serendipity - tesadüf
just like heaven - cennet gibi
komik olarak ise bir erkek 10 gunde nasıl kaybedılır :KK52::KK33:

Bay Evet - Yes Man = Romantik/Komedi
Filmde Jim Carrey, kendi kendine yardım programına yazılan Carl Allen adlı bir adamı canlandırıyor. Söz konusu program tek ve basit bir ilkeye dayanmaktadır: Her şeye “evet” demek. İlk başta, evet gücünü açığa çıkarmak Carl’ın hayatını inanılmaz ve beklenmedik biçimlerde değiştirir, ama çok geçmeden anlar ki hayatını sonsuz olasılıklara açmanın bazı olumsuzlukları da olabilmektedir.

göl evi - lake house
serendipity - tesadüf
just like heaven - cennet gibi
komik olarak ise bir erkek 10 gunde nasıl kaybedılır :KK52::KK33:

''Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir'' nasıl bi film canım? Sevgilimle izlemeyi düşünüyorum ama kararsızım. Hani kötüyse boşa vakit geçmezsin diye..

komik ve zaman gecırılebılınır cinsten.. ama fılmden cok sey beklemeyın.. cok aksıyonlu olmadıgından sevgılınız sıkılabılır :)

''Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir'' nasıl bi film canım? Sevgilimle izlemeyi düşünüyorum ama kararsızım. Hani kötüyse boşa vakit geçmezsin diye..

Cesaretin var mı aşka? Nam-ı diğer Jeux D'enfants ya da 1993 yapımı Fanfan. İkisi de sevgili ile izlenebilecek -erkekleri de sıkmayan- temposu yüksek filmler. Sonuncuyu bulmak zor olsa da bir eleştirmen arkadaşımdan 9/10 puan almıştı.:KK16:

Son düzenleme:
Kasımda Aşk Başkadır
Melekler Şehri
Hüzünden Öte
Klasik
Hırçın Sevgilim
Kadın Aklı Erkek Aklı
Sadece Arkadaş
Not: Seni Seviyorum
Sen Uyurken
En İyi Arkadaşım Evleniyor

X